Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16421 - 16440 Napsat příspěvek
ragnar: a ty ses zas linej si najit neco sam... :o
485150
ragnar: a ty ses zas linej si najit neco sam... *:o*
0 0
reagovat
485149
http://www.alza.cz/18846183/hdv-standard.htm
0 0
reagovat
dekuju vsem, nasel jsem tam jen jednu sony, cekal jsem ze budete vedet vic, kdyz uz se o to zajimate, ceny se budou asi vsude lisit. koukam ze mate na praci jen se vysmivat jinym, ale to vy umite vzdycky i bez povelu
485148
dekuju vsem, nasel jsem tam jen jednu sony, cekal jsem ze budete vedet vic, kdyz uz se o to zajimate, ceny se budou asi vsude lisit. koukam ze mate na praci jen se vysmivat jinym, ale to vy umite vzdycky i bez povelu
0 0
reagovat
No, třeba to taktoval ;)
485147
No, třeba to taktoval *;)*
0 0
reagovat
nebo nekvalitně nanesenou teplovodivou pastou;)...ale Karlos určitě nemá nějakou starou šunku (vyrobenou před 10 lety), takže v případě přehřívání komponent by ta deska vydávala zvuky, anebo by klidně naběhla, čili pokud je v pořádku, tak je to zdroj.
485146
nebo nekvalitně nanesenou teplovodivou pastou;)...ale Karlos určitě nemá nějakou starou šunku (vyrobenou před 10 lety), takže v případě přehřívání komponent by ta deska vydávala zvuky, anebo by klidně naběhla, čili pokud je v pořádku, tak je to zdroj.
0 0
reagovat
ragnar: a cenu za nejhloupější dotaz dne vyhrává? :D:D
485145
ragnar: a cenu za nejhloupější dotaz dne vyhrává? *:D**:D*
0 0
reagovat

Karlos

Pokud se vypne sám od sebe, tak to nebývá zas tak cokoliv, ale a) vadný zdroj b) přehřátí komponent (procesor jsi asi neosahával, pokud máš přetaktovaný riziko se zvyšuje), osahej si paměti RAM... to že fungují všechny chladiče, neznamená, že se nic nepřehřívá. Chladič může mít menší účinnost způsobenou např. pomalejším chodem.
485144
Pokud se vypne sám od sebe, tak to nebývá zas tak cokoliv, ale a) vadný zdroj b) přehřátí komponent (procesor jsi asi neosahával, pokud máš přetaktovaný riziko se zvyšuje), osahej si paměti RAM... to že fungují všechny chladiče, neznamená, že se nic nepřehřívá. Chladič může mít menší účinnost způsobenou např. pomalejším chodem.
Karlos
0 0
reagovat

ragnar

Je tak těžký vyťukat Alza.cz?
485143
Je tak těžký vyťukat Alza.cz?
ragnar
0 0
reagovat

Karlos

Takže si ho odpojil od proudu, otevřel si bočnici kvůli větrání, zapojil do proudu a nastartoval, jinak předtím nereagoval vůbec na mačkání tlačítka. To bych řekl, že je problém s proudem, čili zdrojem.nebo s tlačítkem samotným:)
485142
Takže si ho odpojil od proudu, otevřel si bočnici kvůli větrání, zapojil do proudu a nastartoval, jinak předtím nereagoval vůbec na mačkání tlačítka. To bych řekl, že je problém s proudem, čili zdrojem.nebo s tlačítkem samotným*:)*
Karlos
0 0
reagovat
kolik stoji HD kamera? na alze snad nejsou, ne?
485141
kolik stoji HD kamera? na alze snad nejsou, ne?
0 0
reagovat
Asi tak, vždyť říkám, že to může bejt cokoli:D
485140
Asi tak, vždyť říkám, že to může bejt cokoli*:D*
0 0
reagovat
Fluke: Jde o to, že zdroj se mi identifikuje normálně (ledka na vypínači svítí atd), ale můžu kolikrát chci zapínat pomocí tlačítka a nic... Po hodině (nebo tak nějak) prostě příjdu, zmáčknu start a jede to...
Přehřívat se nic nemůže - osahal jsem všechny chladiče v bědně, teď mám bednu otevřenou a větráky jjedou, chladiče jsou na pokojové teplotě, kabely překontrolované...
A nejdivnější je, že teď na něm jedu a vše pracuje tak jak má... Prostě nic mi to nevyhazuje, žádné chyby, NIC! Jak jsem to zkoušel naposled, tak pc běželo asi tři hodiny - pak jsem ho já vypnul a už nenajel... Musel jsem ho odpojit, otevříd ho, napojit zpátky a už jsem ho zapnul úplně v poho...
485139
Fluke: Jde o to, že zdroj se mi identifikuje normálně (ledka na vypínači svítí atd), ale můžu kolikrát chci zapínat pomocí tlačítka a nic... Po hodině (nebo tak nějak) prostě příjdu, zmáčknu start a jede to... Přehřívat se nic nemůže - osahal jsem všechny chladiče v bědně, teď mám bednu otevřenou a větráky jjedou, chladiče jsou na pokojové teplotě, kabely překontrolované... A nejdivnější je, že teď na něm jedu a vše pracuje tak jak má... Prostě nic mi to nevyhazuje, žádné chyby, NIC! Jak jsem to zkoušel naposled, tak pc běželo asi tři hodiny - pak jsem ho já vypnul a už nenajel... Musel jsem ho odpojit, otevříd ho, napojit zpátky a už jsem ho zapnul úplně v poho...
0 0
reagovat

