ME3 - meganámrd! Dvojka je spolu so Zaklínačom najlepšou hrou, akú som kedy hral, takže sa teším neskutočne!
xxendxx: začneš normálne so Shepardom, jeho smrť na konci dvojky bola iba taká perlička, ktorá nebude mať na trojku žiadny vplyv (narozdiel od smrti ostatných členov výpravy).
|
reagovat
|



