Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19061 - 19080 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Ne, prostě jenom není fanatik. Nepřekvapuje mě a soudě podle odezvy na většinu tvejch komentářů ani spoustu dalších lidí, že je ti takovej přístup cizí.
764928
Ne, prostě jenom není fanatik. Nepřekvapuje mě a soudě podle odezvy na většinu tvejch komentářů ani spoustu dalších lidí, že je ti takovej přístup cizí.
764926
15 -4
reagovat
reaguje na: do_Od
To je zdejší odpověď na všechno. :D
764927
To je zdejší odpověď na všechno. *:D*
764926
4 -3
reagovat
reaguje na: MarvinP
Sorry, ale přeháníš a meleš nesmysly.
764926
Sorry, ale přeháníš a meleš nesmysly.
764924
4 -16
reagují: Kostěj, Cinefil
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Nic jako "neskodny PR stunt" neexistuje. Slova, která se veřejně říkají mají významy a formují myšlení a chování. Už jen to, že se vrací takovéhle ideologické kádrování filmů jako přípustná varianta, jak o umělecké tvorbě uvažovat, je děsivé, nebezpečné a obhajovat to je prostě marné, ale chápu, že je snazší držet se stébla, než si připustit, že "i můj vlastní tábor" je stejně tak plný totalitaristických hovad, jako ten protivníků.
764924
Nic jako "neskodny PR stunt" neexistuje. Slova, která se veřejně říkají mají významy a formují myšlení a chování. Už jen to, že se vrací takovéhle ideologické kádrování filmů jako přípustná varianta, jak o umělecké tvorbě uvažovat, je děsivé, nebezpečné a obhajovat to je prostě marné, ale chápu, že je snazší držet se stébla, než si připustit, že "i můj vlastní tábor" je stejně tak plný totalitaristických hovad, jako ten protivníků.
764913
19 -2
reagují: do_Od
reagovat
Chris Nolan a crosscuts.

Třeba pochopíte jeho rychlé paralelní vyprávění a v čem dalším je TDK geniální. Link
764920
Chris Nolan a [i]crosscuts[/i]. Třeba pochopíte jeho rychlé paralelní vyprávění a v čem dalším je TDK geniální. [url=https://youtu.be/Xaw9f1ujDnA]Link[/url]
2 -2
reagovat
reaguje na: MarvinP
Alebo je to moznost 3: chrania sa tymto pred pripadnymi dalsimi utokmi v buducnosti, ze nie su dost inclusive. A je to teda len neskodny PR stunt, ktory neuskodi nikomu. Samozrejme az na par dotknutych citlivych jedincov na internete.

Stale cakam na ten priklad filmu ale kedze ho nikto nevie uviest tak to prestante riesit.
764913
Alebo je to moznost 3: chrania sa tymto pred pripadnymi dalsimi utokmi v buducnosti, ze nie su dost inclusive. A je to teda len neskodny PR stunt, ktory neuskodi nikomu. Samozrejme az na par dotknutych citlivych jedincov na internete. Stale cakam na ten priklad filmu ale kedze ho nikto nevie uviest tak to prestante riesit.
764871
2 -5
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Disketa1
oki, beru zpět.
764910
oki, beru zpět.
764905
3 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Rimsy má v hlavě všechno v pořádku, tvůj dotaz je tudíž irelevantní.
764905
Rimsy má v hlavě všechno v pořádku, tvůj dotaz je tudíž irelevantní.
764904
4 -5
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Disketa1
Zajímalo by mě kolik lobotomií je třeba k tomu, aby byl jedinec schopen sepsat ten poslední odstavec. 
764904
Zajímalo by mě kolik lobotomií je třeba k tomu, aby byl jedinec schopen sepsat ten poslední odstavec. 
764900
3 -5
reagují: Disketa1
reagovat
Rimsy k nové oscarové kauze napsal tento velmi poklidný článek. :+
764900
Rimsy k nové oscarové kauze napsal tento [url=https://cnn.iprima.cz/film-oscari-pravidla-inkluze?fbclid=IwAR1vJ46P5AtXOucbMxlKWQ6fRRTfiUkg6sZRYKiMfEb9wx6_oBT0vcMWme8]velmi poklidný článek[/url]. *:+*
7 -7
reagují: Milosh
reagovat
Počuli ste niekedy Jolene spomalene? link velice zaujímavé :+
764898
Počuli ste niekedy Jolene spomalene? https://www.youtube.com/watch?v=doz1QJ7LwjA velice zaujímavé *:+*
1 -1
reagovat

Diskova kronika

V 82. letech zemřela Královna trnů Diana Rigg.
764872
V 82. letech zemřela Královna trnů Diana Rigg.
Diskova kronika
5 0
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Jsou dvě možnosti: 1)  ty podmínky reálně nějaké filmy vylučují (třeba i jen potenciální, které dosud nevznikly), nebo 2) jsou ty podmínky naprosto zbytečné.

