Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16821 - 16840 Napsat příspěvek
Csáková: Nás nevypnete.
Covid: Zrovna jsem vypnul Štaidla.
779416
Csáková: Nás nevypnete. Covid: Zrovna jsem vypnul Štaidla.
8 -4
reagovat
Všichni jste MZ mutanti no 
779402
Všichni jste MZ mutanti no 
4 -2
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Já sem nad tím regulérně dvě minutys přemýšlel :D
779401
Já sem nad tím regulérně dvě minutys přemýšlel :D
779396
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Občas mi už začíná šibat. Říkal jsem si, proč by jako naše MovieZone mělo mutace sledovat. :D
779396
Občas mi už začíná šibat. Říkal jsem si, proč by jako naše MovieZone mělo mutace sledovat. *:D*
779395
12 0
reagují: KARLOS
reagovat
Nechci nikoho strašit, ale za měsíc a půl to u nás začne řádit uplně stejně. Teď tu máme 5 až 10 % té mutace a už to nezvládáme. Naše MZ mutace moc nesleduje, zprávy máme na našem území z Německa. :) Tak buďte opatrní...
779395
Nechci nikoho strašit, ale za měsíc a půl to u nás začne řádit uplně stejně. Teď tu máme 5 až 10 % té mutace a už to nezvládáme. Naše MZ mutace moc nesleduje, zprávy máme na našem území z Německa. :) Tak buďte opatrní...
4 -3
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: Jardus
PT je populární u britů a vede tam řada přímých linek do Brazílie. Takže IMHO se tam rozjely ty mutace.
779386
PT je populární u britů a vede tam řada přímých linek do Brazílie. Takže IMHO se tam rozjely ty mutace.
779378
4 0
reagovat

rychetský ÚS babiš

ja nechápu vo co jde a co dneska změnili. Vysvětlí mě to tady někdo ?

díky :o:+
779382
ja nechápu vo co jde a co dneska změnili. Vysvětlí mě to tady někdo ? díky *:o**:+*
rychetský ÚS babiš
1 -1
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No je pravda, že takovou nálož nakažených a hospitalizovaných jako má ČR by vydrželo málokteré zdravotnictví na světě.
779378
No je pravda, že takovou nálož nakažených a hospitalizovaných jako má ČR by vydrželo málokteré zdravotnictví na světě.
779368
7 0
reagují: Fanous21
reagovat
reaguje na: Jardus
Promořenost z nákazy s tím nemá co dělat, to už se v podstatě ukázalo jako mýtus viz Brazílie. 
Je otázka jestli to je 100% mutace, četl jsem že jich tam řádí několik, ale nevím jestli v prokazatelně vyšší míře. Osobně si myslím, že v tom bude hrát roli i robustnost zdravotnictví, které mají i oproti nám o dost slabší.
779368
Promořenost z nákazy s tím nemá co dělat, to už se v podstatě ukázalo jako mýtus viz Brazílie.  Je otázka jestli to je 100% mutace, četl jsem že jich tam řádí několik, ale nevím jestli v prokazatelně vyšší míře. Osobně si myslím, že v tom bude hrát roli i robustnost zdravotnictví, které mají i oproti nám o dost slabší.
779367
6 -2
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Říkám si, proč zrovna Portugalsko? Nízká promořenost v kombinaci s britskými turisty s jejich mutací?
779367
Říkám si, proč zrovna Portugalsko? Nízká promořenost v kombinaci s britskými turisty s jejich mutací?
779350
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Spíš sledujte Portugalsko, ze dne na den začali mít násobné počty mrtvých i nakažených než ČR. Vloni měli zlomek případů oproti ČR. Teď jim tam chybí 20 tisíc zdravotníků, průměrný čas v sanitce je 12 hodin na pacienta. Německo tam poslalo humanitární pomoc se stovkama vojáků. Fakt jsem nečekal že tyhle apokaliptický věci budu jednou číst. 
779350
Spíš sledujte Portugalsko, ze dne na den začali mít násobné počty mrtvých i nakažených než ČR. Vloni měli zlomek případů oproti ČR. Teď jim tam chybí 20 tisíc zdravotníků, průměrný čas v sanitce je 12 hodin na pacienta. Německo tam poslalo humanitární pomoc se stovkama vojáků. Fakt jsem nečekal že tyhle apokaliptický věci budu jednou číst. 
6 -1
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: pepo
Evan Rachel Wood si vzpomněla, že to co s ní Manson před lety dělal se jí v retrospektivě najednou moc nezdá. A protože se jí to tenkrát zdálo, usoudila že za tím byl "grooming". Bejvalej spolupracovník potvrdil, další tři random ženský udělaly #metoo a Mansona vyhodili z labelů, nějakýho seriálu a senátorka píše FBI aby se to prošetřilo.

