Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16881 - 16900 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
do_Od ti tedka odepise, ze nikde nepsal, ze musi byt v boude a budete se zase pul dne hadat. Vyserte se na to uz ted.
781009
do_Od ti tedka odepise, ze nikde nepsal, ze musi byt v boude a budete se zase pul dne hadat. Vyserte se na to uz ted.
781008
13 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Reaguješ na mýtus a napíšeš, že pes v RD musí být v boudě? hezkypěkně
781008
Reaguješ na mýtus a napíšeš, že pes v RD musí být v boudě? hezkypěkně
780999
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ne není to o lidech. Průměrný pes se má u průmerného majitele na průměrné bytě hůře, než v průměrném domečku. Že se najde někdo, kdo se o psa stará super i na bytě, neznámená opak, ale to že by se o něj stejný člověk v domečku staral stejně nebo lépe. 
781007
Ne není to o lidech. Průměrný pes se má u průmerného majitele na průměrné bytě hůře, než v průměrném domečku. Že se najde někdo, kdo se o psa stará super i na bytě, neznámená opak, ale to že by se o něj stejný člověk v domečku staral stejně nebo lépe. 
781002
7 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Moje bejvalka měla obrovskýho švýcarskýho ovčáka v panelákový 4+1. Takovej servis, jakej ta obluda (ten ovčák) měla, o tom by si rádi dali leckterý "zahradní" psi zdát. Tři ségry a jejich mamka se prakticky přetahovaly o to, kdo s ním půjde na špacír a myslím, že když se pak po svatbě přestěhovala za město do domku, kvalita jeho psího života spíš poklesla. Vážně je to o lidech.
781002
Moje bejvalka měla obrovskýho švýcarskýho ovčáka v panelákový 4+1. Takovej servis, jakej ta obluda (ten ovčák) měla, o tom by si rádi dali leckterý "zahradní" psi zdát. Tři ségry a jejich mamka se prakticky přetahovaly o to, kdo s ním půjde na špacír a myslím, že když se pak po svatbě přestěhovala za město do domku, kvalita jeho psího života spíš poklesla. Vážně je to o lidech.
780993
6 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tohle je taky solidní mýtus. Pes potřebuje především společnost, a pak už je mu jedno, jestli bydlí v garzonce, 2+kk nebo v baráku se zahradou. Věř mi, že pes, co je celý den sám na zahradě a spí v boudě, má daleko smutnější život než pes, co bydlí v bytě v paneláku s majitelem/majitelkou, kteří se mu denně věnují, berou ho na procházky, hrají si s ním a večer spí u nich v ložnici. 8)
780999
Tohle je taky solidní mýtus. Pes potřebuje především společnost, a pak už je mu jedno, jestli bydlí v garzonce, 2+kk nebo v baráku se zahradou. Věř mi, že pes, co je celý den sám na zahradě a spí v boudě, má daleko smutnější život než pes, co bydlí v bytě v paneláku s majitelem/majitelkou, kteří se mu denně věnují, berou ho na procházky, hrají si s ním a večer spí u nich v ložnici. *8)*
780993
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Rád bych se tu vyřval z jedné věci. Člověk, který si vezme většího psa do bytu je totální kretén kterýho bych zavřel na týden do špajzu s 2 kýblama, jeden prázdnej, druhej s vodou. 
780993
Rád bych se tu vyřval z jedné věci. Člověk, který si vezme většího psa do bytu je totální kretén kterýho bych zavřel na týden do špajzu s 2 kýblama, jeden prázdnej, druhej s vodou. 
8 -4
reagují: Kostěj, do_Od
reagovat
reaguje na: speta.jr
:D
780992
*:D*
780991
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Potkani sou dobří, s bývalou jsme měli dva a je to přesně ten závazek, jaký si mladý pár může dovolit, pokud ještě úplně neplánují budoucnost. Jsou chytří, daj se vycvičit a když to neklapne, tak stejně do dvou let pojdou a někdy i dřív, protože jsou přešlechtění.
780991
Potkani sou dobří, s bývalou jsme měli dva a je to přesně ten závazek, jaký si mladý pár může dovolit, pokud ještě úplně neplánují budoucnost. Jsou chytří, daj se vycvičit a když to neklapne, tak stejně do dvou let pojdou a někdy i dřív, protože jsou přešlechtění.
780982
4 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: The Joker
Naposledy jsem ten zápach řešil takových pět let zpátky, od té doby už bydlím sám a kočku nemám, takže netuším. Btw. vše to tu berte s velkou nadsázkou, já jsem sice psí člověk, ale i tu kočku, co mi do tehdejšího bytu přišla společně s novou holkou kámoše, jsem po prvotním sraní, kdy mi v pět ráno škrábala na dveře pokoje, dokud jsem ji nepustil k sobě dovnitř, začal mít eventuálně rád. Navíc tu padla velká pravda, že se psy je daleko víc práce. Od nějaké základní výchovy, přes štěněčí období (ničení nábytku, zdí, počůrávání, zvracení), k pubertě, až do dospělosti, kdy je to ještě mnohem větší fuška je zabavit a unavit, protože sami už si doma moc nehrají. Nicméně v mých očích je ta odměna od psa prostě větší než od kočky. Za mě všechno dobrý, dokud člověk nechová hady nebo krysy/potkany. Z prvního mám fobii a to druhý mi přijde extrémně nechutný.
