Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19021 - 19040 Napsat příspěvek
Taky ročník 86 a navždy mě poznamenalo tohle link
766973
Taky ročník 86 a navždy mě poznamenalo tohle https://www.csfd.cz/film/109687-dum-plny-strachu/prehled/
4 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Kostěj
Yep. :+
766972
Yep. *:+*
766970
2 0
reagovat
Ročník 86 a neměl sem jako dítě rád takové to strašidelné maskování… Panna a Netvor byla nekoukatelná pohádka, ale vím, že sem se hrozně bál i videoklipu Thriller (ano, ta úvodní pasáž s holkou a úplňkem). Pak sem náhodou zahlédl making of Ghost a úplně to odeznělo…
Jinak české stanice v devadesátkách měly koule a v sobotu odpoledne normálně pouštěly Peanut Butter Solution a Oceán za třetím lesem, nebo tu na MZ pořád legendární a nepojmenovanou pohádku o zlatých jabkách, kde se koňmi trhala čarodějnice. To byly doby…
Jinak mám celkem progresivního tátu, který raději ve dvanácti pustil Vojína Rayena, než Skálu, ovšem s patřičným komentářem předem. Takže naturalistické násilí s patřičným komentářem sem viděl už v „útlém“ věku. K čemu sem se „potajňačky“ musel dostávat sám jsou Vetřelci, Matrixy a podobně. To u nás nefrčelo...
766971
Ročník 86 a neměl sem jako dítě rád takové to strašidelné maskování… Panna a Netvor byla nekoukatelná pohádka, ale vím, že sem se hrozně bál i videoklipu Thriller (ano, ta úvodní pasáž s holkou a úplňkem). Pak sem náhodou zahlédl making of Ghost a úplně to odeznělo… Jinak české stanice v devadesátkách měly koule a v sobotu odpoledne normálně pouštěly Peanut Butter Solution a Oceán za třetím lesem, nebo tu na MZ pořád legendární a nepojmenovanou pohádku o zlatých jabkách, kde se koňmi trhala čarodějnice. To byly doby… Jinak mám celkem progresivního tátu, který raději ve dvanácti pustil Vojína Rayena, než Skálu, ovšem s patřičným komentářem předem. Takže naturalistické násilí s patřičným komentářem sem viděl už v „útlém“ věku. K čemu sem se „potajňačky“ musel dostávat sám jsou Vetřelci, Matrixy a podobně. To u nás nefrčelo...
5 0
reagují: HAL
reagovat
Akta X, 'nuff said ;)
766970
Akta X, 'nuff said *;)*
6 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: hroubek
Mne rodičia dovolili pozerať skoro všetko. No paradoxne mi traumu spôsobil film ako číslo 5 žije 2..... nevedel som stráviť scénu kde ho mlátia a doslova ho rozbíjajú bezbranného na súčiastky. Akože fakt reálne som nespával a to som ročník 86 a pamätám si ešte prvého terminatora s jednohlasnym dabingom, takže som ho videl fakt malý :D
Potom si pamätám, že som v noci sám pozeral prvý krát votrelca a asi v polke filmu prišla mama a poslala ma spať a aj keď som sa tváril strašne urazene, tak nikdy som nebol šťastnejší že prišla :D
766968
Mne rodičia dovolili pozerať skoro všetko. No paradoxne mi traumu spôsobil film ako číslo 5 žije 2..... nevedel som stráviť scénu kde ho mlátia a doslova ho rozbíjajú bezbranného na súčiastky. Akože fakt reálne som nespával a to som ročník 86 a pamätám si ešte prvého terminatora s jednohlasnym dabingom, takže som ho videl fakt malý *:D* Potom si pamätám, že som v noci sám pozeral prvý krát votrelca a asi v polke filmu prišla mama a poslala ma spať a aj keď som sa tváril strašne urazene, tak nikdy som nebol šťastnejší že prišla *:D*
766959
10 0
reagovat
Jo Verte Nevěřte je výbornej tip. Pamatuju díl, jak se kluk bál, že vidí nějaké démonické červené oči. Vysvětlilo se to tím, že takhle svítí diodami jejich alarm. Končilo to záběrem na jeho chůvu které se červeně rozsvitily oci. Neumím spát z rozsvicenymi světlý, tuto noc jsem spal. :D

Pak jsem ještě prožíval solidní děsy u pořadu Na vlastní oči a dílů Stanislava Mottla, který uměl opravdu sugestivně podat staré vraždy a záhady. 

