Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16861 - 16880 Napsat příspěvek
reaguje na: Jardus
Tak hodnotíme kampaň nebo epidemiologickou situaci? Jo Babiš může za tisíce mrtvých, ale jak to souvisí s tímto ?

Kampaň zadarmo snad ani nemůžeš myslet vážně. :)
I kdyby sehnali celebrity zadarmo, tak Facebook, Google a televize, noviny rádia jim jistě ty miliony za reklamni prostor prominou. :D
779110
Tak hodnotíme kampaň nebo epidemiologickou situaci? Jo Babiš může za tisíce mrtvých, ale jak to souvisí s tímto ? Kampaň zadarmo snad ani nemůžeš myslet vážně. *:)* I kdyby sehnali celebrity zadarmo, tak Facebook, Google a televize, noviny rádia jim jistě ty miliony za reklamni prostor prominou. *:D*
779109
2 -7
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já zase nesouhlasím s tím, že všude je to stejné. Z velkých zemí jsme 4. nejhorší v počtu úmrtí s covidem na přepočet obyvatel. Vláda zmatečnými opatřeními totálně ztratila důvěru lidí, kteří se prostě následně rozhodli na všechno vykašlat. Proto mi propagace vládními činiteli přijde kontraproduktivní.

Ano, proč by nemohla být kampaň zadarmo? Pár známých lidí (kteří by nechtěli využít propagaci k zvýšení své sledovanosti) vyjadřující se na sociálních sítích pro očkování. Mimo sociální sítě už to samozřejmě zadarmo nejde, ale na nich? Peníze kvůli reachi? Come on, kdyby oslovili Mareše, Štíbrovku, Kovyho, Feriho, atd., tak ti by to udělali zadarmo (není to přeci jenom Penny Market). Oh wait, po tom by to ale nebyla vlastně kampaň ANO, že ano?