780982
Naposledy jsem ten zápach řešil takových pět let zpátky, od té doby už bydlím sám a kočku nemám, takže netuším. Btw. vše to tu berte s velkou nadsázkou, já jsem sice psí člověk, ale i tu kočku, co mi do tehdejšího bytu přišla společně s novou holkou kámoše, jsem po prvotním sraní, kdy mi v pět ráno škrábala na dveře pokoje, dokud jsem ji nepustil k sobě dovnitř, začal mít eventuálně rád. Navíc tu padla velká pravda, že se psy je daleko víc práce. Od nějaké základní výchovy, přes štěněčí období (ničení nábytku, zdí, počůrávání, zvracení), k pubertě, až do dospělosti, kdy je to ještě mnohem větší fuška je zabavit a unavit, protože sami už si doma moc nehrají. Nicméně v mých očích je ta odměna od psa prostě větší než od kočky. Za mě všechno dobrý, dokud člověk nechová hady nebo krysy/potkany. Z prvního mám fobii a to druhý mi přijde extrémně nechutný.
780978
6 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten zápach u kočičího trusu je s velkou pravděpodobností problém vnitřních parazitů, což lidé dost podceňují, ale i kočka čistě v domácnosti by měla dostávat prášek aspoň jednou za 3 až 6 měsíců. Venkovní jednou za 2-3. A koťata v prvních měsících potřebují docela intenzivně, tam jinak červi dokáží být poměrně smrtící (zvlášť tedy u těch, kteří jsou hned venku nebo tak).
780978
Ten zápach u kočičího trusu je s velkou pravděpodobností problém vnitřních parazitů, což lidé dost podceňují, ale i kočka čistě v domácnosti by měla dostávat prášek aspoň jednou za 3 až 6 měsíců. Venkovní jednou za 2-3. A koťata v prvních měsících potřebují docela intenzivně, tam jinak červi dokáží být poměrně smrtící (zvlášť tedy u těch, kteří jsou hned venku nebo tak).
780884
7 0
reagují: do_Od
reagovat
A ještě ke kočkám – jediný „větší“ nedostatek s nimi je, že krom toho bonusu, že vám ty myši loví, je, že loví úplně všechno. Takže rybičky v jezírku, ptáky, jednou jedna kočka hrdě dotáhla užovku...
780976
A ještě ke kočkám – jediný „větší“ nedostatek s nimi je, že krom toho bonusu, že vám ty myši loví, je, že loví úplně všechno. Takže rybičky v jezírku, ptáky, jednou jedna kočka hrdě dotáhla užovku...
3 0
reagovat
Každé zvíře když líná, je z toho plná prdel chlupů, ať je to kočka, nebo pes.
Sranda je s obouma. Jak někdo řekl, psi jsou idioti, ale v tom spočívá notná dávka jejich kouzla. Kočka zase dokáže dost překvapit.
Psa jsme měli jen jednou a to ještě jak sem byl děcko. Sestřenice má ale psů pět (mají statek), k tomu čtyři kočky. Koček jsme měli asi deset. A na vesnici v baráku je oboje ok, jen nám všechny do jednoho přejelo auto :(… S udržovanou zahradou je ale mnohem lepší kočka, protože pes vám v ní bude dělat bordel a je jedno, jestli je to fenka, nebo pes.
Mnohem lepší jsou kocouři, jak kočky. Ty jsou opravdu svéhlavé a málokdy přítulné. To kocouři jsou flegmoši, se kterými jsou problémy maximálně, když si potřebují povyrazit, protože pak o nich nevíte tři dny…
A když pořídíte úplně malé štěně, musíte ho echt vypiplat. Když pořídíte úplně malou kočku, nejlépe kocoura, ten k vám hodně přimkne. Měli jsme jednoho kocoura, když ségře bylo pět. A ten byl tak zvyklý, že mu nedělalo ani problém, když ho ségra nechtěně za ten ocas zatahala. Naopak když mohl do baráku (ani jednoho mazla jsme dovnitř nepouštěli na noc, v zimě spávali v kotelně), zamířil k prvnímu člověku, co seděl v křesle, vyvalil se mu na klín, otočil se na záda a dožaoval masáže břicha :D...
