Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16341 - 16360 Napsat příspěvek

Ravenhorn

Presne tak, nekoho zaujmou na x-box nekoho jako me zase vice zajimaji na PS3 a hlavne nemuzu Sony zklamat a jit po PS1 a PS2 k x-boxu ;) :D A Blu-ray potrebuji 8)
489907
Presne tak, nekoho zaujmou na x-box nekoho jako me zase vice zajimaji na PS3 a hlavne nemuzu Sony zklamat a jit po PS1 a PS2 k x-boxu *;)* *:D* A Blu-ray potrebuji *8)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

scroochy

VCR, co to je :D:-
489905
VCR, co to je *:D**:-*
scroochy
0 0
reagovat

rcorp

Tohle byl výčet toho nejdůležitějšího ;)
489904
Tohle byl výčet toho nejdůležitějšího *;)*
rcorp
0 0
reagovat

scroochy

Ještě jsi zapomněl na DSko, iPhone a miliardu dalších krámů. :)
489903
Ještě jsi zapomněl na DSko, iPhone a miliardu dalších krámů. :)
scroochy
0 0
reagovat
Nejlepší je kombinace PC + Mac + XBox 360 + PS3 + Wii + PSP + LCD TV + HD projektor + DVD rekordér + VCR
489900
Nejlepší je kombinace PC + Mac + XBox 360 + PS3 + Wii + PSP + LCD TV + HD projektor + DVD rekordér + VCR
0 0
reagovat
Kámoš má Xbox 360 a PC. Jelikož ty hry co vychází na Xbox víc zajímají než ty na PS3 + některé jsou na oboje.

Blu-ray zatím nepotřebuje.
489897
Kámoš má Xbox 360 a PC. Jelikož ty hry co vychází na Xbox víc zajímají než ty na PS3 + některé jsou na oboje. Blu-ray zatím nepotřebuje.
0 0
reagovat

Fluke

JJ, vim o tom, ze tady v CR nema cenu nic objednavat... Nastesti jsem do zadne hry 1800kc nedal, jen nejakou dostal, hry, ktere budu chtit ja, nebudou z ceskych kramu ;) No a filmy, kdyz o tom tak premyslim vlastne asi take ne :D to křysař l´ubo: jj, mas pravdu, treba takove strategie moc nejsou a hlavne na PC se hrajou vyrazne lepe... No, jak rikam, nejlepsi je mit oboje nebo kombinaci PC+PS3+X360 :D
489891
JJ, vim o tom, ze tady v CR nema cenu nic objednavat... Nastesti jsem do zadne hry 1800kc nedal, jen nejakou dostal, hry, ktere budu chtit ja, nebudou z ceskych kramu *;)* No a filmy, kdyz o tom tak premyslim vlastne asi take ne *:D* to křysař l´ubo: jj, mas pravdu, treba takove strategie moc nejsou a hlavne na PC se hrajou vyrazne lepe... No, jak rikam, nejlepsi je mit oboje nebo kombinaci PC+PS3+X360 *:D*
Fluke
0 0
reagovat
:D:):+
489877
*:D**:)**:+*
0 0
reagovat
Za poslední dva názory :-
489876
Za poslední dva názory *:-*
0 0
reagovat
ja doporucuju vzit si klapky na oci kdyz Ravenhorn pise o cemkoliv. Svet je hned mnohem bezpecnejsi 8)
489875
ja doporucuju vzit si klapky na oci kdyz Ravenhorn pise o cemkoliv. Svet je hned mnohem bezpecnejsi *8)*
0 0
reagovat
Doporučuju to LG, co postoval Fluke...
A taky doporučuju vzít si klapky na uši, když Raven mluví o hrách - PC vs konzole... :D
489874
Doporučuju to LG, co postoval Fluke... A taky doporučuju vzít si klapky na uši, když Raven mluví o hrách - PC vs konzole... *:D*
0 0
reagovat
eizo mám v práci na stole... Je to tři roky staré, dá se to napolohovat do jakékoli myslitelné, či nemyslitelné polovy a natočení, má to v sobě řadič usb a další pitlovinky...
Co se obrazu týče, je to 21.3 palců velké a má to rozlišení 1600X1200 s odezvou myslim 4 ms... Barvy ok, kontrast taky, oči z toho nebolej... Jako na práci je to super, ale domu by jsem si to asi nepořídil...
489870
eizo mám v práci na stole... Je to tři roky staré, dá se to napolohovat do jakékoli myslitelné, či nemyslitelné polovy a natočení, má to v sobě řadič usb a další pitlovinky... Co se obrazu týče, je to 21.3 palců velké a má to rozlišení 1600X1200 s odezvou myslim 4 ms... Barvy ok, kontrast taky, oči z toho nebolej... Jako na práci je to super, ale domu by jsem si to asi nepořídil...
0 0
reagovat
sentido > ja ale nemluvim o padesati centimetrech, mluvim o padesati palcich. na 40´ ze dvou metru neni nic spatnyho :D
489869
sentido > ja ale nemluvim o padesati centimetrech, mluvim o padesati palcich. na 40´ ze dvou metru neni nic spatnyho *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Mno taková HP 2207 nebo jak to je vyhrála test 22" v Computeru. Třeba Samsung 226 skončil dokonce poslední.
489868
Mno taková HP 2207 nebo jak to je vyhrála test 22" v Computeru. Třeba Samsung 226 skončil dokonce poslední.
Fluke
0 0
reagovat