@The Joker: Menšinovou vládu bez důvěry taky tipuju. Popřípadě se bojím spojení ANO s ODS, který nenápadně jednou naznačoval Novotný. Takže netvrdím, že ANO volby prohraje, ale mezi staršími opravdu potřebují znovu nabrat ztracenou důvěru. Spíš než přiklonění k jiným stranám, čekám, že se Mára bojí, že řada jejich voličů nepůjde k volbám.
779109
Já zase nesouhlasím s tím, že všude je to stejné. Z velkých zemí jsme 4. nejhorší v počtu úmrtí s covidem na přepočet obyvatel. Vláda zmatečnými opatřeními totálně ztratila důvěru lidí, kteří se prostě následně rozhodli na všechno vykašlat. Proto mi propagace vládními činiteli přijde kontraproduktivní. Ano, proč by nemohla být kampaň zadarmo? Pár známých lidí (kteří by nechtěli využít propagaci k zvýšení své sledovanosti) vyjadřující se na sociálních sítích pro očkování. Mimo sociální sítě už to samozřejmě zadarmo nejde, ale na nich? Peníze kvůli reachi? Come on, kdyby oslovili Mareše, Štíbrovku, Kovyho, Feriho, atd., tak ti by to udělali zadarmo (není to přeci jenom Penny Market). Oh wait, po tom by to ale nebyla vlastně kampaň ANO, že ano? @The Joker: Menšinovou vládu bez důvěry taky tipuju. Popřípadě se bojím spojení ANO s ODS, který nenápadně jednou naznačoval Novotný. Takže netvrdím, že ANO volby prohraje, ale mezi staršími opravdu potřebují znovu nabrat ztracenou důvěru. Spíš než přiklonění k jiným stranám, čekám, že se Mára bojí, že řada jejich voličů nepůjde k volbám.
779097
6 -2
reagují: The Joker, AndyKaufman
reagovat
Nevidím ikonku ani u Diska, ani u Andyho, ale ten to má asi za trest od Teda:D
779108
Nevidím ikonku ani u Diska, ani u Andyho, ale ten to má asi za trest od Teda*:D*
6 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Na ČSFD je to v pořádku, tady to nějak nejde. Ale to je jedno, už nebudu obtěžovat.
779103
Na ČSFD je to v pořádku, tady to nějak nejde. Ale to je jedno, už nebudu obtěžovat.
779088
2 -4
reagovat
reaguje na: Jardus
Mladí prarodičům? A nemají většinou mladí své prarodiče dost na háku? A neřekne si "typický" volič ANO na základě takových spotů, že utrácí za blbosti, co to má znamenat a že jsou všichni "zloději" či něco podobného? A na základě čeho se od ANO dost starých odklonilo? Dle průzkumu zveřejněném na ČT? Tohle na mě působí jak snaha "to" tam prostě vidět. Klidně bych si vsadil, že ANO pod 26.5-27% nepůjde, ať se děje cokoliv. Teď se spíš hraje o % pro zbytek levice, jinak bude menšinová vláda bez důvěry imo.
779102
Mladí prarodičům? A nemají většinou mladí své prarodiče dost na háku? A neřekne si "typický" volič ANO na základě takových spotů, že utrácí za blbosti, co to má znamenat a že jsou všichni "zloději" či něco podobného? A na základě čeho se od ANO dost starých odklonilo? Dle průzkumu zveřejněném na ČT? Tohle na mě působí jak snaha "to" tam prostě vidět. Klidně bych si vsadil, že ANO pod 26.5-27% nepůjde, ať se děje cokoliv. Teď se spíš hraje o % pro zbytek levice, jinak bude menšinová vláda bez důvěry imo.
779096
4 -1
reagovat
reaguje na: Jardus
Co by mělo být zadarmo, kampaň ? :-)
Nemáš pravdu s délkou kampaně. Na takhle důležité věci má běžet klidně s půlročním předstihem. V hodně západních zemích to běží od loňského léta. 
PS: Politici jsou v těch kampaních důležití, protože oni o tom rozhodují, nedá se je oddělit. V Izraeli která očkuje nejlépe jsou tam všude, byli i na billboardech. Hele já Babiše nemám rád, fakt ne, vycitam mu tisíce mrtvých navíc, ale zrovna tady mu vyčítás věci které jsou všude jinde stejné.
779097
Co by mělo být zadarmo, kampaň ? :-) Nemáš pravdu s délkou kampaně. Na takhle důležité věci má běžet klidně s půlročním předstihem. V hodně západních zemích to běží od loňského léta.  PS: Politici jsou v těch kampaních důležití, protože oni o tom rozhodují, nedá se je oddělit. V Izraeli která očkuje nejlépe jsou tam všude, byli i na billboardech. Hele já Babiše nemám rád, fakt ne, vycitam mu tisíce mrtvých navíc, ale zrovna tady mu vyčítás věci které jsou všude jinde stejné.
779096
2 -6
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: The Joker
ANO ale potřebuje obzvlášť oslovit mladé, protože dost starých (alias většina jejich voličské základny) se vzhledem ke covid krizi od nich odklonila. Nebo aby mladí alespoň ty videa ukázali doma, prarodičům, aby viděli, že ANO opravdu dělá co může a tak nějak obnovili ztracenou důvěru v Bureše.

Jaká já Pohlreicha až tak ohledně očkování nehejtuju, myslím, že bych na jeho místě a s onkologicky nemocnou ženou udělal to samé. On mě štve z jiných důvodů. Ano, je mi jasné, že se očkování nezvládá nikde, ale s touhle vládou bez sebereflexe je to prostě hrůza. 

