Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80361 - 80380 Napsat příspěvek
Já letos jen 14x, ale to nepočítám, že ještě letos jsem byl 3x na Avataru a na HP7, Inception a Kukym jsem byl 2x. Ale předloni jsem byl v kině 30x letos to bylo zase slabší.:-:D
558643
Já letos jen 14x, ale to nepočítám, že ještě letos jsem byl 3x na Avataru a na HP7, Inception a Kukym jsem byl 2x. Ale předloni jsem byl v kině 30x letos to bylo zase slabší.*:-**:D*
0 0
reagovat

naigoto

32? :D Máš čas i na jiný věci? já 10-11 (Ze streetdance 3D jsem odešel po 10 minutách)
558642
32? *:D* Máš čas i na jiný věci? já 10-11 (Ze streetdance 3D jsem odešel po 10 minutách)
naigoto
0 0
reagovat
He? link :o
558641
He? http://aktualne.centrum.cz/kultura/film/novinky/clanek.phtml?id=686940 *:o*
0 0
reagovat

naigoto

Jak již jsem psal, stihl jsem jich 10 :D dvojcifra je skoro každej rok ;-)
558640
Jak již jsem psal, stihl jsem jich 10 *:D* dvojcifra je skoro každej rok ;-)
naigoto
0 0
reagovat
Ještě k tomu bilancování, na kolikati filmech jste byli v roce 2010 v kině? Já 32, o něco míň než jsem chtěl...
558638
Ještě k tomu bilancování, na kolikati filmech jste byli v roce 2010 v kině? Já 32, o něco míň než jsem chtěl...
0 0
reagovat
Ví se už, jaké spoty půjdou o přestávce Super Bowlu 6. února??
558637
Ví se už, jaké spoty půjdou o přestávce Super Bowlu 6. února??
0 0
reagovat
Odpocivej v pokoji, Pete...
558634
Odpocivej v pokoji, Pete...
0 0
reagovat
RIP Pete Postlethwaite, sbohem Mr. Kobayashi...:-
558630
RIP Pete Postlethwaite, sbohem Mr. Kobayashi...*:-*
0 0
reagovat

duro

ty sem ještě neviděl... ?)
558629
ty sem ještě neviděl... *?)*
duro
0 0
reagovat
až teraz mi to docvaklo, holt mám slabú pamäť a Inception som videl dávno, ospravedlňujem sa 8)
558628
až teraz mi to docvaklo, holt mám slabú pamäť a Inception som videl dávno, ospravedlňujem sa *8)*
0 0
reagovat

BUCO

A ten umierajuci typek, na ktorom bola postavena cela zapletka bol kto?:)
558627
A ten umierajuci typek, na ktorom bola postavena cela zapletka bol kto?:)
BUCO
0 0
reagovat
v Inception veď nehral nie ?! inak R.I.P vždy som ho mal rád :-
558626
v Inception veď nehral nie ?! inak R.I.P vždy som ho mal rád *:-*
0 0
reagovat

vZec

Bolo tam "Based on Marvel Comic", tak to "comic" si prelozili ako asi nieco vesele:)
558620
Bolo tam "Based on Marvel Comic", tak to "comic" si prelozili ako asi nieco vesele:)
vZec
0 0
reagovat
...a Solomona Kanea a Súboj titanov.
558617
...a Solomona Kanea a Súboj titanov.
0 0
reagovat
RIP, a to měl ještě letos v kinech Inception a Town :-
558616
RIP, a to měl ještě letos v kinech Inception a Town *:-*
0 0
reagovat
Zomrel kráľ vedľajších úloh a neuveriteľný sympaťák Pete Postlethwaite. Odpočívaj v pokoji...
558615
Zomrel kráľ vedľajších úloh a neuveriteľný sympaťák Pete Postlethwaite. Odpočívaj v pokoji...
0 0
reagovat

Mildík

U nás v kinech to běželo...(premiéra byla 23.8.2007)
558606
U nás v kinech to běželo...(premiéra byla 23.8.2007)
Mildík
0 0
reagovat
:D:D:D

Tak to se kolegové fakt ustřelili 8)
558601
*:D**:D**:D* Tak to se kolegové fakt ustřelili *8)*
0 0
reagovat

Mildík:

Doteď jsem slýchával přeložení comic-book jako komická knížka, v MiB to Slováci povýšili na veselohru. Je to komiks ?)
558598
Doteď jsem slýchával přeložení comic-book jako komická knížka, v MiB to Slováci povýšili na veselohru. Je to komiks *?)*
Mildík:
0 0
reagovat

Mildík

Fór je v tom, že jsem ten film dodnes neviděl a tohle video je moje první seznámení s ním.
558597
Fór je v tom, že jsem ten film dodnes neviděl a tohle video je moje první seznámení s ním.
Mildík
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se