A Blu-ray potrebuji 
A Blu-ray potrebuji 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
No a filmy, kdyz o tom tak premyslim vlastne asi take ne
to křysař l´ubo: jj, mas pravdu, treba takove strategie moc nejsou a hlavne na PC se hrajou vyrazne lepe... No, jak rikam, nejlepsi je mit oboje nebo kombinaci PC+PS3+X360 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
)...|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
a stejnak, pokud nehodláš dělat profesionální grafiku, tak tě to nijak nevytrhne. A Eizo..platíš za značku a to je i v povědomí lidí, takže těžko se z toho vymaní. Horko těžko by atakovali uživatelský segment, proto radši zůstavaj tzv. u profeionálního a můžou si nechat za monitory zaplatit více, protože maj určitě i větší náklady na výrobu než vysokokapacitní Samsung, LG.
Mimochodem Sinking Island mě v nedávné recenzi na Levelu dost zaujal
|
reagovat
|
|
reagovat
|