Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19681 - 19700 Napsat příspěvek
reaguje na: Phil cze
Dalsi vec, kolik lidi to sdili, ze jo. 4x UHD je extremne popularni hadej proc...
756637
Dalsi vec, kolik lidi to sdili, ze jo. 4x UHD je extremne popularni hadej proc...
756636
6 -1
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na to, jak má u nás Netflix naprosto minimální reklamu, tak podle mě not bad. S Belgií bych úplně nesrovnával, jsme region s hluboce zakořeněnou historií pirátství a 8-15 Euro měsíčně je pro nás přece jenom o něco víc než pro ně.
756636
Na to, jak má u nás Netflix naprosto minimální reklamu, tak podle mě not bad. S Belgií bych úplně nesrovnával, jsme region s hluboce zakořeněnou historií pirátství a 8-15 Euro měsíčně je pro nás přece jenom o něco víc než pro ně.
756632
5 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: speta.jr
UHD už zvýšili z 7,52 Mbps na 15 Mbps. Kolik bylo původně?
756634
UHD už zvýšili z 7,52 Mbps na 15 Mbps. Kolik bylo původně?
756633
2 -1
reagovat
a kdy bude zpet puvodni sirka pasma?
756633
a kdy bude zpet puvodni sirka pasma?
1 -1
reagují: Milosh
reagovat
+ má Netflix v ČR aktuálně 200 tisíc platících předplatitelů. Upřímně nevím jestli jsem čekal více či méně, např Belgie má milion. 

A taky funguje česká podpora konečně. Slovenská ne, i když mi odepisovala slovenska když jsem hlásil padání appky pro ATV :D
756632
+ má Netflix v ČR aktuálně 200 tisíc platících předplatitelů. Upřímně nevím jestli jsem čekal více či méně, např Belgie má milion.  A taky funguje česká podpora konečně. Slovenská ne, i když mi odepisovala slovenska když jsem hlásil padání appky pro ATV *:D*
1 -1
reagují: Phil cze
reagovat
Z FB: 

Netflix nově nabízí snímek Bastardi, Vrásky z lásky, Tady hlídám já, Kandidát, Manžel na hodinu nebo 3 sezóny v pekle. V následujících týdnech pak na Netflix začnou proudit populární české filmy a klasiky, nabídka se tak postupně rozšíří o přibližně 100 tuzemských filmů.

Osobně mi ani jeden z těch filmů nic neříká, ale minimálně mamce to udělá radost :))) :)
756628
Z FB:  Netflix nově nabízí snímek Bastardi, Vrásky z lásky, Tady hlídám já, Kandidát, Manžel na hodinu nebo 3 sezóny v pekle. V následujících týdnech pak na Netflix začnou proudit populární české filmy a klasiky, nabídka se tak postupně rozšíří o přibližně 100 tuzemských filmů. Osobně mi ani jeden z těch filmů nic neříká, ale minimálně mamce to udělá radost :))) *:)*
4 -1
reagují: kubqo
reagovat
Po oznámení SnyderCut není od věci si připomenout, které režisérské sestřihy zásadne vylepšují kino verzi. ;)
756625
Po oznámení [i]SnyderCut[/i] není od věci si připomenout, které [url=https://plotpoint.sk/rezisersky-sestrih-vylepsujici-kinoverzi-1-kralovstvi-nebeske-a-dalsi/]režisérské sestřihy[/url] zásadne vylepšují kino verzi. *;)*
5 -2
reagovat
reaguje na: Spazz
:D
756623
*:D*
756617
2 -1
reagovat
Starsi vec, ale usmev stale vykouzli. :)
756617
[url=https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/103371529_1897059497092639_8064496464020771493_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=110474&_nc_ohc=B4Yss71fD34AX8sPPjE&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=31d9b1fc29cd81df5f1e5e34486e424c&oe=5F0609C4]Starsi vec[/url], ale usmev stale vykouzli. *:)*
7 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: verbst
Chapu, ale na druhou stranu si obcas nechavam veci v My List, i kdyz jsem je uz videl :)
756611
Chapu, ale na druhou stranu si obcas nechavam veci v My List, i kdyz jsem je uz videl :)
756598
1 -2
reagovat
reaguje na: Vincent
Blbě jsem to napsal v tom spravedlivým rozhořčení :D
Myslel jsem My List. 
756598
Blbě jsem to napsal v tom spravedlivým rozhořčení *:D* Myslel jsem My List. 
756583
2 -2
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak to si rychle pustím Tropickou bouri:D
756584
Tak to si rychle pustím Tropickou bouri*:D*
756582
15 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Kdyz dokoukam vsechny epizody serialu nebo film, tak to automaticky zmizi z "Continue Watching" listu.
756583
Kdyz dokoukam vsechny epizody serialu nebo film, tak to automaticky zmizi z "Continue Watching" listu.
756578
1 -1
reagují: verbst
reagovat
Z Netflixu a iBBC playeru stahli Malou Velkou Britanii kvuli Blackface
 ">link
756582
Z Netflixu a iBBC playeru stahli Malou Velkou Britanii kvuli Blackface  https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2020/jun/09/little-britain-removed-from-bbc-iplayer-netflix-and-britbox-blackface?fbclid=IwAR3X2A2QpM-xTG7dT4WBV3uWpV6NUojVauhUJYlHa2HIEWRpuLec2hNum1o *:-*
2 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Výkřik do tmy.