No a pak samozřejmě pohádky Juraje Herze :)
766967
Jo Verte Nevěřte je výbornej tip. Pamatuju díl, jak se kluk bál, že vidí nějaké démonické červené oči. Vysvětlilo se to tím, že takhle svítí diodami jejich alarm. Končilo to záběrem na jeho chůvu které se červeně rozsvitily oci. Neumím spát z rozsvicenymi světlý, tuto noc jsem spal. *:D* Pak jsem ještě prožíval solidní děsy u pořadu Na vlastní oči a dílů Stanislava Mottla, který uměl opravdu sugestivně podat staré vraždy a záhady.  No a pak samozřejmě pohádky Juraje Herze *:)*
9 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Z filmů mě teď z hlavy napadne asi taky jen Blade a Nekonečný Příběh, ale jinak jsem si nejhorší zážitky odnášel z Věřte Nevěřte.

Hořící hlava v peci na pizzu nebo zrcadlo, ve kterým žena viděla svou zombie verzi, mi pěkně znepříjemnily jedno léto.
766965
Z filmů mě teď z hlavy napadne asi taky jen Blade a Nekonečný Příběh, ale jinak jsem si nejhorší zážitky odnášel z Věřte Nevěřte. Hořící hlava v peci na pizzu nebo zrcadlo, ve kterým žena viděla svou zombie verzi, mi pěkně znepříjemnily jedno léto.
766959
9 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Já se klepal strachy a hnusem při Kletbě bratří Grimmů. Scéna s koněm a dítětem mi nahání husí kůži dodnes. Tu nadsázku jsem tehdy ve filmu vůbec nevyčetl. A pak tu jsou filmy jako Mlha, Requiem za sen či Schindlerův seznam. Jenže ty mě poznamenaly i ve starším věku. 
766962
Já se klepal strachy a hnusem při Kletbě bratří Grimmů. Scéna s koněm a dítětem mi nahání husí kůži dodnes. Tu nadsázku jsem tehdy ve filmu vůbec nevyčetl. A pak tu jsou filmy jako Mlha, Requiem za sen či Schindlerův seznam. Jenže ty mě poznamenaly i ve starším věku. 
766959
5 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Smrt koníka Artexe v bažinách smutku v Nekonečném příběhu. A samozřejmě smrt Vinnetoua v Posledním výstřelu.
766961
[spoiler]Smrt koníka Artexe v bažinách smutku[/spoiler] v [b]Nekonečném příběhu[/b]. A samozřejmě smrt Vinnetoua v Posledním výstřelu.
766959
10 0
reagovat
Počítá někdo kolik ještě chybí nemocných GOP senátorů, aby jim neprošla ta soudkyně? :D Šance je malá a nikomu nepřeju nic extra zlýho, ale bylo by taaaaaaaaak krásný, kdyby jim ta podpásovka nevyšla kvůli vlastní demenci. 
766960
Počítá někdo kolik ještě chybí nemocných GOP senátorů, aby jim neprošla ta soudkyně? *:D* Šance je malá a nikomu nepřeju nic extra zlýho, ale bylo by taaaaaaaaak krásný, kdyby jim ta podpásovka nevyšla kvůli vlastní demenci. 
7 -4
reagovat
V poslední době, když hlídám synovce, tak přemýšlím co si pustím za film, aby to bavilo mě i je. A dneska, když jsem projížděl Netflix, tak jsem si říkal, jak by asi reagovali na úvodní scénu v Zachraňte vojína Ryana(samozřejmě, že nejsem takový vocas, abych to malým dětem pouštěl). Přesto mě napadlo se zamyslet na filmové momenty, které mě jako dítě vystrašily/traumatizovaly, že si je pamatuji dodnes. Tak jsem se chtěl zeptat, zda si na ty své okamžiky taky pamatujete.

Batman se vrací - celý film. Ať už jde o úvodní scénu s odložením dítěte, drsné souboje(upalovaní, granáty atd.), zrod Catwoman, Penguina, unášení dětí a celkově velmi temnou atmosféru.

