Schovávám od roku '98 ;) ovšem nemám všechny, neb některé už se v prach obrátily ;)...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jo tiez som sa divil, ze som doma este nejaku nasiel.|
reagovat
|