Opravdu je tak těžký aby Netflix appka uměla po dokoukání automaticky oddělat něco z Listu? :(:-:D:D
#firstworldproblems
756578
Opravdu je tak těžký aby Netflix appka uměla po dokoukání automaticky oddělat něco z Listu? *:(**:-**:D**:D* #firstworldproblems
Výkřik do tmy.
3 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: okkac
Mexiko, Brazilia, Filipiny a ine krajiny 'beg to differ' ;)

Spolocna premenna - lahko dostupne zbrane, drogy a biedne policajne zlozky :+
756539
Mexiko, Brazilia, Filipiny a ine krajiny 'beg to differ' *;)* Spolocna premenna - lahko dostupne zbrane, drogy a biedne policajne zlozky *:+*
756432
5 -1
reagovat

AudioBookZone

World war Z 10/10 s filmom to ma malo spolocne, par logickych lapsusov inak parada. Ututlavanie nakazy v Cine a podobnost s Wuhanom cisto nahodna.
Martan 5/10 IMHO film je lepsi.
 
Dalsi na zozname Sapiens: A Brief History of Humankind
756537
[b]World war Z [/b]10/10 s filmom to ma malo spolocne, par logickych lapsusov inak parada. Ututlavanie nakazy v Cine a podobnost s Wuhanom cisto nahodna. [b]Martan[/b] 5/10 IMHO film je lepsi.   Dalsi na zozname [i]Sapiens: A Brief History of Humankind[/i]
AudioBookZone
7 -3
reagovat
Tak Letopisy Narnie by se mi hodně zamlouvaly, potenciál v té látce stále je. Navíc se tady už před patnácti lety natáčely hned dva filmy z této nádherné série, takže podle mě je na co navazovat. Ostatně byla to právě Narnie, která udělala obrovskou reklamu Národnímu parku České Švýcarsko.
756531
Tak Letopisy Narnie by se mi hodně zamlouvaly, potenciál v té látce stále je. Navíc se tady už před patnácti lety natáčely hned dva filmy z této nádherné série, takže podle mě je na co navazovat. Ostatně byla to právě Narnie, která udělala obrovskou reklamu Národnímu parku České Švýcarsko.
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Napsane je to tak pekne, jako kdyby chtel tech 250 milionu babek nechat Netflix u nas :D Pritom to bude tak desetina max a 6 miliard je moznej rozpocet tech x rad...
756516
Napsane je to tak pekne, jako kdyby chtel tech 250 milionu babek nechat Netflix u nas :D Pritom to bude tak desetina max a 6 miliard je moznej rozpocet tech x rad...
756515
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Netflix má o Česko zájem, o čemž svědčí i slova ředitelky Státního fondu kinematografie Heleny Bezděk Fraňkové, která pro Info.cz řekla: „Seděli u mě pánové z Netflixu s tím, že chystají veliký seriál, který se bude natáčet 4 roky, celková výše investic je okolo šesti miliard.“

Tak to má být funglovka a ne Zaklínač. A dle budgetu a delšího plánu mi to značí jeden z těch velkých seriálů, které Netflix chystá to může být Narnia, Sandman nebo Shadow and bone. 
756515
Netflix má o Česko zájem, o čemž svědčí i slova ředitelky Státního fondu kinematografie Heleny Bezděk Fraňkové, která pro Info.cz řekla: „Seděli u mě pánové z Netflixu s tím, že chystají veliký seriál, který se bude natáčet 4 roky, celková výše investic je okolo šesti miliard.“ Tak to má být funglovka a ne Zaklínač. A dle budgetu a delšího plánu mi to značí jeden z těch velkých seriálů, které Netflix chystá to může být Narnia, Sandman nebo Shadow and bone. 
756476
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se