Už se po několikátý na ní snažím zprovoznit BT myšku a nic, samozřejmě na XP to vyjde hned napoprvý, mlátit je, mlátit je
Mám normálně MSI Star key V2 dongle, software Bluesoleil, myšina i soft jsou Vista certified, telefon přes BT úplně v pořádku, myš ne, připojí se přes BT human interface device service. Na XP fachá, na jehoVistě ne.
Je pravda, že Bluesoleil je furt označenej tím UAC, nebo jak se ta aktivní kontrola, kdy musím potvrdit svoji akci, jmenuje.
Má s tím někdo zkušenosti?