@AndyKaufman: Zaprvé by měla být zadarmo, zadruhé není potřeba, když není vakcína, zatřetí kvalitnější lidi, než tihle dva, začtvrté  škrtnout ten úvod ve Strakovce s Babišovýma oknama, obecně tam netahat nikoho z vlády, ale odborníky. Důvěra vlády je pod bodem mrazu, ve výsledku by to mohlo být kontraproduktivní.
779096
ANO ale potřebuje obzvlášť oslovit mladé, protože dost starých (alias většina jejich voličské základny) se vzhledem ke covid krizi od nich odklonila. Nebo aby mladí alespoň ty videa ukázali doma, prarodičům, aby viděli, že ANO opravdu dělá co může a tak nějak obnovili ztracenou důvěru v Bureše. Jaká já Pohlreicha až tak ohledně očkování nehejtuju, myslím, že bych na jeho místě a s onkologicky nemocnou ženou udělal to samé. On mě štve z jiných důvodů. Ano, je mi jasné, že se očkování nezvládá nikde, ale s touhle vládou bez sebereflexe je to prostě hrůza.  @AndyKaufman: Zaprvé by měla být zadarmo, zadruhé není potřeba, když není vakcína, zatřetí kvalitnější lidi, než tihle dva, začtvrté  škrtnout ten úvod ve Strakovce s Babišovýma oknama, obecně tam netahat nikoho z vlády, ale odborníky. Důvěra vlády je pod bodem mrazu, ve výsledku by to mohlo být kontraproduktivní.
779075
6 -2
reagují: The Joker, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Jardus
Vysvětlíš mi jak jsou spoty třeba s prof. Helem a Konvalinkou kampaní pro ANO. Sorry ale tohle je prostě generická kritika. Chtěl bych vědět jak by se ta propagace měla udělat, aby se tohle nenapsalo.

PS očkování zdaleka nechtějí všichni. Aktuálně je třeba přesvědčit cca tak milion a půl lidí, spíš víc kdyby stádní imunita fungovala na vyšší hladině.
779095
Vysvětlíš mi jak jsou spoty třeba s prof. Helem a Konvalinkou kampaní pro ANO. Sorry ale tohle je prostě generická kritika. Chtěl bych vědět jak by se ta propagace měla udělat, aby se tohle nenapsalo. PS očkování zdaleka nechtějí všichni. Aktuálně je třeba přesvědčit cca tak milion a půl lidí, spíš víc kdyby stádní imunita fungovala na vyšší hladině.
779071
2 -7
reagovat
reaguje na: Disketa1
Zkus to prvne nejak vyresit sam (rozmery, format...) a kdyz to ani za 2-4 dny nepůjde, otravuje asi ve vzkazníku Gonziho. Ale ty to určitě dáš :)
779088
Zkus to prvne nejak vyresit sam (rozmery, format...) a kdyz to ani za 2-4 dny nepůjde, otravuje asi ve vzkazníku Gonziho. Ale ty to určitě dáš :)
779087
4 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Technická: Nechce se mi načíst ikonka. Co s tím?
779087
Technická: Nechce se mi načíst ikonka. Co s tím?
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Jardus
"konkurovat Ferimu"? Feri je zástupce té strany, která by sama o sobě skončila letos v říjnu na 5.5-6% v tom úplně nejlepším možném případě a to ještě jen a pouze díky Prahy a okolí? Jasně, každá strana chce oslovit mladé, ale takový ty úvahy jak "Feriho Instagram sleduje celá republika" mi připadají docela úsměvný. Mladí budou z podstaty házet Pirátům, studenti VŠ a krátce po Starostům a Topce, živnostníci ODS... Nějak si neumím představit, že škaredý chlap ve středních letech tancující vedle influencerů naláká 18-19ti leté voliče. A pokud ANO, tak je systém nastaven blbě.