Karlos

Vir to neni určitě, HDD bych taky nesjpíš netipoval. Jak to popisuješ, tak to vypadá, že se někde něco přehřívá a pokud se vypne samovolně, tak možná není v pořádku něco se základní deskou nebo zdrojem. Grafika by taky tohle nedělala. U vadný grafiky se roztočí větráčky a nejde obraz, popř. se PC vypne ale jde zase hned zapnout. Ale jsou to jen spekulace, musel bych toho vědět víc.
485138
Vir to neni určitě, HDD bych taky nesjpíš netipoval. Jak to popisuješ, tak to vypadá, že se někde něco přehřívá a pokud se vypne samovolně, tak možná není v pořádku něco se základní deskou nebo zdrojem. Grafika by taky tohle nedělala. U vadný grafiky se roztočí větráčky a nejde obraz, popř. se PC vypne ale jde zase hned zapnout. Ale jsou to jen spekulace, musel bych toho vědět víc.
Karlos
0 0
reagovat

Karlos

Možná se něco přehřívá, ale nevíš o tom:), možná máš vadnou RAMku, možná se přehřívá grafika, či je vadná, možná je vadná základní deska, možná ten zdroj je doopravdy vadnej..metoda pokus omyl je tak zábavná:)
Z vlastní zkušenosti, samovolný vypínání dokáže způsobit jakákoliv blbost a to zapnutí víc popiš;)
485137
Možná se něco přehřívá, ale nevíš o tom:), možná máš vadnou RAMku, možná se přehřívá grafika, či je vadná, možná je vadná základní deska, možná ten zdroj je doopravdy vadnej..metoda pokus omyl je tak zábavná*:)* Z vlastní zkušenosti, samovolný vypínání dokáže způsobit jakákoliv blbost a to zapnutí víc popiš*;)*
Karlos
0 0
reagovat
v těhle věcech se vůbec nevyznám, ale tipnul bych problém s diskem:)
485136
v těhle věcech se vůbec nevyznám, ale tipnul bych problém s diskem*:)*
0 0
reagovat
A můžu mít juá technickou??? CCa po hoděně dvou se mi samovolně vypne pc, nebo ho vypnu já a tak hodinu ho nemůžu zapnout... Poté ho můžu zase zapnout a jede zase ty dvě tři hodiny...
Větráky jedou, zdroj není norký, celkově v bedně nic horkého není...
Může to být vir? Jestli jo, proč se mi teda to pc nezapne okamžitě????
485135
A můžu mít juá technickou??? CCa po hoděně dvou se mi samovolně vypne pc, nebo ho vypnu já a tak hodinu ho nemůžu zapnout... Poté ho můžu zase zapnout a jede zase ty dvě tři hodiny... Větráky jedou, zdroj není norký, celkově v bedně nic horkého není... Může to být vir? Jestli jo, proč se mi teda to pc nezapne okamžitě????
0 0
reagovat
thx
485103
thx
0 0
reagovat
485102
http://forum.videohelp.com/topic267678.html
0 0
reagovat
můžu mít technickou? jak dostanu do MP classic titulky vůbec nevím jak nato
485101
můžu mít technickou? jak dostanu do MP classic titulky vůbec nevím jak nato
0 0
reagovat

Silence

Já když už tak bych chtěl za slušné peníze co nejlepší kvalitu. :-)
485093
Já když už tak bych chtěl za slušné peníze co nejlepší kvalitu. :-)
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se