780975
Každé zvíře když líná, je z toho plná prdel chlupů, ať je to kočka, nebo pes. Sranda je s obouma. Jak někdo řekl, psi jsou idioti, ale v tom spočívá notná dávka jejich kouzla. Kočka zase dokáže dost překvapit. Psa jsme měli jen jednou a to ještě jak sem byl děcko. Sestřenice má ale psů pět (mají statek), k tomu čtyři kočky. Koček jsme měli asi deset. A na vesnici v baráku je oboje ok, jen nám všechny do jednoho přejelo auto :(… S udržovanou zahradou je ale mnohem lepší kočka, protože pes vám v ní bude dělat bordel a je jedno, jestli je to fenka, nebo pes. Mnohem lepší jsou kocouři, jak kočky. Ty jsou opravdu svéhlavé a málokdy přítulné. To kocouři jsou flegmoši, se kterými jsou problémy maximálně, když si potřebují povyrazit, protože pak o nich nevíte tři dny… A když pořídíte úplně malé štěně, musíte ho echt vypiplat. Když pořídíte úplně malou kočku, nejlépe kocoura, ten k vám hodně přimkne. Měli jsme jednoho kocoura, když ségře bylo pět. A ten byl tak zvyklý, že mu nedělalo ani problém, když ho ségra nechtěně za ten ocas zatahala. Naopak když mohl do baráku (ani jednoho mazla jsme dovnitř nepouštěli na noc, v zimě spávali v kotelně), zamířil k prvnímu člověku, co seděl v křesle, vyvalil se mu na klín, otočil se na záda a dožaoval masáže břicha :D...
11 -1
reagovat
Ak by som si mal vybrať medzi psom a mačkou, tak si vyberiem morča. 8) link
780951
Ak by som si mal vybrať medzi psom a mačkou, tak si vyberiem morča. *8)* https://www.youtube.com/watch?v=UM0Xv2mGrMw
1 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Pes ti může způsobit trvalou paralízu. Je to ale tak 1:100 000. (Kdo si teď spočítal, kolikrát ho olízl pes?) :D
780944
Pes ti může způsobit trvalou paralízu. Je to ale tak 1:100 000. (Kdo si teď spočítal, kolikrát ho olízl pes?) *:D*
780932
4 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
To mkubalikova jiste rada uslysi :D
780935
To mkubalikova jiste rada uslysi *:D*
780932
7 -1
reagovat
Team psi. Od koček dostane člověk akorát tak toxoplasmu, která může poškodit mozek a ovlivňovat chování viz třeba crazy cat lady ze Simpsonů nebo Taylor Swift.
780932
Team psi. Od koček dostane člověk akorát tak toxoplasmu, která může poškodit mozek a ovlivňovat chování viz třeba crazy cat lady ze Simpsonů nebo Taylor Swift.
7 -5
reagují: Cinefil, TedGeorge
reagovat
Já vždycky chtěla psa a mám dvě kočky, obě omylem, ale už tam se mnou a mojí alergií 8 let bydlí a za nic na světě bych je nikomu nedala. Aspoň jsem si je tematicky pojmenovala, Maxmilian a Alexandra aka (Šílený) Max a Lex (Luthor)  :D Skvěle fungují jako lakmusový papírek na chlapy. Pokud někdo začne ňuňuňu ťuťuňu, tak se s ním kočky nebaví a já mu rovnou pakuju věci :D
780928
Já vždycky chtěla psa a mám dvě kočky, obě omylem, ale už tam se mnou a mojí alergií 8 let bydlí a za nic na světě bych je nikomu nedala. Aspoň jsem si je tematicky pojmenovala, Maxmilian a Alexandra aka (Šílený) Max a Lex (Luthor)  *:D* Skvěle fungují jako lakmusový papírek na chlapy. Pokud někdo začne ňuňuňu ťuťuňu, tak se s ním kočky nebaví a já mu rovnou pakuju věci *:D*
11 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Za koho mě máš, samozřejmě bych šáhnul po speciálním nápoji se sníženým obsahem laktózy známém jako catmilk a dopřál bych ji doporučenou denní dávku, tedy 50ml.
780920
Za koho mě máš, samozřejmě bych šáhnul po speciálním nápoji se sníženým obsahem laktózy známém jako catmilk a dopřál bych ji doporučenou denní dávku, tedy 50ml.
780918
5 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
"nebudu před ní zmiňovat, že mám alergii na jejich srst"
Ona to pochopí sama z toho že ji budeš chtít přiotrávit :)) - mléko snesou v pohodě jenom koťata, dospělé kočky ho nesmí protože jim je z toho blbě ;)
780918
"nebudu před ní zmiňovat, že mám alergii na jejich srst" Ona to pochopí sama z toho že ji budeš chtít přiotrávit *:))* - mléko snesou v pohodě jenom koťata, dospělé kočky ho nesmí protože jim je z toho blbě *;)*
780911
8 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Když teď nad tím přemýšlím, tak asi dlužím kočkám omluvu. Sice trvám na tom, že oproti psům nestojí za zmínku, ale po obědě mě přemohli emoce a moje nenávist na nebohé čtyřnohé lovce myší byla asi až příliš. Takže kočky, sorry! Až nějakou příště uvidím, pozvu jí na mléko a nebudu před ní zmiňovat, že mám alergii na jejich srst. Ok, je to venku :D
780911
Když teď nad tím přemýšlím, tak asi dlužím kočkám omluvu. Sice trvám na tom, že oproti psům nestojí za zmínku, ale po obědě mě přemohli emoce a moje nenávist na nebohé čtyřnohé lovce myší byla asi až příliš. Takže kočky, sorry! Až nějakou příště uvidím, pozvu jí na mléko a nebudu před ní zmiňovat, že mám alergii na jejich srst. Ok, je to venku *:D*
780893
6 0
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se