Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16841 - 16860 Napsat příspěvek
779269
[url=https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/145156087_5645386892153930_3187161925819451794_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=XzyW1McW_eMAX9QbEIo&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=341ef9c26e4c0c6b8776b0f4b1afcf64&oe=603E1102]Link[/url] *:D*
16 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Mám to taky tak. 
Nebejt toho, že jsem do Netflixu konečně uvrtal zbytek rodiny a máme se sourozencama ten multiobrazovkovej účet, tak bych to už neplatil. 

Takhle si dávám akorát věci do listu na někdy potom a skoro už tam vůbec nejsem...
Mám tam resty, ale HBO mi momentálně (cca poslední rok) fakt sedí líp. 
779219
Mám to taky tak.  Nebejt toho, že jsem do Netflixu konečně uvrtal zbytek rodiny a máme se sourozencama ten multiobrazovkovej účet, tak bych to už neplatil.  Takhle si dávám akorát věci do listu na někdy potom a skoro už tam vůbec nejsem... Mám tam resty, ale HBO mi momentálně (cca poslední rok) fakt sedí líp. 
779189
3 -1
reagovat
Věděli jste, že Netflix šel rozběhnout na PS2? link
779199
Věděli jste, že Netflix šel rozběhnout na PS2? https://www.youtube.com/watch?v=zuzbA4qLXMM
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nevěřim, že je pro tebe něco težký pochopit:D
779198
Nevěřim, že je pro tebe něco težký pochopit*:D*
779196
3 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Pro mne je těžký pochopit, že v ikonce nemáš Davida Walliamse :D
779196
Pro mne je těžký pochopit, že v ikonce nemáš Davida Walliamse *:D*
779195
1 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Bohužel stále platí HBO - hodně blbý obraz.
779195
Bohužel stále platí HBO - hodně blbý obraz.
779189
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

HBO go

Asi moja najlepsie kupa minuleho roku. Entourage, Sopranos atd. Netflix zapinam sporadicky, Prime drzim uz len kvoli Expanse. Disney, Apple vobec.
779189
Asi moja najlepsie kupa minuleho roku. Entourage, Sopranos atd. Netflix zapinam sporadicky, Prime drzim uz len kvoli Expanse. Disney, Apple vobec.
HBO go
4 -2
reagují: verbst, Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Píšu někde, že bychom tu kampaň neměli dělat vůbec? Píšu,že ji máme dělat, mimo sociální sítě samozřejmě ze státního rozpočtu, jen ať v ní neúčinkují vládní činitelé a dementní tiktokáři, ale odborníci. Ty si mi předhazoval Izrael a jeho očkovací kampaň s účastí vládních politiků. Jen tak mimochodem, tam jsou letos také volby a dokonce už v březnu. Divil bych se, kdyby to alespoň trochu nesouviselo. Už poněkolikáté píšu, že vláda ztratila covid krizí důvěru lidu a očkovací kampaň s covid krizí souvisí. Jestli nechápeš nebo spíš nechceš pochopit tu souvislost, tak já už s vysvětlováním končím. Já tady primárně nehejtuju vládu a Babiše a vím, že ty souhlasíš s tím, že to posrali. Ale já na rozdíl od tebe vnímám tu souvislost s očkovací kampaní. A navíc jak už píšu poněkolikáté, to video má prostě vibes volební kampaně, v čemž já vidím ten primární problém.
 
@The Joker: Tak opozice je u nás strašná, to bez debat. Projevilo se to u obou přímých prezidentských voleb. Projevilo se to letní party na Karlově mostě a věřím tomu, že by to nezvládali o moc líp. No ale právě jak píšeš - ty reakce na brek davu, kdy si Mára přečte diskuze na fb, idnesu, seznamu a podle toho se všechno mění, to je prostě šílený. Pak je všechno ještě zmatečnější, než by muselo být. A bohužel se ukázalo, že inteligentních a empatických bytostí je docela nedostatek. Nechápu, kam úplně míříš tou pro mě zmatečnou druhou polovinou druhého odstavce, ale za sebe můžu říct, že covid krize ukázala, že všichni mají plnou prdel řečí o lidských právech a svobodách, ale osobní zodpovědnost mnohým lidem nic neříká.
 
Pánové, já myslím, že se asi neshodneme. Dál bych to nehrotil, v podstatě jsme na stejné strany pomyslné barikády, jenom tohle vnímáme každý jinak.
 
