Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19641 - 19660 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
Já jsem si jen predstavil, že bych to zkoušel sám a musel pak chodit hledat ty šípy. :D
757160
Já jsem si jen predstavil, že bych to zkoušel sám a musel pak chodit hledat ty šípy. *:D*
757140
4 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Teaser na Hawkeye? ?)
757159
Teaser na [i]Hawkeye[/i]? *?)*
757140
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Pozeral som aj jeho "making of" videa a prekvapivo tie strely daval za sebou s velkou uspesnostou. Napriklad letiaci sip od kamarata trafil na prvykrat. Ale niektore shoty absolutne nechapem.
757140
Pozeral som aj jeho "making of" videa a prekvapivo tie strely daval za sebou s velkou uspesnostou. Napriklad letiaci sip od kamarata trafil na prvykrat. Ale niektore shoty absolutne nechapem.
757137
4 -1
reagují: Memphis, Sub-Zero
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jako dobrý, ale většina z těch tref je totální haluz a ani nechci vědět, kolikrát to musel zkoušet.

Teda za předpokladu, že to není VFX wizardry. :D
757137
Jako dobrý, ale většina z těch tref je totální haluz a ani nechci vědět, kolikrát to musel zkoušet. Teda za předpokladu, že to není VFX wizardry. *:D*
757124
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
Ked isiel do kin Robin Hood s Egertonom, narazil som na Larsa Andersena, ktory ho do toho filmu ucil strielat s lukom. Padla mi sanka, ked som videl jeho trick shots videa.

Ale bohuzial, tomuto chlapcovi moze akurat tak chodit zbierat sipy.:o
757124
Ked isiel do kin Robin Hood s Egertonom, narazil som na Larsa Andersena, ktory ho do toho filmu ucil strielat s lukom. Padla mi sanka, ked som videl jeho trick shots videa. Ale bohuzial, [url=https://www.youtube.com/watch?v=zw-MIf8PHQw]tomuto chlapcovi[/url] moze akurat tak chodit zbierat sipy.*:o*
6 0
reagují: Vincent, Memphis
reagovat
reaguje na: pepo
Beriem :)! Kto si počká, ten sa dočká.:+
757108
Beriem *:)*! Kto si počká, ten sa dočká.*:+*
757101
2 0
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Vsetko bude v Kraloch videa:D
757101
Vsetko bude v Kraloch videa*:D*
757100
5 0
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: pepo
Pohoda jahoda :)
To všetko starší bráško, ten sa pohyboval v "pirátskych vodách", presnejšie, mal svoje zdroje 8). Požičať nejaký titul už bol jeho variant daru k narodkám miesto čokolády. Takto sme oslavovali pri Bielom tesákovi a Willow.
Ty čo? Aká skúsenosť (teda, ak sa chceš podeliť :))?
757100
Pohoda jahoda *:)* To všetko starší bráško, ten sa pohyboval v "pirátskych vodách", presnejšie, mal svoje zdroje *8)*. Požičať nejaký titul už bol jeho variant daru k narodkám miesto čokolády. Takto sme oslavovali pri [i]Bielom tesákovi[/i] a [i]Willow[/i]. Ty čo? Aká skúsenosť (teda, ak sa chceš podeliť *:)*)?
757099
3 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Asi to blbo vyznelo:Dchcel som skor povedat, ze si mal doma raritu
757099
Asi to blbo vyznelo*:D*chcel som skor povedat, ze si mal doma raritu
757098
3 0
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: pepo
Aký diplomatický dis :D
Inak spomenul som si, že v našej videotéke toho bolo dosť v tomto formáte. Takú Krajinu dávnych vekov a Miláčik, zmenšil som deti som poznal naspamäť, ale neomrzelo! Ach tie modré pondelky! :))
757098
Aký diplomatický [url=https://getyarn.io/yarn-clip/d2460117-0a0d-4de1-862e-d42769327343]dis[/url] *:D* Inak spomenul som si, že v našej videotéke toho bolo dosť v tomto formáte. Takú [i]Krajinu dávnych vekov[/i] a [i]Miláčik, zmenšil som deti[/i] som poznal naspamäť, ale neomrzelo! Ach tie modré pondelky! *:))*
756900
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Haluz. Vacsina piratskych kopii jurskeho parku bol kinorip s klasickym dabingom. 
756900
Haluz. Vacsina piratskych kopii jurskeho parku bol kinorip s klasickym dabingom. 
756897
2 0
reagují: Sub-Zero
reagovat

