Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16621 - 16640 Napsat příspěvek

Perry

Ak mas na mysli blokovanie na lokalnych opetratorov, tak to by dnes crackla aj moja babka. A navyse, nie je to nelegalne. PDA som mal, ale bolo to nemotorne a pomale. Ale nic "univerzalne najlepsie" neexistuj, vsetko je to o tom, co potrebujes a co budes realne vyuzivat. A v tomto je pre mna iPhone idealny.
489354
Ak mas na mysli blokovanie na lokalnych opetratorov, tak to by dnes crackla aj moja babka. A navyse, nie je to nelegalne. PDA som mal, ale bolo to nemotorne a pomale. Ale nic "univerzalne najlepsie" neexistuj, vsetko je to o tom, co potrebujes a co budes realne vyuzivat. A v tomto je pre mna iPhone idealny.
Perry
0 0
reagovat
podle mě je IPhone nic moc. Jejich regionální zámky, a podobně. Já si radši koupím klasické PDA a mobil extra
489335
podle mě je IPhone nic moc. Jejich regionální zámky, a podobně. Já si radši koupím klasické PDA a mobil extra
0 0
reagovat

Karbous

Zo zaciatku som ho podcenoval a tiez som ho povazoval len za "peknu hracku" a cely ten humbuk okolo neho mi uz liezol na nervy. Ale cim dalej tym viac zasnem nad tou user friendly dokonalostou a prepracovanostou.
489330
Zo zaciatku som ho podcenoval a tiez som ho povazoval len za "peknu hracku" a cely ten humbuk okolo neho mi uz liezol na nervy. Ale cim dalej tym viac zasnem nad tou user friendly dokonalostou a prepracovanostou.
Karbous
0 0
reagovat

Gorecki

Věřím a závidím, jednou jsem ho viděl "v akci" a je to úúúžasná hračka. :)
489328
Věřím a závidím, jednou jsem ho viděl "v akci" a je to úúúžasná hračka. *:)*
Gorecki
0 0
reagovat
aj ked je mi jasne ze to nikoho z vas nezaujima:), musim sa s vami "ravenhornovsky" podelit o svoju aktualnu radost: iPhone je ten najsamlepsi telefon na svete!!!:D Hrajkam sa s nim uz asi tyzden a neviem sa ho nabazit. A MovieZone na nom vyzera luxusne a ako som prave prakticky zistil, aj prispevky sa v nom lahko pisu:) Som zvedavy, ako dlho mi ta radost vydrzi:)
489327
aj ked je mi jasne ze to nikoho z vas nezaujima:), musim sa s vami "ravenhornovsky" podelit o svoju aktualnu radost: iPhone je ten najsamlepsi telefon na svete!!!:D Hrajkam sa s nim uz asi tyzden a neviem sa ho nabazit. A MovieZone na nom vyzera luxusne a ako som prave prakticky zistil, aj prispevky sa v nom lahko pisu:) Som zvedavy, ako dlho mi ta radost vydrzi:)
0 0
reagovat

st39.6

:))
489283
*:))*
st39.6
0 0
reagovat
jezis ty ses fakt nemoznej
489282
jezis ty ses fakt nemoznej
0 0
reagovat
Například přehrávač Toshiba HD-A3 z původní ceny $150 (asi 2500Kč) klesl na $83 (přibližně 1400Kč). Známá HD-DVD přídavná jednotka pro konzoli Xbox od Microsoftu je na online shopech nabízená za $50 (něco přes 800Kč).

LOL, kdyby v tom nadpisu místo HD DVD bylo Blu-ray. 8)
489281
Například přehrávač Toshiba HD-A3 z původní ceny $150 (asi 2500Kč) klesl na $83 (přibližně 1400Kč). Známá HD-DVD přídavná jednotka pro konzoli Xbox od Microsoftu je na online shopech nabízená za $50 (něco přes 800Kč). LOL, kdyby v tom nadpisu místo HD DVD bylo Blu-ray. *8)*
0 0
reagovat
Tak Stereo s Bobby Blu-ray diskem prej až v úterý. Jelikož se jim to zdrželo v Rakousku. :-
489280
Tak Stereo s Bobby Blu-ray diskem prej až v úterý. Jelikož se jim to zdrželo v Rakousku. *:-*
0 0
reagovat
mihhi: to je lepší. Ta modrá zkrášlí všechno.:)
489259
mihhi: to je lepší. Ta modrá zkrášlí všechno.*:)*
0 0
reagovat
Asi je finální, ještě necenzurovaná verze.:D
489258
Asi je finální, ještě [link="http://www.highdefdigest.com/images/post/5/5256/original.jpeg"]necenzurovaná verze[/link].*:D*
0 0
reagovat

