
. Jako poslední titul do mojí červené sbírky je to moc pěkný
. Škoda, že nevyšel Sweeney, ten by byl víc symbolický

.
. Škoda, že nevyšel Sweeney, ten by byl víc symbolický
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
, časem potvrdím, do vydání ještě pár dní zbývá...|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|