779185
Píšu někde, že bychom tu kampaň neměli dělat vůbec? Píšu,že ji máme dělat, mimo sociální sítě samozřejmě ze státního rozpočtu, jen ať v ní neúčinkují vládní činitelé a dementní tiktokáři, ale odborníci. Ty si mi předhazoval Izrael a jeho očkovací kampaň s účastí vládních politiků. Jen tak mimochodem, tam jsou letos také volby a dokonce už v březnu. Divil bych se, kdyby to alespoň trochu nesouviselo. Už poněkolikáté píšu, že vláda ztratila covid krizí důvěru lidu a očkovací kampaň s covid krizí souvisí. Jestli nechápeš nebo spíš nechceš pochopit tu souvislost, tak já už s vysvětlováním končím. Já tady primárně nehejtuju vládu a Babiše a vím, že ty souhlasíš s tím, že to posrali. Ale já na rozdíl od tebe vnímám tu souvislost s očkovací kampaní. A navíc jak už píšu poněkolikáté, to video má prostě vibes volební kampaně, v čemž já vidím ten primární problém.   @The Joker: Tak opozice je u nás strašná, to bez debat. Projevilo se to u obou přímých prezidentských voleb. Projevilo se to letní party na Karlově mostě a věřím tomu, že by to nezvládali o moc líp. No ale právě jak píšeš - ty reakce na brek davu, kdy si Mára přečte diskuze na fb, idnesu, seznamu a podle toho se všechno mění, to je prostě šílený. Pak je všechno ještě zmatečnější, než by muselo být. A bohužel se ukázalo, že inteligentních a empatických bytostí je docela nedostatek. Nechápu, kam úplně míříš tou pro mě zmatečnou druhou polovinou druhého odstavce, ale za sebe můžu říct, že covid krize ukázala, že všichni mají plnou prdel řečí o lidských právech a svobodách, ale osobní zodpovědnost mnohým lidem nic neříká.   Pánové, já myslím, že se asi neshodneme. Dál bych to nehrotil, v podstatě jsme na stejné strany pomyslné barikády, jenom tohle vnímáme každý jinak.  
779113
8 -1
reagovat
Na Slovensku je s vládní očkovací kampaní taky dost veselo. :D
779177
Na Slovensku je s vládní očkovací kampaní [url=https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2884555265157051/]taky dost veselo[/url]. *:D*
1 -1
reagovat
reaguje na: squirrel
"Není žádný důvod pro to, aby se plošně zaváděly roušky. Toto říká řada odborníků. Čísla jsou pozitivní. Nejde o počty nakažených, ale o počet lidí, u nichž má onemocnění vážný průběh, jde o smrtnost. Všechna tato čísla jsou lepší a lepší! A vláda přichází s plošným opatřením, které všechny otravuje. Takže se ptám: Proč? Komu to slouží? A čeho tím vláda chce dosáhnout? Ochrany zdraví určitě ne." -- Snad si to dají na billboardy. :+:+
779171
"Není žádný důvod pro to, aby se plošně zaváděly roušky. Toto říká řada odborníků. Čísla jsou pozitivní. Nejde o počty nakažených, ale o počet lidí, u nichž má onemocnění vážný průběh, jde o smrtnost. Všechna tato čísla jsou lepší a lepší! A vláda přichází s plošným opatřením, které všechny otravuje. Takže se ptám: Proč? Komu to slouží? A čeho tím vláda chce dosáhnout? Ochrany zdraví určitě ne." -- Snad si to dají na billboardy. *:+**:+*
779167
6 -3
reagovat
reaguje na: The Joker
"beta jedincích, kreaturách, pokrytcích a nadržencích na moc" ... wau to jsou spojení na úrovni Petra Žantovského. A to brečení, že opozice nic neudělala pro zlepšení covid a že opozice podporuje brek davu, aby vláda dělala zmatečná opatření??? LOL :D 
779167
"beta jedincích, kreaturách, pokrytcích a nadržencích na moc" ... wau to jsou spojení na úrovni Petra Žantovského. A to brečení, že opozice nic neudělala pro zlepšení covid a že opozice podporuje brek davu, aby vláda dělala zmatečná opatření??? LOL *:D* 
779161
5 -4
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Jardus
"Z velkých zemí jsme 4. nejhorší v počtu úmrtí s covidem na přepočet obyvatel. Vláda zmatečnými opatřeními totálně ztratila důvěru lidí, kteří se prostě následně rozhodli na všechno vykašlat."