EDIT: Jakkoliv mi je z toho na blití, určitý zvrhlý povyražení nacházím v tom, že Manson před třemi roky vyhodil Twiggyho Ramireze na základě podobnýho obvinění. Karma is a bitch.
779349
Evan Rachel Wood si vzpomněla, že to co s ní Manson před lety dělal se jí v retrospektivě najednou moc nezdá. A protože se jí to tenkrát zdálo, usoudila že za tím byl "grooming". Bejvalej spolupracovník potvrdil, další tři random ženský udělaly #metoo a Mansona vyhodili z labelů, nějakýho seriálu a senátorka píše FBI aby se to prošetřilo. EDIT: Jakkoliv mi je z toho na blití, určitý zvrhlý povyražení nacházím v tom, že Manson před třemi roky vyhodil Twiggyho Ramireze na základě podobnýho [i]obvinění[/i]. Karma is a bitch.
779348
7 -2
reagovat
reaguje na: okkac
O co som zase prisiel?
779348
O co som zase prisiel?
779345
1 -1
reagují: Kostěj
reagovat
779347
https://gfycat.com/cheeryaggressiveclingfish
1 0
reagovat
779346
https://giphy.com/gifs/people-someone-hate-13cptIwW9bgzk6UVyr
3 -1
reagovat
Ten shitstorm okolo Mansona, cancel culture v přímem přenosu. V podstatě soudní systém vyhozený oknem, žádná presumpce neviny, žádný předložené důkazy.
779345
Ten shitstorm okolo Mansona, cancel culture v přímem přenosu. V podstatě soudní systém vyhozený oknem, žádná presumpce neviny, žádný předložené důkazy.
10 -3
reagují: pepo
reagovat
Wow. Kdy se ukáže v Mandalorian? :D
link
779295
Wow. Kdy se ukáže v Mandalorian? *:D* https://www.artstation.com/artwork/v230na
9 0
reagovat
779269
[url=https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/145156087_5645386892153930_3187161925819451794_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=XzyW1McW_eMAX9QbEIo&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=341ef9c26e4c0c6b8776b0f4b1afcf64&oe=603E1102]Link[/url] *:D*
16 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Mám to taky tak. 
Nebejt toho, že jsem do Netflixu konečně uvrtal zbytek rodiny a máme se sourozencama ten multiobrazovkovej účet, tak bych to už neplatil. 

Takhle si dávám akorát věci do listu na někdy potom a skoro už tam vůbec nejsem...
Mám tam resty, ale HBO mi momentálně (cca poslední rok) fakt sedí líp. 
779219
Mám to taky tak.  Nebejt toho, že jsem do Netflixu konečně uvrtal zbytek rodiny a máme se sourozencama ten multiobrazovkovej účet, tak bych to už neplatil.  Takhle si dávám akorát věci do listu na někdy potom a skoro už tam vůbec nejsem... Mám tam resty, ale HBO mi momentálně (cca poslední rok) fakt sedí líp. 
779189
3 -1
reagovat
Věděli jste, že Netflix šel rozběhnout na PS2? link
779199
Věděli jste, že Netflix šel rozběhnout na PS2? https://www.youtube.com/watch?v=zuzbA4qLXMM
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se