Nj, Visty, to mě nenapadlo...a kdyby se u Falloutů nemuselo pořád čachrovat s .ini soubory, aby to každých deset minut nepadalo, tak by to za těch pár dolarů možná stálo. :) (pokud to tedy nepřibalí ke trojce).
|
reagovat
|