Trochu nostalgie

Po menšom upratovaní a triedení som zistil svoje "tenkrát naposled" :
posledné číslo film. magazínu - Blokbaster/november 2006 (z recenzií napr. Potomkovia ľudí, Crank, Borat; ten s DiCapriom na titulke :))
posledný DVD titul: Transformers (2007)
VHSky sme nekupovali, len navštevovali videopožičovne, ale posledná pirátska
kópia so simultánnym dabingom, čo sa k nám dostala, bol práve Jurský park (fakt nekecám :D).
756897
Po menšom upratovaní a triedení som zistil svoje [i]"tenkrát naposled"[/i] : posledné číslo film. magazínu - [b]Blokbaster/november 2006 [/b](z recenzií napr. Potomkovia ľudí, Crank, Borat; ten s [url=https://www.slando.sk/knihy/casopisy/slovensky-filmovy-casopis-blokbaster_i646932]DiCapriom na titulke[/url] *:)*) posledný DVD titul: [b]Transformers (2007)[/b] VHSky sme nekupovali, len navštevovali videopožičovne, ale posledná pirátska kópia so simultánnym dabingom, čo sa k nám dostala, bol práve [b]Jurský park[/b] (fakt nekecám *:D*).
Trochu nostalgie
2 0
reagují: pepo
reagovat
ja v půlce usnul. druhou si dám dneska při obědě....
je to mix helboye, men in black. Akorát bez těch cool hlášek a hlavní hrdina je dítě...
asi to hodně sestříhávali když to má cca 90 minut ...
756878
ja v půlce usnul. druhou si dám dneska při obědě.... je to mix helboye, men in black. Akorát bez těch cool hlášek a hlavní hrdina je dítě... asi to hodně sestříhávali když to má cca 90 minut ...
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A Farrell očividně nevyměnil agenta. ?)
756866
A Farrell očividně nevyměnil agenta. *?)*
756865
5 0
reagovat
Tak to si zase ti pitomci ze Zlate maliny smlsnou...
756865
Tak to si zase ti pitomci ze Zlate maliny smlsnou...
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Artemis Fowl 11% na Rottenech. Co ten Branagh zase vyváděl? :D:-
756863
[i]Artemis Fowl[/i] 11% na Rottenech. Co ten Branagh zase vyváděl? *:D**:-*
3 0
reagovat
RT-PCR test, stery z nosa a hrdla. Zda sa mi, ze ten test je dost presny pokial ide o pozitivny result, ale moze ukazat false negative (co mohol byt moj pripad).
Obaja sme mali bolesti hlavy, manzelke po tyzdni nastupil aj kasel asi na 2-3 dni. Som si isty, ze som ju nakazil ja, kedze pracujem v kolektive 20+ ludi a ona z domu. V Irsku sa masky nenosia, chvalabohu my s manzelkou sme ich mali nasadene pri kazdej vychadzke z domu a nestretavali sme sa s kamosmi, takze svedomie na poradku, pravdepodobne sme nikoho nenakazili. Po pozitivnom vysledku sme samozrejme sedeli na prdeli doma.
756856
RT-PCR test, stery z nosa a hrdla. Zda sa mi, ze ten test je dost presny pokial ide o pozitivny result, ale moze ukazat false negative (co mohol byt moj pripad). Obaja sme mali bolesti hlavy, manzelke po tyzdni nastupil aj kasel asi na 2-3 dni. Som si isty, ze som ju nakazil ja, kedze pracujem v kolektive 20+ ludi a ona z domu. V Irsku sa masky nenosia, chvalabohu my s manzelkou sme ich mali nasadene pri kazdej vychadzke z domu a nestretavali sme sa s kamosmi, takze svedomie na poradku, pravdepodobne sme nikoho nenakazili. Po pozitivnom vysledku sme samozrejme sedeli na prdeli doma.
6 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Test na protilátky se obvykle nedělá a je hrozně nespolehlivý - tak mi to aspoň řekli když testovali mě.
756803
Test na protilátky se obvykle nedělá a je hrozně nespolehlivý - tak mi to aspoň řekli když testovali mě.
756799
2 -1
reagovat
A nebo mohla být falešně pozitivní manželka, pokud to neměla potvrzené více testy. Všechny případy jsou možné...

Akorát jsem si prožil dneska ráno 2 hodiny brutálního strachu, protože mne známý z oboru informoval, že negativní výsledky kolikrát sdělí ještě ten den a trvá to déle když je to pozitivní tak se limit na výsledky přešvihne. :D
756800
A nebo mohla být falešně pozitivní manželka, pokud to neměla potvrzené více testy. Všechny případy jsou možné... Akorát jsem si prožil dneska ráno 2 hodiny brutálního strachu, protože mne známý z oboru informoval, že negativní výsledky kolikrát sdělí ještě ten den a trvá to déle když je to pozitivní tak se limit na výsledky přešvihne. *:D*
2 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
A dělali ti jen stěr anebo test na protilátky? Pokud to byl test na protilátky, tak očividně ani nepřechodil. Anebo jsi byl jeden z těch falešně negativních. Tak jako tak gratuluju. :D
756799
A dělali ti jen stěr anebo test na protilátky? Pokud to byl test na protilátky, tak očividně ani nepřechodil. Anebo jsi byl jeden z těch falešně negativních. Tak jako tak gratuluju. *:D*
756791
3 0
reagují: HAL
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se