st39.6

nerikal bych to kdybych neznal lidi co sleduji 40" obrazovku ze DVOU metru (panelakovy byt)
489867
nerikal bych to kdybych neznal lidi co sleduji 40" obrazovku ze DVOU metru (panelakovy byt)
st39.6
0 0
reagovat
Sentido > blbost je to, co ted rikas ty. doporucovana na padesatkovou plazmu je 2.5 metru. Tak malej pokojicek nikdo nema (ja ma 4x3:)))...
489865
Sentido > blbost je to, co ted rikas ty. doporucovana na padesatkovou plazmu je 2.5 metru. Tak malej pokojicek nikdo nema (ja ma 4x3*:))*)...
0 0
reagovat

PigNick

dlouho jsem vybiral a nakonec mam v obyvaku LCD LG ... lepsi obraz jsem nevidel ... co se tyce velikosti vybirej peclive a informuj se na to ... kazda TV ma urcitou minimalni vzdalenost ze ktery je pro tvoje oci bezpecne se na ni divat ... tedy ze je hloupost kupovat OPRAVDU velkou tv do maleho pokojiku;)
489864
dlouho jsem vybiral a nakonec mam v obyvaku LCD LG ... lepsi obraz jsem nevidel ... co se tyce velikosti vybirej peclive a informuj se na to ... kazda TV ma urcitou minimalni vzdalenost ze ktery je pro tvoje oci bezpecne se na ni divat ... tedy ze je hloupost kupovat OPRAVDU velkou tv do maleho pokojiku*;)*
PigNick
0 0
reagovat

Fluke

Já se spíš nemůžu dočkat, až Jane Jensen vrátí úder s Gray Matter! :+
489861
Já se spíš nemůžu dočkat, až Jane Jensen vrátí úder s Gray Matter! *:+*
Fluke
0 0
reagovat

Perry

Já vím, prosímtě, kdybych chtěl lepší technologii displeje, tak už radši koupit LCD televizi;) a stejnak, pokud nehodláš dělat profesionální grafiku, tak tě to nijak nevytrhne. A Eizo..platíš za značku a to je i v povědomí lidí, takže těžko se z toho vymaní. Horko těžko by atakovali uživatelský segment, proto radši zůstavaj tzv. u profeionálního a můžou si nechat za monitory zaplatit více, protože maj určitě i větší náklady na výrobu než vysokokapacitní Samsung, LG.

Ravenhorn: pokud neulítáváš na tom sklu před displejem, tak nevidím v HP žádnou výhodu, mimoto je papírově horší a LG je se Samsungem subjektivně zatím nejdál ve vývoji TN displejů pro uživatelskou základnu.

lubo: Kojima je už fakt blázen, ale nedivím se, on tam určitě nacpal plnou p*del HD videa. Mimoto, čím dál více těmhle lidem nic neříká slovo komprimace.

Karbous: plošinovka na konzoli se přece rovná adventura:D Mimochodem Sinking Island mě v nedávné recenzi na Levelu dost zaujal:+
489860
Já vím, prosímtě, kdybych chtěl lepší technologii displeje, tak už radši koupit LCD televizi*;)* a stejnak, pokud nehodláš dělat profesionální grafiku, tak tě to nijak nevytrhne. A Eizo..platíš za značku a to je i v povědomí lidí, takže těžko se z toho vymaní. Horko těžko by atakovali uživatelský segment, proto radši zůstavaj tzv. u profeionálního a můžou si nechat za monitory zaplatit více, protože maj určitě i větší náklady na výrobu než vysokokapacitní Samsung, LG. Ravenhorn: pokud neulítáváš na tom sklu před displejem, tak nevidím v HP žádnou výhodu, mimoto je papírově horší a LG je se Samsungem subjektivně zatím nejdál ve vývoji TN displejů pro uživatelskou základnu. lubo: Kojima je už fakt blázen, ale nedivím se, on tam určitě nacpal plnou p*del HD videa. Mimoto, čím dál více těmhle lidem nic neříká slovo komprimace. Karbous: plošinovka na konzoli se přece rovná adventura*:D* Mimochodem Sinking Island mě v nedávné recenzi na Levelu dost zaujal*:+*
Perry
0 0
reagovat
arkády a adventury z těchto teda moc nehraju, jedině nějaké opravdu akční.
489859
arkády a adventury z těchto teda moc nehraju, jedině nějaké opravdu akční.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se