Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19101 - 19120 Napsat příspěvek
Hoši vy tu z toho robíte strašnu komédiu. Uvedomujete si že aj nadalej sa budú točiť filmy ktoré tie podmienky splnovat nebudú? Uvedomujete si že sa to týka len oscarových nominácií za najlepší film daného roku? Viete aké filmy boli posledné roky nominované v tejto kategórii? Ano, už sa asi nikdy nestane že by film ako Návrat Krála získal túto sošku, ale to je hádam každému jasné už pekne dlho aj bez nejakých pravidiel. Len teraz vám to spísali aby ste mali prehlad :D Nebojte sa, svet sa nehrúti, všetko je po starom.
764762
Hoši vy tu z toho robíte strašnu komédiu. Uvedomujete si že aj nadalej sa budú točiť filmy ktoré tie podmienky splnovat nebudú? Uvedomujete si že sa to týka len oscarových nominácií za najlepší film daného roku? Viete aké filmy boli posledné roky nominované v tejto kategórii? Ano, už sa asi nikdy nestane že by film ako Návrat Krála získal túto sošku, ale to je hádam každému jasné už pekne dlho aj bez nejakých pravidiel. Len teraz vám to spísali aby ste mali prehlad *:D* Nebojte sa, svet sa nehrúti, všetko je po starom.
3 -4
reagovat
reaguje na: GhostDog
Amerika se už dlouho propadá do fanatického levicového extrému. Toto je jen další krok do pekla. Osobně začínám věřit, že nová Americká občanská válka je nevyhnutelná. :- 
764753
Amerika se už dlouho propadá do fanatického levicového extrému. Toto je jen další krok do pekla. Osobně začínám věřit, že nová Americká občanská válka je nevyhnutelná. *:-* 
764557
5 -6
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
reaguje na: Cinefil
To chce klid a nohy v teple. ;)
764752
To chce klid a nohy v teple. *;)*
764744
2 -8
reagují: AndyKaufman
reagovat

Oscar 2020

Audience: Give us Oscar for the Best Stunts.

Academy: Oh, we've got something better... 

Tento rok mě nepřestává překvapovat. (zvracející smajlík)
764744
Audience: [i]Give us Oscar for the Best Stunts. [/i] Academy:[i] Oh, we've got something better...  [/i] Tento rok mě nepřestává překvapovat. (zvracející smajlík)
Oscar 2020
10 -4
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: do_Od
Argument: "Ne/můžu rozhodovat na základě rasy"
Dvojí standard: "Ne/můžu rozhodovat na základě rasy jen když se mi to hodí do krámu"
více třeba zde: link
764743
Argument: "Ne/můžu rozhodovat na základě rasy" Dvojí standard: "Ne/můžu rozhodovat na základě rasy jen když se mi to hodí do krámu" více třeba zde: https://www.logicallyfallacious.com/logicalfallacies/Double-Standard
764652
6 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
A tobě dal kdo patent na posuzování "dobrých" a "špatných" skutků, soudruhu? : )
764738
A tobě dal kdo patent na posuzování "dobrých" a "špatných" skutků, soudruhu? : )
764652
10 -2
reagovat
Jeden z mala hlasu rozumu je tu ted do_Od :D Vstupuju sem, jen abych mu vyvazil trochu ta minuska.
764737
Jeden z mala hlasu rozumu je tu ted do_Od *:D* Vstupuju sem, jen abych mu vyvazil trochu ta minuska.
4 -6
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Přesně tak, třeba taková BAFTA jede stejné podmínky udílení cen, jaké budou mít Oscaři už dobrých pár let a nějak jsem si nevšiml, že by rozhodovali hůře nebo lépe, v obou modelech jim pořád sítem propadávají ty skutečně nejlepší filmy roku 8)
764669
Přesně tak, třeba taková BAFTA jede stejné podmínky udílení cen, jaké budou mít Oscaři už dobrých pár let a nějak jsem si nevšiml, že by rozhodovali hůře nebo lépe, v obou modelech jim pořád sítem propadávají ty skutečně nejlepší filmy roku *8)*
764659
3 -2
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Kdyby s tímhle přišli před 20 lety, tak je sundá každý soudný člověk, dnes se už v podstatě sepíše "to co vlastně funguje" ;)