Blade - ve filmech jsem nikdy neměl problém s krví. Proto mě taková Hvězdná pěchota nevadila. Ale asi jako každý dítě jsem nesnášel doktory. A nejvíce ušní a zubaře. A zde scéna, kdy se vytrhávají zuby, mě jako dítě strašila velmi hodně a jen to pomyšlení bylo nepříjemné. 
766959
V poslední době, když hlídám synovce, tak přemýšlím co si pustím za film, aby to bavilo mě i je. A dneska, když jsem projížděl Netflix, tak jsem si říkal, jak by asi reagovali na úvodní scénu v Zachraňte vojína Ryana(samozřejmě, že nejsem takový vocas, abych to malým dětem pouštěl). Přesto mě napadlo se zamyslet na filmové momenty, které mě jako dítě vystrašily/traumatizovaly, že si je pamatuji dodnes. Tak jsem se chtěl zeptat, zda si na ty své okamžiky taky pamatujete. [b]Batman se vrací[/b] - celý film. Ať už jde o úvodní scénu s odložením dítěte, drsné souboje(upalovaní, granáty atd.), zrod Catwoman, Penguina, unášení dětí a celkově velmi temnou atmosféru. [b]Blade[/b] - ve filmech jsem nikdy neměl problém s krví. Proto mě taková Hvězdná pěchota nevadila. Ale asi jako každý dítě jsem nesnášel doktory. A nejvíce ušní a zubaře. A zde scéna, kdy se vytrhávají zuby, mě jako dítě strašila velmi hodně a jen to pomyšlení bylo nepříjemné. 
10 0
reagovat
SNL vypotila instantnu klasiku s dvoma legendami.:D
766952
SNL vypotila [url=https://www.youtube.com/watch?v=Wsije1KetVw]instantnu klasiku[/url] s dvoma legendami.*:D*
5 -2
reagují: verbst
reagovat

MusicZone

Pamatujete si na Willova parťáka ze Dne nezávislosti?

link
766951
Pamatujete si na Willova parťáka ze Dne nezávislosti? https://www.youtube.com/watch?v=8RGmSxVGzk8
MusicZone
2 -1
reagují: verbst
reagovat
Zajímavé detaily a postřehy z Temného rytíře. :+
TDK
TDKR
766944
Zajímavé detaily a postřehy z Temného rytíře. *:+* [url=https://www.youtube.com/watch?v=3Ln1LQXYBJo&list=TLPQMDQxMDIwMjBv7mSrEnf_YA&index=2]TDK[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=hGD84tStTfw&list=TLPQMDQxMDIwMjBv7mSrEnf_YA&index=1]TDKR[/url]
2 -2
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Toho znám, jmenuje se DinduNuffin.
766923
Toho znám, jmenuje se DinduNuffin.
766915
4 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jo, a pak mu nějaký nigga dal bezdůvodně po hubě...
766915
Jo, a pak mu nějaký nigga dal [url=https://nypost.com/2020/10/02/nypd-offering-2500-reward-for-info-on-rick-moranis-attacker/]bezdůvodně po hubě[/url]...
766912
4 -3
reagují: Muf
reagovat

Rick Moranis!

Nejak jsem nepostrehl, ze by to tu probehlo, takze:
link
766912
Nejak jsem nepostrehl, ze by to tu probehlo, takze: https://www.youtube.com/watch?v=SfpUM5Wrh2A
Rick Moranis!
4 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Sou fár, tu jú aj mej   for-tu-náj mí tu sej.   mu-ča-čí-ta mia kára verá   an maj dej sej ájTú jú, aj mej sou fár   mí tu sej, on ví stár.   An maj vej djú aj sej tu maj valí   dú aj lej sou gej       Gud-báj, gud-báj, gud-báj
766905
Sou fár, tu jú aj mej   for-tu-náj mí tu sej.   mu-ča-čí-ta mia kára verá   an maj dej sej ájTú jú, aj mej sou fár   mí tu sej, on ví stár.   An maj vej djú aj sej tu maj valí   dú aj lej sou gej       Gud-báj, gud-báj, gud-báj
766898
7 -2
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Karel Fiala. Limonádový Joe.
766898
Zemřel Karel Fiala. Limonádový Joe.
Diskova kronika
2 -1
reagují: verbst
reagovat
766895
[url=https://www.youtube.com/watch?v=U90DLuT_zvM]Maximum Jackman[/url] *:D*
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se