Ale no tááák... Ty vakcíny nejsou nikde. V UAE a Bahrajnu jedou i čínský SinoPharm, to by se voličstvu opozice tady těžce nelíbilo. US si to vyřešili "America first", Izrael jede též sám za sebe a přeplatil... Jestli je tady problém, tak to vip očkování, ale nakonec i někteří zde na MZ neměli problém s Pohlreichem, tak nevím, jak se na to ta většinová populace kouká. A pak teda nezájem u zaměstnanců domovů seniorů apod je průser. V MSK kraji snad říkal hejtman jen 30-40%, ale tam je teda argument, že Ostravsko je už dlouho stejně ztraceno.
779075
"konkurovat Ferimu"? Feri je zástupce té strany, která by sama o sobě skončila letos v říjnu na 5.5-6% v tom úplně nejlepším možném případě a to ještě jen a pouze díky Prahy a okolí? Jasně, každá strana chce oslovit mladé, ale takový ty úvahy jak "Feriho Instagram sleduje celá republika" mi připadají docela úsměvný. Mladí budou z podstaty házet Pirátům, studenti VŠ a krátce po Starostům a Topce, živnostníci ODS... Nějak si neumím představit, že škaredý chlap ve středních letech tancující vedle influencerů naláká 18-19ti leté voliče. A pokud ANO, tak je systém nastaven blbě. Ale no tááák... Ty vakcíny nejsou nikde. V UAE a Bahrajnu jedou i čínský SinoPharm, to by se voličstvu opozice tady těžce nelíbilo. US si to vyřešili "America first", Izrael jede též sám za sebe a přeplatil... Jestli je tady problém, tak to vip očkování, ale nakonec i někteří zde na MZ neměli problém s Pohlreichem, tak nevím, jak se na to ta většinová populace kouká. A pak teda nezájem u zaměstnanců domovů seniorů apod je průser. V MSK kraji snad říkal hejtman jen 30-40%, ale tam je teda argument, že Ostravsko je už dlouho stejně ztraceno.
779071
3 -2
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ten quote naprosto, naprosto přesný. :+:+ A když je vše kolem covidu vyostřené, na dvě skupiny, tak to jde objektivita úplně do háje... :(
779073
Ten quote naprosto, naprosto přesný. *:+**:+* A když je vše kolem covidu vyostřené, na dvě skupiny, tak to jde objektivita úplně do háje... *:(*
779051
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A obloukem se vracíme k tomu, že podle mého názoru prostě nejde o očkovací kampaň, ale o kampaň ANO k volbám. Takže vyjádření vědecké iniciativy nebo Ludwiga mi přijde irelevantní, protože nepochopili vůbec ten pravý důvod kampaně. Prostě ANO potřebuje konkurovat Ferimu a zkusili to takhle. Smutné, že si tolik lidí myslí, že jde vážně o očkování.

A dejme tomu, i kdyby šlo o očkování. Například v mém okolí už ho snad chtějí všichni, strašně moc lidí postupně změnilo názor. Dost podle mě zafungovalo to, jak dostávají vakcíny protekčně lidi jako Pohlreich a stává se z toho to podpultové zboží. Tak co se zaměřit radši na shánění vakcíny, jehel a infrasktury očkování? Ne to nám nejde, tak rozjedeme nějakou bullshit kampaň.
779071
A obloukem se vracíme k tomu, že podle mého názoru prostě nejde o očkovací kampaň, ale o kampaň ANO k volbám. Takže vyjádření vědecké iniciativy nebo Ludwiga mi přijde irelevantní, protože nepochopili vůbec ten pravý důvod kampaně. Prostě ANO potřebuje konkurovat Ferimu a zkusili to takhle. Smutné, že si tolik lidí myslí, že jde vážně o očkování. A dejme tomu, i kdyby šlo o očkování. Například v mém okolí už ho snad chtějí všichni, strašně moc lidí postupně změnilo názor. Dost podle mě zafungovalo to, jak dostávají vakcíny protekčně lidi jako Pohlreich a stává se z toho to podpultové zboží. Tak co se zaměřit radši na shánění vakcíny, jehel a infrasktury očkování? Ne to nám nejde, tak rozjedeme nějakou bullshit kampaň.
779064
10 -2
reagují: AndyKaufman, The Joker
reagovat
reaguje na: Jardus
To je irelevantní tohle nebude ani procento potřebných výdajů na celou tu kampaň.