Problém toho je, že tenhle systém funguje jenom jedním směrem a často se toho salámu nakrájí o dost víc, než je třeba. 
764668
Kdyby s tímhle přišli před 20 lety, tak je sundá každý soudný člověk, dnes se už v podstatě sepíše "to co vlastně funguje" *;)* Problém toho je, že tenhle systém funguje jenom jedním směrem a často se toho salámu nakrájí o dost víc, než je třeba. 
764666
3 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ale víš, že ten to splňoval s největší pravděpodobností taky? Zrovna Max by to dostal dneska stejně jako tehdy.
764667
Ale víš, že ten to splňoval s největší pravděpodobností taky? Zrovna Max by to dostal dneska stejně jako tehdy.
764662
2 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Od teba si rad necham vysvetlit co si tym vlastne myslel.
764666
Od teba si rad necham vysvetlit co si tym vlastne myslel.
764661
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Mě spíše se.e americký extrémismus... Polovinu století zpátky se střílejí černoši na potkání do hlavy a teď si to naše chování pojďme honem nějakým jiným extrémem vykompenzovat... Třeba si za deset let někdo zase vzpomene na indiány a každý hlavní hrdina vyfasuje černocha, indiána, gaye, ženu a genderově neurčitou osobu jako parťáka a každý film pak bude vypadat jak klip k songu od Village People:D Takový Walker Texas Ranger byl v tomto vlastne revoluční...
764665
Mě spíše se.e americký extrémismus... Polovinu století zpátky se střílejí černoši na potkání do hlavy a teď si to naše chování pojďme honem nějakým jiným extrémem vykompenzovat... Třeba si za deset let někdo zase vzpomene na indiány a každý hlavní hrdina vyfasuje černocha, indiána, gaye, ženu a genderově neurčitou osobu jako parťáka a každý film pak bude vypadat jak klip k songu od Village People*:D* Takový Walker Texas Ranger byl v tomto vlastne revoluční...
13 -1
reagovat
Ach bože, to tu zase je humbuku pre nič :D:D Hlavne že už dobrých pár rokov tu každý tvrdí že Oscar nič neznamená a filmy sa netočia pre to aby dostali sošku a ejhla, stačí jedna takáto vec a tí čo sa tu oscarom vždy len posmievali tu teraz najviac držkujú :-:-:- Tí ktorí by mali vlastne držať huby, klobúk dole....
764664
Ach bože, to tu zase je humbuku pre nič *:D**:D* Hlavne že už dobrých pár rokov tu každý tvrdí že Oscar nič neznamená a filmy sa netočia pre to aby dostali sošku a ejhla, stačí jedna takáto vec a tí čo sa tu oscarom vždy len posmievali tu teraz najviac držkujú *:-**:-**:-* Tí ktorí by mali vlastne držať huby, klobúk dole....
3 -7
reagovat
Trailer na Dunu je venku tak to nahoďte.:D
764663
Trailer na Dunu je venku tak to nahoďte.*:D*
5 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
"Oceneni by mela byt rozmanitá" To byla doteď, od 2024 budou omezená... Teď už žádné překvapení ve stylu nominace na Oscara pro Šíleného Maxe...
764662
"Oceneni by mela byt rozmanitá" To byla doteď, od 2024 budou omezená... Teď už žádné překvapení ve stylu nominace na Oscara pro Šíleného Maxe...
764578
5 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: HellblazerZabud
Nic ve zlém, protože to evidentně myslíš dobře, ale tvůj příspěvek je krásným důkazem toho jak nebezpečně funguje salámová metoda. :)
764661
Nic ve zlém, protože to evidentně myslíš dobře, ale tvůj příspěvek je krásným důkazem toho jak nebezpečně funguje salámová metoda. *:)*
764659
4 -2
reagují: HellblazerZabud
reagovat
Neviem ako by tieto podmienky mohli nejak ovplyvnit kreativny proces alebo slobodu ked uz teraz ich prakticky kazdy film splna. Alebo mi ide
niekto tvrdit, ze makeup/hairstyling a costume design nie je domena
zien? Cize jedna podmienka je splnena lahko a splnit druhu cez
internistov nie je problem.  Niekto tu spominal Argo ale aj ten film
tieto podmienky uz splna.

