Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16221 - 16240 Napsat příspěvek
Hloupý dotaz...ta akcelerace funguje jenom ve fullscreenu? Jestli jo, tak v tom případě jsem to asi rozchodil. :)
490401
Hloupý dotaz...ta akcelerace funguje jenom ve fullscreenu? Jestli jo, tak v tom případě jsem to asi rozchodil. :)
0 0
reagovat
mihhi: A co Reg B ;)???
lama: Já jsem to původně pochopil opravdu, že chceš využít železo a chceš akcelerovat i dvdčka :D:D:D
imf: Takže to sežere celý systém+nutná podpora na graf kartě? Hmm, budu potřebovat přece jenom nějakou lepší grafiku a ne tu lowendovou, co jsem koupil aby se mi rozběhl pc :)
490400
mihhi: A co Reg B ;)??? lama: Já jsem to původně pochopil opravdu, že chceš využít železo a chceš akcelerovat i dvdčka :D:D:D imf: Takže to sežere celý systém+nutná podpora na graf kartě? Hmm, budu potřebovat přece jenom nějakou lepší grafiku a ne tu lowendovou, co jsem koupil aby se mi rozběhl pc :)
0 0
reagovat

mihhi

To nebyl trailer :) To byl rip, modro-rip :)
490399
To nebyl trailer *:)* To byl rip, modro-rip *:)*
mihhi
0 0
reagovat
To je dost, v tom MPC mám 1080p trailery tak 15-25%.
490398
To je dost, v tom MPC mám 1080p trailery tak 15-25%.
0 0
reagovat

rcorp

Co jsem zkoušel, tak HW akcelerace v MPC mi taky nejde, ovladače nejnovější... nakonec jsem stáhnul nejnovější ffdshow a ten mi zlepšil přehrávání tak o cca 5%, takže fullHD s bitraten 14000kb/s se už netrhá, ale vytížení procesoru je na 90% :) (Core 2 Duo E6400, rok a kousek starý)
490397
Co jsem zkoušel, tak HW akcelerace v MPC mi taky nejde, ovladače nejnovější... nakonec jsem stáhnul nejnovější ffdshow a ten mi zlepšil přehrávání tak o cca 5%, takže fullHD s bitraten 14000kb/s se už netrhá, ale vytížení procesoru je na 90% *:)* (Core 2 Duo E6400, rok a kousek starý)
rcorp
0 0
reagovat
Mechanika je mechanika, stejně jako DVD, nastavíš co chceš, máš 5 pokusů nastavit to správně;)
490396
Mechanika je mechanika, stejně jako DVD, nastavíš co chceš, máš 5 pokusů nastavit to správně*;)*
0 0
reagovat
mihhi: Takže už si taky modrý ;)? Videl jsem v tvém profilu, že máš tituly z RA... Takže máš mechaniku z US, nebo to řešíš softwarově?
Jinak tak nějak jsem si myslel, že to vytížení bude....
490395
mihhi: Takže už si taky modrý ;)? Videl jsem v tvém profilu, že máš tituly z RA... Takže máš mechaniku z US, nebo to řešíš softwarově? Jinak tak nějak jsem si myslel, že to vytížení bude....
0 0
reagovat
Počítám. Jasně, že je to low-end, 4000+ by už mělo být OK - je taky doporučované jako minimum.
490394
Počítám. Jasně, že je to low-end, 4000+ by už mělo být OK - je taky doporučované jako minimum.
0 0
reagovat

KARLOS

Ale, stáhnul jsem si video z Youtube a nějak se mi to seká...
490393
Ale, stáhnul jsem si video z Youtube a nějak se mi to seká...
KARLOS
0 0
reagovat
ok... s mihhim ty zkratky pouzivame zamerne, abychom laiky zmatli. Ale DTS-MA ftw. ;)
490392
ok... s mihhim ty zkratky pouzivame zamerne, abychom laiky zmatli. Ale DTS-MA ftw. ;)
0 0
reagovat
taky je to dual core low-end... niz uz bych dneska pri stavbe HTPC ani nesel... pocitas to se zapnutym PureVideo/Avivo?
490391
taky je to dual core low-end... niz uz bych dneska pri stavbe HTPC ani nesel... pocitas to se zapnutym PureVideo/Avivo?
0 0
reagovat
No na mém X2 3600+ jedou Blučka s dts HD MA tak 80-90% zatížení obou jader.
490390
No na mém X2 3600+ jedou Blučka s dts HD MA tak 80-90% zatížení obou jader.
0 0
reagovat
Jo, tak zpět ;)... Chce to na HD, tak pak proč ne...

Jinak když už jsi to nakous, jak MOC dvouvrstvý BRD vytíží systém??? pokud se dobře pamatuju, tak maximum blučka je 40MB dat tok, ne?...
490389
Jo, tak zpět ;)... Chce to na HD, tak pak proč ne... Jinak když už jsi to nakous, jak MOC dvouvrstvý BRD vytíží systém??? pokud se dobře pamatuju, tak maximum blučka je 40MB dat tok, ne?...
0 0
reagovat
touche
490387
touche
0 0
reagovat
PAL uz akcelerovanej je... o ctyri procenta. ;)
490386
PAL uz akcelerovanej je... o ctyri procenta. ;)
0 0
reagovat
ne, chce akcelerovat PAL:D
490385
ne, chce akcelerovat PAL*:D*
0 0
reagovat
imf: Aby měl místo 10% zatížení CPU zatížení 2% ;).... Nebo se pletu a potřebuje to na HD??? Nenapsal, jaké video chce akcelerovat... Ale i kdyby to bylo 1080p, tak to procesor musí umět utáhnout ;):)...
490383
imf: Aby měl místo 10% zatížení CPU zatížení 2% ;).... Nebo se pletu a potřebuje to na HD??? Nenapsal, jaké video chce akcelerovat... Ale i kdyby to bylo 1080p, tak to procesor musí umět utáhnout ;):)...
0 0
reagovat
Máš v Play>Filters>Cyberlink H.264/AVC Decoder zaškrtnuté "Use DxVA"?
Máš poslední ovladače GK?

Už mě nic nenapadá... Jaké máš zatížení CPU při 1080p trailerech (a jaký CPU)?
490381
Máš v Play>Filters>Cyberlink H.264/AVC Decoder zaškrtnuté "Use DxVA"? Máš poslední ovladače GK? Už mě nic nenapadá... Jaké máš zatížení CPU při 1080p trailerech (a jaký CPU)?
0 0
reagovat
Muj comp teda prehrava 1080p na 50% zateze bez asistence grafiky (tu si schovavam na dvouvrstvy blu-ray ;)
490380
Muj comp teda prehrava 1080p na 50% zateze bez asistence grafiky (tu si schovavam na dvouvrstvy blu-ray ;)
0 0
reagovat

imf

Lama chce využít všechny funkce svojí nově nabyté grafické karty konečně se pokochat 100% plynulým trailerem na Pokání. :)
490378
Lama chce využít všechny funkce svojí nově nabyté grafické karty konečně se pokochat 100% plynulým trailerem na Pokání. :)
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se