Perry
Ak mas na mysli blokovanie na lokalnych opetratorov, tak to by dnes crackla aj moja babka. A navyse, nie je to nelegalne. PDA som mal, ale bolo to nemotorne a pomale. Ale nic "univerzalne najlepsie" neexistuj, vsetko je to o tom, co potrebujes a co budes realne vyuzivat. A v tomto je pre mna iPhone idealny.
|
reagovat
|






Proč to vychází až za 2 měsíce
.