Tady se obou moc pěkně zastává vědecká iniciativa link
779064
To je irelevantní tohle nebude ani procento potřebných výdajů na celou tu kampaň. Tady se obou moc pěkně zastává vědecká iniciativa https://www.iniciativa-snih.cz/citime-povinnost-zastat-se-mladych-influenceru-jakuba-a-anny/
779058
2 -5
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
K vystupování jsem se vyjadřoval až na základě tvého příspěvku. Principem je pořád to, že v době strádání podnikatelů, kteří čekají na kompenzace a nastupující krize jde z veřejných peněz jen tak 500k na úplnou blbost. Vím, že 500k je v rámci rozpočtu nic, ale jde o princip.
779058
K vystupování jsem se vyjadřoval až na základě tvého příspěvku. Principem je pořád to, že v době strádání podnikatelů, kteří čekají na kompenzace a nastupující krize jde z veřejných peněz jen tak 500k na úplnou blbost. Vím, že 500k je v rámci rozpočtu nic, ale jde o princip.
779051
6 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Jardus
Martin Jaroš to řekl za mne:

Hele, ono je to hodně o fanouškovství. Kdyby lidi četli kratičkou zprávu, že třeba islandská vláda komunikuje o vakcinaci na TikToku, tak by na Facebooku lidi psali: tvl, ti jsou moderní, to je 21. století, to bychom měli dělat taky, ale to u nás nejde, my jsme furt sto let za opicemi. Garantuju, že bych takové příspěvky na Fb viděl. A třeba by to na tom Islandu byla podobná blbost jako tady.

Ale když se to udělá tady, tak lidi vyjedou jak čertíci z krabičky. Je to spíš nahromaděná frustrace z jiných zkušenosti -  jak říkám, staré dobré fanouškovství.
A to říkám jako člověk, který Babiše má za odpad už celá léta. Ale tyhle drobnosti prostě přeskakuju...



Mne se jejich vystupování taky nelíbí, ale ta síť taková je a mají tam s tím úspěch...
779051
[i]Martin Jaroš[/i] to řekl za mne: [i]Hele, ono je to hodně o fanouškovství. Kdyby lidi četli kratičkou zprávu, že třeba islandská vláda komunikuje o vakcinaci na TikToku, tak by na Facebooku lidi psali: tvl, ti jsou moderní, to je 21. století, to bychom měli dělat taky, ale to u nás nejde, my jsme furt sto let za opicemi. Garantuju, že bych takové příspěvky na Fb viděl. A třeba by to na tom Islandu byla podobná blbost jako tady.[/i][i] [/i][i] [/i][i]Ale když se to udělá tady, tak lidi vyjedou jak čertíci z krabičky. Je to spíš nahromaděná frustrace z jiných zkušenosti -  jak říkám, staré dobré fanouškovství.[/i][i] [/i][i]A to říkám jako člověk, který Babiše má za odpad už celá léta. Ale tyhle drobnosti prostě přeskakuju... [/i] Mne se jejich vystupování taky nelíbí, ale ta síť taková je a mají tam s tím úspěch...
779050
4 -3
reagují: The Joker, Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kovyho nesleduju, ale Feri, který za vládu vysvětluje už rok opatření a Rubeš, který celkem úspěšně zachraňuje naivní turisty mají podle tebe vážně polovičně retardní vystupovaní oproti holce, která doporučuje se udusit sáčkem na hlavě, co jsem koukal na její ig, tak je to takový ten typický influencer Horst Fuchs a na setkání s vládními činiteli si vezme crop top?

Chápu, že si to vztahoval na starší generaci, ale zrovna ten Feri vystupuje v PS slušněji a inteligentněji než naprostá většina ostatních poslanců (ano sledování přenosů z PS je moje guilty pleasure). A ani na ig jsem si nevšiml nějakých úletů.
779050
Kovyho nesleduju, ale Feri, který za vládu vysvětluje už rok opatření a Rubeš, který celkem úspěšně zachraňuje naivní turisty mají podle tebe vážně polovičně retardní vystupovaní oproti holce, která doporučuje se udusit sáčkem na hlavě, co jsem koukal na její ig, tak je to takový ten typický influencer Horst Fuchs a na setkání s vládními činiteli si vezme crop top? Chápu, že si to vztahoval na starší generaci, ale zrovna ten Feri vystupuje v PS slušněji a inteligentněji než naprostá většina ostatních poslanců (ano sledování přenosů z PS je moje guilty pleasure). A ani na ig jsem si nevšiml nějakých úletů.
779039
8 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
Hm, v tomhle se fest neshodneme. Jejich vystupování je možná retardni, ale na TikToku účelný a když denně vidím tu výkonnost, tak mi jdou oči kolem. Beru to pragmaticky jako jiný svět.

