Já byl loni 13x v kině..letos to vidím podobně
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Máš čas i na jiný věci? já 10-11 (Ze streetdance 3D jsem odešel po 10 minutách)|
reagovat
|
dvojcifra je skoro každej rok ;-)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|