mihhi

no já z něj teda nejásám, ale taková hrůza jako v případě novýho obalu na Kompas to není.:D Imho to ale ještě změněj. Já bych hlasoval pro Ellenino břicho, jako na plakátě. ;)
489257
no já z něj teda nejásám, ale taková hrůza jako v případě novýho obalu na Kompas to není.*:D* Imho to ale ještě změněj. Já bych hlasoval pro Ellenino břicho, jako na plakátě. *;)*
mihhi
0 0
reagovat

scroochy

No problémo, když to mám na BD. :D
489255
No problémo, když to mám na BD. *:D*
scroochy
0 0
reagovat

Psema

to jo, Michael Jackson scary je, viz Scary movie 38)

scroochy: já bych se tomu nebránil, jen jestli by bylo dost diváků.
489254
to jo, Michael Jackson scary je, viz Scary movie 3*8)* scroochy: já bych se tomu nebránil, jen jestli by bylo dost diváků.
Psema
0 0
reagovat
imfova ikonka je scary. Ale mě černobílý věci děsej odjakživa.:D
489251
imfova ikonka je scary. Ale mě černobílý věci děsej odjakživa.*:D*
0 0
reagovat
Mně se taky FF líbilo. Poprvý v kině i podruhý doma. Dlouho jsem to ale neviděl. Musím to napravit. Filmpark? :D
489250
Mně se taky FF líbilo. Poprvý v kině i podruhý doma. Dlouho jsem to ale neviděl. Musím to napravit. Filmpark? *:D*
0 0
reagovat
No musím se na obhajobu Final fantasy přidat, líbilo se mi v kině a líbí se mi i na Blůčku, kde vypadá fenomenálně, nedovedu si představit jak o moc by to bylo nářezovější s dnešní animací;)
Scénáristicky je to možná jednoduchý, ale uměleckou stránku to má.

By the way, imfova ikonka mi připomíná Michaela Jacksona:D
489249
No musím se na obhajobu Final fantasy přidat, líbilo se mi v kině a líbí se mi i na Blůčku, kde vypadá fenomenálně, nedovedu si představit jak o moc by to bylo nářezovější s dnešní animací*;)* Scénáristicky je to možná jednoduchý, ale uměleckou stránku to má. By the way, imfova ikonka mi připomíná Michaela Jacksona*:D*
0 0
reagovat
Jak se vám líbí cover Juno?:+ Proč to vychází až za 2 měsíce?):(.
489248
Jak se vám líbí [link="http://img144.imageshack.us/img144/5428/junoyz0.jpg"]cover Juno[/link]?*:+* Proč to vychází až za 2 měsíce*?)**:(*.
0 0
reagovat
Mně je jedno jestli to uspělo nebo ne, spíš se podivuju nad tím, co tě na tom na rozdíl od zbytku nominovaných tolik zaujalo, nepočítám-li slušnou vizuální stránku. Ale jde holt o osobní preference, já si z toho filmu dneska nepamatuju vůbec nic, teda kromě toho, že se tam ani po hodině nic nedělo a já měl dojem, že sleduju animovaný zombie.:D
489247
Mně je jedno jestli to uspělo nebo ne, spíš se podivuju nad tím, co tě na tom na rozdíl od zbytku nominovaných tolik zaujalo, nepočítám-li slušnou vizuální stránku. Ale jde holt o osobní preference, já si z toho filmu dneska nepamatuju vůbec nic, teda kromě toho, že se tam ani po hodině nic nedělo a já měl dojem, že sleduju animovaný zombie.*:D*
0 0
reagovat
me se to taky poprve hrozne pacilo, ale je to uz nejakej patek :D
489246
me se to taky poprve hrozne pacilo, ale je to uz nejakej patek :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se