
Tak jsem to teda taky regnul a tahám co se dá. Říkal jsem si, že jenom Force Unleashed by byla nuda, přihodil jsem i pár trailerů a takovej teaser na Netopýra je teda i po takový době ultimátní. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ja jsem si rikal, kdyz je uz EU, tak nebudu podvadet
Jinak toto me moc nepotesilo (je to starsi, ale vsimnul jsem si toho az nyni): link Ikdyz si rikam, stejne bych se dival asi jen na PS3 a nikam to netahal... 
|
reagovat
|
... no divil sem se, kdyz ste rikali, ze se tam nic nedeje;), ted uz mam jasno
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
..to my máme obecně nějakýho českýho kripla v angličtině anebo je prostě evropskej PSstore tak sociální?:)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Uz jen vychytat ten japonskej 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|