Tato sucasna doba ked sa pravica/lavica dokaze len rozculovat nad kazdou drobnostou je naozaj smutna.
764659
Neviem ako by tieto podmienky mohli nejak ovplyvnit kreativny proces alebo slobodu ked uz teraz ich prakticky kazdy film splna. Alebo mi ide niekto tvrdit, ze makeup/hairstyling a costume design nie je domena zien? Cize jedna podmienka je splnena lahko a splnit druhu cez internistov nie je problem.  Niekto tu spominal Argo ale aj ten film tieto podmienky uz splna. Tato sucasna doba ked sa pravica/lavica dokaze len rozculovat nad kazdou drobnostou je naozaj smutna.
4 -5
reagují: CAPS_LOCK, AndyKaufman
reagovat
U takovejch chujovin si vždycky říkám, jestli bych se měl jakožto syn černocha a bělošky identifikovat jako utlačovatel nebo utlačovaný. Nikdy bych nešel pracovat někam jako tzv. diversity hire, protože by mi bylo jasný jak by to dopadlo - kecy ve stylu "dostal se sem jenom protože je černej", každej by mě sledoval, jestli odvádím stejný výkon jako oni atd.

Budou muset např. homosexuální muži dokazovat, že mají rádi penisy a lidé latinského původu, u kterých to není na první pohled poznat dokládat rodokmen?

Demence místních obvyklých podezřelých nabírá nových rozměrů.
764656
U takovejch chujovin si vždycky říkám, jestli bych se měl jakožto syn černocha a bělošky identifikovat jako utlačovatel nebo utlačovaný. Nikdy bych nešel pracovat někam jako tzv. diversity hire, protože by mi bylo jasný jak by to dopadlo - kecy ve stylu "dostal se sem jenom protože je černej", každej by mě sledoval, jestli odvádím stejný výkon jako oni atd. Budou muset např. homosexuální muži dokazovat, že mají rádi penisy a lidé latinského původu, u kterých to není na první pohled poznat dokládat rodokmen? Demence místních obvyklých podezřelých nabírá nových rozměrů.
10 -2
reagovat
reaguje na: okkac
:D ne, takhle to dle mé logiky fakt není. Založíš si firmu a budeš si klást za cíl, abys ročně přijímal alespoň malou část zaměstnanců z minoritních skupin, protože už tak se jim ta práce shání blbě a ty chceš v tomhle nastavit ostatním zrcadlo.

Chápeme ten rozdíl mezi nastavováním pravidel, která jsou něčemu přínosná, a nastavování pravidel, která naopak diskriminují? Já totiž tenhle nesmyslný argument nikdy nepobral. Jakože když chce někdo udělat dobrý skutek, tak by bylo v pořádku, kdyby někdo jiný za stejných podmínek udělal špatný skutek? Wtf?
764652
*:D* ne, takhle to dle mé logiky fakt není. Založíš si firmu a budeš si klást za cíl, abys ročně přijímal alespoň malou část zaměstnanců z minoritních skupin, protože už tak se jim ta práce shání blbě a ty chceš v tomhle nastavit ostatním zrcadlo. Chápeme ten rozdíl mezi nastavováním pravidel, která jsou něčemu přínosná, a nastavování pravidel, která naopak diskriminují? Já totiž tenhle nesmyslný argument nikdy nepobral. Jakože když chce někdo udělat dobrý skutek, tak by bylo v pořádku, kdyby někdo jiný za stejných podmínek udělal špatný skutek? Wtf?
764649
5 -10
reagují: Gonzi, Hitman_47
reagovat
reaguje na: do_Od
Založím si firmu. Je to moje soukromá organizace a nastavím si pravidla, že budu příjmat jen bílé muže.  Žádní černí ani ženy. Dle tvé logiky je to přece úplně v pořádku.
764649
Založím si firmu. Je to moje soukromá organizace a nastavím si pravidla, že budu příjmat jen bílé muže.  Žádní černí ani ženy. Dle tvé logiky je to přece úplně v pořádku.
764626
14 -2
reagují: do_Od
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se