Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19661 - 19680 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Ja to mam tiez za sebou, manzelka pozitivna (tohto casu uz zdrava), ja negativ, ocividne som to prechodil. Chceli sme od lekara potvrdenie, ze sme vylieceny a imunny, kvoli cestovaniu, ale tieto veci este nie su poriesene. 
756791
Ja to mam tiez za sebou, manzelka pozitivna (tohto casu uz zdrava), ja negativ, ocividne som to prechodil. Chceli sme od lekara potvrdenie, ze sme vylieceny a imunny, kvoli cestovaniu, ale tieto veci este nie su poriesene. 
756775
7 0
reagují: Memphis
reagovat
Špatná zpráva, jsem pořád pozitivní na kreténismus, ale negativní koronavirus. 

Odběry nic příjemnýho :D
756775
Špatná zpráva, jsem pořád pozitivní na kreténismus, ale negativní koronavirus.  Odběry nic příjemnýho *:D*
8 -1
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: Carlito
Zombieland 2 ;)
756764
Zombieland 2 *;)*
756761
4 -1
reagovat
756761
[url=https://i.nyx.cz/files/00/00/21/56/2156020_dd36c85fcf4ee361f25c.gif?name=No+touchy.+-+Imgur.gif]Filmové logo se umí o sebe postarat :)[/url]
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat

Tom Hardy a Mika Salo cestují po Sibiři

link

a je to fakt dobrý ! Hardy si tam dokonce dá zápasy s místníma borcema ..
756721
https://www.youtube.com/watch?v=GFqULTlbQz0 a je to fakt dobrý ! Hardy si tam dokonce dá zápasy s místníma borcema ..
Tom Hardy a Mika Salo cestují po Sibiři
3 0
reagovat
Moc nemusím zakladatele Rohliku, ale tento spot se jim teda moc povedl. Kvalita světového formátu :+ link

Akorát to teda částečně vykradlo Amazon a ještě jednu jinou věc na kterou si nevzpomenu. 
756703
Moc nemusím zakladatele Rohliku, ale tento spot se jim teda moc povedl. Kvalita světového formátu *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=dh_qEwMvIBU]https://www.youtube.com/watch?v=dh_qEwMvIBU[/url] Akorát to teda částečně vykradlo Amazon a ještě jednu jinou věc na kterou si nevzpomenu. 
3 -3
reagovat
reaguje na: Milosh
Áno viem, ďakujem. Ale nieje to žalostne málo? Veď je tam toľko peciek, ktoré by si to zaslúžili a serie to o to viac keď viem, že tie filmy v 4k dostupné sú.  
756689
Áno viem, ďakujem. Ale nieje to žalostne málo? Veď je tam toľko peciek, ktoré by si to zaslúžili a serie to o to viac keď viem, že tie filmy v 4k dostupné sú.  
756676
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Je tam. Mic toho sice neni, ale staci dat do vyhledavani 4k nebo uhd a vyfiltruje se ti to. 
756676
Je tam. Mic toho sice neni, ale staci dat do vyhledavani 4k nebo uhd a vyfiltruje se ti to. 
756644
1 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Godlike
To jsem zachytil jen jako zprávu dnes v telefonu a zatím to nikde nediskutoval. Tady už si troufnu říct, že to je trochu zbytečné - zpětně nad něčím litovat, zejména nad seriálem, který zbožňuje desítky milionů lidí po celém světě, to je prostě hloupý. Navíc když si představím, že kterýkoliv z těch herců, co v tom hráli, by byl jednoduše pryč, najednou by to mohlo celé přestat fungovat. V tom je to kouzlo, že se prostě všechno sešlo na jednom místě, a vznikl naprosto unikátní seriál, kterej symbolizuje dobu, ve které vznikl. Jasně, že tam je x problematických epizod, a bohatě mi stačí, že to dnes tvůrci včetně herců uznají a jdou dál. Věřím, že kdyby žili tvůrci Jihu proti severu, vyjádří se podobně, a taky bych to osobně dál neřešil. Zároveň chápu ty pohnutky (u Jihu...) a když v tom nebude cenzura a lidem to pomůže, proč ne. 
756672
To jsem zachytil jen jako zprávu dnes v telefonu a zatím to nikde nediskutoval. Tady už si troufnu říct, že to je trochu zbytečné - zpětně nad něčím litovat, zejména nad seriálem, který zbožňuje desítky milionů lidí po celém světě, to je prostě hloupý. Navíc když si představím, že kterýkoliv z těch herců, co v tom hráli, by byl jednoduše pryč, najednou by to mohlo celé přestat fungovat. V tom je to kouzlo, že se prostě všechno sešlo na jednom místě, a vznikl naprosto unikátní seriál, kterej symbolizuje dobu, ve které vznikl. Jasně, že tam je x problematických epizod, a bohatě mi stačí, že to dnes tvůrci včetně herců uznají a jdou dál. Věřím, že kdyby žili tvůrci Jihu proti severu, vyjádří se podobně, a taky bych to osobně dál neřešil. Zároveň chápu ty pohnutky (u Jihu...) a když v tom nebude cenzura a lidem to pomůže, proč ne. 
756649
10 -4
reagovat
reaguje na: kubqo
Kandidat je cool
756660
Kandidat je cool
756659
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kandidát môžem podpísať ako jeden z tých kvalitnejších kúskov od nás......ale zase dohromady som za poslednú dekádu slovenských filmov videl tolko ze by som ich na jednej ruke zrátal
756659
Kandidát môžem podpísať ako jeden z tých kvalitnejších kúskov od nás......ale zase dohromady som za poslednú dekádu slovenských filmov videl tolko ze by som ich na jednej ruke zrátal
756628
2 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Milosh
Je to pravda, je to dost, víc než Vodafone TV a T-Mobile TV dohromady a cca 40 % domácností oproti O2 TV. 