Pokud platí 1) pak platí i všechny argumenty proti kterým se snažíš cílit, pokud platí 2) pak je to o to větší hovadina.
764871
Jsou dvě možnosti: 1)  ty podmínky reálně nějaké filmy vylučují (třeba i jen potenciální, které dosud nevznikly), nebo 2) jsou ty podmínky naprosto zbytečné. Pokud platí 1) pak platí i všechny argumenty proti kterým se snažíš cílit, pokud platí 2) pak je to o to větší hovadina.
764859
8 -2
reagují: HellblazerZabud
reagovat
Ja stale cakam kedy tu niekto napise aspon jednoho cloveka, ktory nesplna nedostatecnu dlouholebecnost ale to by som musel cakat asi velmi dlho.
764860
Ja stale cakam kedy tu niekto napise aspon jednoho cloveka, ktory nesplna nedostatecnu dlouholebecnost ale to by som musel cakat asi velmi dlho.
3 -6
reagovat
Ja stale cakam kedy tu niekto napise aspon jeden film, ktory tieto podmienky realne nesplna ale to by som musel cakat asi velmi dlho.
764859
Ja stale cakam kedy tu niekto napise aspon jeden film, ktory tieto podmienky realne nesplna ale to by som musel cakat asi velmi dlho.
3 -6
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tady s tebou částečně souhlasím, také si myslím, že to v americe nemůže dopadnout jinak, než nějakou formou občanské války. Pokud je společnost až tak rozdělená, že soused zapálí sousedovi barák a lidé se střílejí na ulicích, tak si nedokážu představit ten moment, který by všechny zklidnil a Trumpova listopadová výhra to může být jen stěží. Každopádně sledovat tamní dění z naší perspektivy je mimořádně poučné, my tady máme jenom nedůstojnou kulturní válku typickou pro levici/ pravici 21. století 8)
764843
Tady s tebou částečně souhlasím, také si myslím, že to v americe nemůže dopadnout jinak, než nějakou formou občanské války. Pokud je společnost až tak rozdělená, že soused zapálí sousedovi barák a lidé se střílejí na ulicích, tak si nedokážu představit ten moment, který by všechny zklidnil a Trumpova listopadová výhra to může být jen stěží. Každopádně sledovat tamní dění z naší perspektivy je mimořádně poučné, my tady máme jenom nedůstojnou kulturní válku typickou pro levici/ pravici 21. století *8)*
764753
2 -2
reagovat
reaguje na: Snipsley
"Kdyz se s tim smirite, pochopite jeji kroky."

Když se s tím smíříme, tak jejich kroky umožníme a podpoříme, protože Akademie tohle dělat nebude, bude-li negativní odezva u cílovky dostatečně velká. Takže se s tím, prosím, nesmiřujme. Limity jsme my :-)
764838
"Kdyz se s tim smirite, pochopite jeji kroky." Když se s tím smíříme, tak jejich kroky umožníme a podpoříme, protože Akademie tohle dělat nebude, bude-li negativní odezva u cílovky dostatečně velká. Takže se s tím, prosím, nesmiřujme. Limity jsme my :-)
764791
9 -2
reagovat

Off současný topic

Nevyhnutelné se stává skutečností. Podle interní šuškandy budeme rádi alespoň za toho Bonda. Deadline.
764837
Nevyhnutelné se stává skutečností. Podle interní šuškandy budeme rádi alespoň za toho Bonda. [url=https://deadline.com/2020/09/wonder-woman-1984-release-date-change-2020-november-christmas-1203019735/]Deadline[/url].
Off současný topic
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Typická Diskova "argumentace": tohle omezující opatření se mi líbí, takže je to vývoj kupředu (zatímco všechna srovnatelná opatření, která se mi nelíbí jsou regres zpět) a kdo se proti tomu ohrazuje, ten směšně křičí. Když se ale někdo ohrazuje proti tomu, co se nelíbí mě, tak to směšně nekřičí, ale bojuje za svobodnu a demokracii... třeba když zakazuje kouření, vyhazuje lidi z práce kvůli starejm tweetům, nebo tak. Jsem v tom hrozně konzistentní a připadám si děsně osvíceně a svobodomyslně. Jsem Disk.
764835
Typická Diskova "argumentace": tohle omezující opatření se mi líbí, takže je to vývoj kupředu (zatímco všechna srovnatelná opatření, která se mi nelíbí jsou regres zpět) a kdo se proti tomu ohrazuje, ten směšně křičí. Když se ale někdo ohrazuje proti tomu, co se nelíbí mě, tak to směšně nekřičí, ale bojuje za svobodnu a demokracii... třeba když zakazuje kouření, vyhazuje lidi z práce kvůli starejm tweetům, nebo tak. Jsem v tom hrozně konzistentní a připadám si děsně osvíceně a svobodomyslně. Jsem Disk.
764803
17 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Škoda, mne tu třeba diskuze s lidmi se kterými nesouhlasím dost věcí daly. Věř tomu nebo ne ale i ty, Marvin, Důd nebo i Gorecki jste mne tu hodněkrát poučili a změnili můj názor. :)

Jinak jestli si myslíš, že se mne to netýká, tak se pleteš. Mám blízké předky hned ze dvou etnických menšin, tak bych v tom koncentráku skončil s tebou. Zase na druhou stranu bych to v USA uhrál na školné pro menšiny. Sralo by mne obojí. 
764816
Škoda, mne tu třeba diskuze s lidmi se kterými nesouhlasím dost věcí daly. Věř tomu nebo ne ale i ty, Marvin, Důd nebo i Gorecki jste mne tu hodněkrát poučili a změnili můj názor. *:)* Jinak jestli si myslíš, že se mne to netýká, tak se pleteš. Mám blízké předky hned ze dvou etnických menšin, tak bych v tom koncentráku skončil s tebou. Zase na druhou stranu bych to v USA uhrál na školné pro menšiny. Sralo by mne obojí. 
764810
8 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se