Vím jak funguje nakupování prostoru na TikToku. Jestli je to ta objednávka co koluje, tak tu jsem viděl taky.

A zrovna Kovy, Feri a Rubes mají to vystupování jenom polovicne retardni a polovicne retardni sociální síti, tak mi ten jejich výsměch přijde mimo, protože oni úplně stejně působí na někoho usedlejšího taky.
779039
Hm, v tomhle se fest neshodneme. Jejich vystupování je možná retardni, ale na TikToku účelný a když denně vidím tu výkonnost, tak mi jdou oči kolem. Beru to pragmaticky jako jiný svět. Vím jak funguje nakupování prostoru na TikToku. Jestli je to ta objednávka co koluje, tak tu jsem viděl taky. A zrovna Kovy, Feri a Rubes mají to vystupování jenom polovicne retardni a polovicne retardni sociální síti, tak mi ten jejich výsměch přijde mimo, protože oni úplně stejně působí na někoho usedlejšího taky.
2 -11
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já mám k dispozici podepsanou objednávku, pokud to bereš jako dostatečný důkaz (zašlu do emailu, když mi necháš ve vzkazníku kontakt). Evidentně šlo o influencer marketing bez očekávané investice třetím stranám. Tvrdili, že obsah dělají zadarmo a peníze jdou na nákup médií, což nebyla pravda (v jejich případě u TikToku není ani technicky možné). Pokud by takhle nelhali, tak by se dalo diskutovat "jen" o morální integritě lidí, kteří s takhle závažným tématem (který tu sám dost řešíš) najali holku, která radila svým sledujícím, aby si při oblékání dávaly igelitový pytel na hlavu, že to zabraní ušpinění oblečení od makeupu, a kluka, který, když to řeknu velmi jemně, není v rámci komunity influencerů pokládán za kvalitu... 
779035
Já mám k dispozici podepsanou objednávku, pokud to bereš jako dostatečný důkaz (zašlu do emailu, když mi necháš ve vzkazníku kontakt). Evidentně šlo o influencer marketing bez očekávané investice třetím stranám. Tvrdili, že obsah dělají zadarmo a peníze jdou na nákup médií, což nebyla pravda (v jejich případě u TikToku není ani technicky možné). Pokud by takhle nelhali, tak by se dalo diskutovat "jen" o morální integritě lidí, kteří s takhle závažným tématem (který tu sám dost řešíš) najali holku, která radila svým sledujícím, aby si při oblékání dávaly igelitový pytel na hlavu, že to zabraní ušpinění oblečení od makeupu, a kluka, který, když to řeknu velmi jemně, není v rámci komunity influencerů pokládán za kvalitu... 
779031
11 -2
reagovat
A není upřímně úplně jedno, na co mělo být těch 500k použito? Jde o to, že ta firma Medialer, s.r.o. byla založena v listopadu s jednatelem Gulabem. Na to jí byla přihrána tahle smlouva, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Btw bez nouzovýho stavu by ta smlouva nemohla být uzavřena, protože musí mít splacen 100% podíl a musí předložit účetní závěrku z minulého roku.

Navíc víc než očkovací kampaň to vypadá jako volební kampaň ANO k říjnovým volbám placená z veřejných peněz. A na co očkovací kampaň, když nejsou vakcíny a jehly taky nechápu.
779034
A není upřímně úplně jedno, na co mělo být těch 500k použito? Jde o to, že ta firma Medialer, s.r.o. byla založena v listopadu s jednatelem Gulabem. Na to jí byla přihrána tahle smlouva, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Btw bez nouzovýho stavu by ta smlouva nemohla být uzavřena, protože musí mít splacen 100% podíl a musí předložit účetní závěrku z minulého roku. Navíc víc než očkovací kampaň to vypadá jako volební kampaň ANO k říjnovým volbám placená z veřejných peněz. A na co očkovací kampaň, když nejsou vakcíny a jehly taky nechápu.
8 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se