Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 15961 - 15980 Napsat příspěvek
MVA má lepší barvy a pozorovací úhly, ale zase bude mít imputlag a asi horší odezvu
491156
MVA má lepší barvy a pozorovací úhly, ale zase bude mít imputlag a asi horší odezvu
0 0
reagovat
No jasně že na MVA. Jako ja mám TN, ale jen kvůli tomu, že na lepší nemám.
491153
No jasně že na MVA. Jako ja mám TN, ale jen kvůli tomu, že na lepší nemám.
0 0
reagovat
To vim, že je MVA dražší, ale o to mi tak nejde. Spíš na čem vypadá lépe obraz.
491152
To vim, že je MVA dražší, ale o to mi tak nejde. Spíš na čem vypadá lépe obraz.
0 0
reagovat
Tak tu máme další nákup: Prosím tipy pro švagrovou: max. sledovací vzdálenost 4 m, zdroj DVB-T, DVD v poměru 80:20 pro TV (zejména Ulice, Rodinná pouta, apod.). Max. cena 25 K. Viděl jsem někde v akci PDP Panasonic, zřejmě výprodej, cca. 22 K. Díky 8)
491147
Tak tu máme další nákup: Prosím tipy pro švagrovou: max. sledovací vzdálenost 4 m, zdroj DVB-T, DVD v poměru 80:20 pro TV (zejména Ulice, Rodinná pouta, apod.). Max. cena 25 K. Viděl jsem někde v akci PDP Panasonic, zřejmě výprodej, cca. 22 K. Díky *8)*
0 0
reagovat
Dnešní TN je naprosto dostačující.
491144
Dnešní TN je naprosto dostačující.
0 0
reagovat
MVA ale je dražší.
491143
MVA ale je dražší.
0 0
reagovat
Technický dotaz. Co je lepší na filmy a občas hry. TN nebo MVA panel u LCD displeje ?
491142
Technický dotaz. Co je lepší na filmy a občas hry. TN nebo MVA panel u LCD displeje ?
0 0
reagovat
"Mám pro změnu sofistikovaný dotaz, lze do notebooku narvat BlueT...."

Vyřešeno, instalace v servisu 2 hadry vs. Dongle 2 stovky:)
491132
"Mám pro změnu sofistikovaný dotaz, lze do notebooku narvat BlueT...." Vyřešeno, instalace v servisu 2 hadry vs. Dongle 2 stovky*:)*
0 0
reagovat
Face/Off je uplne nekde jinde nez Air For One :-) ;)
491129
Face/Off je uplne nekde jinde nez Air For One :-) *;)*
0 0
reagovat
Ravenhorn: ano, my víme, že nemáš vkus.;)
491115
Ravenhorn: ano, my víme, že nemáš vkus.*;)*
0 0
reagovat
No tak to ja rozhodne Face/Off ;)
491114
No tak to ja rozhodne Face/Off *;)*
0 0
reagovat
no zrovna Face//off nemám tak v oblibě. To radši to Air force one
491113
no zrovna Face//off nemám tak v oblibě. To radši to Air force one
0 0
reagovat
Na Face/Off se těším maximálně, ten film jsem neviděl snad deset let :) Ať už je to tady.
491092
Na Face/Off se těším maximálně, ten film jsem neviděl snad deset let :) Ať už je to tady.
0 0
reagovat
KarelR: neuctívám ho proto, že je tam Cusack, kterýho bych nejradši upálil letlampou. Ale jo, když počkáš do dubna, tak ho za těch pár drobnejch objednám. Projekcí bude do tý doby stejně dost a duben zatím vypadá na slabší měsíc, kdy budu šahat spíš po "klasikách" jako Hvězdná pěchota nebo Face/off;)
491091
KarelR: neuctívám ho proto, že je tam Cusack, kterýho bych nejradši upálil letlampou. Ale jo, když počkáš do dubna, tak ho za těch pár drobnejch objednám. Projekcí bude do tý doby stejně dost a duben zatím vypadá na slabší měsíc, kdy budu šahat spíš po "klasikách" jako Hvězdná pěchota nebo Face/off*;)*
0 0
reagovat

deiwi

:D
491081
*:D*
deiwi
0 0
reagovat
Psema: Přestaň dělat drahoty a objednej Vězeňskej letoun. Musels mít při sledování zkrat v mozku, jinak si nedovedu vysvětlit, že ten film už dávno neuctíváš :D:))
491065
Psema: Přestaň dělat drahoty a objednej Vězeňskej letoun. Musels mít při sledování zkrat v mozku, jinak si nedovedu vysvětlit, že ten film už dávno neuctíváš *:D**:))*
0 0
reagovat
Tak do teď jsem si myslel, že bez BR jsem 100 let za opicema. Už už jsem si myslel, že bych měl do BR urychleně skočit a hle, nejsem na tom tak zle. link
491063
Tak do teď jsem si myslel, že bez BR jsem 100 let za opicema. Už už jsem si myslel, že bych měl do BR urychleně skočit a hle, nejsem na tom tak zle. http://ekonomika.idnes.cz/raul-castro-povolil-kubancum-pocitace-a-mikrovlnky-fh0-/eko-zahranicni.asp?c=A080313_174936_eko-zahranicni_vem
0 0
reagovat
to je toho. stejne by to driv nez ta britska verze neprislo :D ;)
491062
to je toho. stejne by to driv nez ta britska verze neprislo *:D* ;)
0 0
reagovat
US Enchanted je locked, takže opravdu až 7.4.:).
491061
US Enchanted je locked, takže opravdu až 7.4.*:)*.
0 0
reagovat

Psema

No ja nyni zkousim ty filmy ten hut a na hry movietyme, tak jsem zvedav... Kazopadne dik
491056
No ja nyni zkousim ty filmy ten hut a na hry movietyme, tak jsem zvedav... Kazopadne dik
Psema
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se