Jestli teda můžu poslat VOD proti IPTV. 
756655
Je to pravda, je to dost, víc než Vodafone TV a T-Mobile TV dohromady a cca 40 % domácností oproti O2 TV.  Jestli teda můžu poslat VOD proti IPTV. 
756638
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Stejně je to trošku zbytečný. Může se to krásně používat jako edukativní záležitost (podobně jako nedávno zmiňované vylodění v Normandii v Ryanovi), nemusí se nic stahovat ani předělávat. 

Podobně jsem dnes vnímal vyjádření Kaufmann ohledně Přátel. Že by to dělala jinak a poskytla větší diverzitu. Možná jo, ale ten seriál se střetnul se spoustou nepříjemnejch sociálních otázek a se spoustou si i dobře poradil. Prostě to byla parta bílejch kámošů, což je celkem normální. Stejně tak na druhé straně Fresh Prince nebo tak. Dá se z toho stále vzít tak strašně moc. Chápu myšlenky zatím, ale i tak jsou to pořád hodně cenné věci i v podobě, ve které jsou, a které k téhle věci i tak nabízí mnoho. 
756649
Stejně je to trošku zbytečný. Může se to krásně používat jako edukativní záležitost (podobně jako nedávno zmiňované vylodění v Normandii v Ryanovi), nemusí se nic stahovat ani předělávat.  Podobně jsem dnes vnímal vyjádření Kaufmann ohledně Přátel. Že by to dělala jinak a poskytla větší diverzitu. Možná jo, ale ten seriál se střetnul se spoustou nepříjemnejch sociálních otázek a se spoustou si i dobře poradil. Prostě to byla parta bílejch kámošů, což je celkem normální. Stejně tak na druhé straně Fresh Prince nebo tak. Dá se z toho stále vzít tak strašně moc. Chápu myšlenky zatím, ale i tak jsou to pořád hodně cenné věci i v podobě, ve které jsou, a které k téhle věci i tak nabízí mnoho. 
756646
9 -1
reagují: do_Od
reagovat
Navíc tam právě získala poprvé Oskara Afroameričanka. I když jak s ní zacházeli je hanebné.
756648
Navíc tam právě získala poprvé Oskara Afroameričanka. I když jak s ní zacházeli je hanebné.
5 -2
reagovat

Buďte dobří!

Už se to blíží...
756647
Už se to blíží...
Buďte dobří!
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Gone with the Wind se nestahuje z distribuce permanentně, dotočí s k němu nějaký komentář s historickým kontextem, a pak se ten film vrátí v necenzurované podobě zpátky na stream. Řešení, které nebolí vůbec nikoho, a akorát se kolem toho rozjíždí zbytečný flame.
756646
Gone with the Wind se nestahuje z distribuce permanentně, dotočí s k němu nějaký komentář s historickým kontextem, a pak se ten film vrátí v necenzurované podobě zpátky na stream. Řešení, které nebolí vůbec nikoho, a akorát se kolem toho rozjíždí zbytečný flame.
756645
12 -8
reagují: Godlike
reagovat
Prakticky všude kde to jde se stahuje z distribuce Jih proti Severu / Gone with the Wind a po 31 letech se úplně zruší doku seriál Cops (u nás asi nejznámější pro znělku bad boys, bad boys...)

Smutná to doba. :-(
756645
Prakticky všude kde to jde se stahuje z distribuce Jih proti Severu / Gone with the Wind a po 31 letech se úplně zruší doku seriál Cops (u nás asi nejznámější pro znělku bad boys, bad boys...) Smutná to doba. :-(
3 -3
reagují: do_Od
reagovat
Mňa by skôr zaujímalo či sa niekedy dočkáme 4k obsahu aj u produkcie iinej ako tej netflixovej....
756644
Mňa by skôr zaujímalo či sa niekedy dočkáme 4k obsahu aj u produkcie iinej ako tej netflixovej....
2 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já vím, já vím 8):D:D
756641
Já vím, já vím *8)**:D**:D*
756637
3 0
reagovat
200 000 je teda mnohem víc než bych očekával. V mém okolí mladý pirátěj a starý nevědi co to Netflix je.
756638
200 000 je teda mnohem víc než bych očekával. V mém okolí mladý pirátěj a starý nevědi co to Netflix je.
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se