No, za mě... A co pro vylepšení covid situace udělala opozice? Od března jen dokola pobrekává, jak je všechno blbě a naopak. Docela mě fascinuje, že zrovna proevropské strany něco vykládají o otevírání toho nebo tam toho. Jen jedou na vlně populismu. Zmatečná opatření... Ok, ale tohle se z většiny dělo na jaře. Ty poslední měsíce je to většinou jako reakce na brek davu (kterému jen napomáhá zase ta opozice, že jooo). Spousta věcí by šla dělat lépe, nejsem Andyho fanoušek, ale jestli někdo vidí spásu v těch beta jedincích, kreaturách, pokrytcích a nadržencích na moc... tak už je to opravdu v rovině fotbalových fandů dvou městských rivalů. A "na všechno se vykašlat"... to je též geniální logika. Kruci, inteligentní, empatická, vyzrálá bytost se dokáže rozhodnout sama, určit co je správné a co ne. Jestli jsem jen o "já, já, JÁ", tak tam může sedět kdokoliv a a s tím člověkem nehne. Ne po dobrém. Zvlášť když Babiše považuje za stbáka a jiné. Takže zase... je to o tom fanouškovství a celkově úrovni země. Tady se nejlíp chovat stylem Polsko / Maďarsko / Balkán / Sověti, ale zároveň fňukat o německých platech, službách a jiné. Tohle je o mentalitě, přístupu a chování každého jedince. Nemá smysl se jako schovávat za někoho, odpovědnost házet na druhý... To už rovnou můžeš vytáhnout horoskopy, tarot, vykládat něco o "cestě" atd. Sakra, někde stačí doporučení, jinde budou nedostatečná i nařízení. :)
779161
"Z velkých zemí jsme 4. nejhorší v počtu úmrtí s covidem na přepočet obyvatel. Vláda zmatečnými opatřeními totálně ztratila důvěru lidí, kteří se prostě následně rozhodli na všechno vykašlat." No, za mě... A co pro vylepšení covid situace udělala opozice? Od března jen dokola pobrekává, jak je všechno blbě a naopak. Docela mě fascinuje, že zrovna proevropské strany něco vykládají o otevírání toho nebo tam toho. Jen jedou na vlně populismu. Zmatečná opatření... Ok, ale tohle se z většiny dělo na jaře. Ty poslední měsíce je to většinou jako reakce na brek davu (kterému jen napomáhá zase ta opozice, že jooo). Spousta věcí by šla dělat lépe, nejsem Andyho fanoušek, ale jestli někdo vidí spásu v těch beta jedincích, kreaturách, pokrytcích a nadržencích na moc... tak už je to opravdu v rovině fotbalových fandů dvou městských rivalů. A "na všechno se vykašlat"... to je též geniální logika. Kruci, inteligentní, empatická, vyzrálá bytost se dokáže rozhodnout sama, určit co je správné a co ne. Jestli jsem jen o "já, já, JÁ", tak tam může sedět kdokoliv a a s tím člověkem nehne. Ne po dobrém. Zvlášť když Babiše považuje za stbáka a jiné. Takže zase... je to o tom fanouškovství a celkově úrovni země. Tady se nejlíp chovat stylem Polsko / Maďarsko / Balkán / Sověti, ale zároveň fňukat o německých platech, službách a jiné. Tohle je o mentalitě, přístupu a chování každého jedince. Nemá smysl se jako schovávat za někoho, odpovědnost házet na druhý... To už rovnou můžeš vytáhnout horoskopy, tarot, vykládat něco o "cestě" atd. Sakra, někde stačí doporučení, jinde budou nedostatečná i nařízení. :)
779109
4 -8
reagují: squirrel
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pouzij prosim tento link
779152
Pouzij prosim tento https://imgur.com/a/vuurmVn
779149
3 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já jsem teď na déle jenom na mobilu. Pošlete mi někdo nějakou ikonku, ať se necítí Ted šikanovaný. Zmenšovat to na androidu na přesné rozměry je za trest.
779149
Já jsem teď na déle jenom na mobilu. Pošlete mi někdo nějakou ikonku, ať se necítí Ted šikanovaný. Zmenšovat to na androidu na přesné rozměry je za trest.
779123
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Obávám se, že v tomto se neshodneme. ;)
779131
Obávám se, že v tomto se neshodneme. *;)*
779121
4 -2
reagovat

Andy, Disk

Věřím že oba zvládnete si tam nahrát správné jpg místo png. ;)
779123
Věřím že oba zvládnete si tam nahrát správné jpg místo png. *;)*
Andy, Disk
9 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Celý TikTok je dementní, z našeho pohledu. Oni mají stejný styl a jsou tam bez pochyby úspěšní. 

Ale naštěstí se to na jejich Covid videích neprojevuje. Ale kdo by si při té kritice ty videa chtěl pustit. Ještě by mu to mohlo změnit názor. ;)

link
779121
Celý TikTok je dementní, z našeho pohledu. Oni mají stejný styl a jsou tam bez pochyby úspěšní.  Ale naštěstí se to na jejich Covid videích neprojevuje. Ale kdo by si při té kritice ty videa chtěl pustit. Ještě by mu to mohlo změnit názor. *;)* https://youtu.be/9NGrS1bXxeg
779117
3 -5
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Styl prezentace těch dvou na TikToku je podle mě úplně dementní. Takto by se podle mě kampaň, která má lidi přesvědčit o důležitosti očkování dělat neměla. 8)  
779117
Styl prezentace těch dvou na TikToku je podle mě úplně dementní. Takto by se podle mě kampaň, která má lidi přesvědčit o důležitosti očkování dělat neměla. *8)*  
779113
9 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Jardus
Takže tu kampaň nemáme dělat vůbec nebo jak? Já jsem ke zvládání pandemie ještě daleko kritičtější než ty. Ale fakt to nesouvisí s konkrétní kampaní a naprosto zbytečným hatem na dva mladé lidi. Chápu tvou logiku tak, že už by teď prostě nemohli udělat dobrou kampaň, protože nezvládají pandemii ? 

Jako chápu, že Babiš man bad a všichni vidíte rudě a hate je hrozně pohodlný. Ale zkuste se nad tím na chvilku zamyslet. Další perfektní článek k tématu. link
V tom článku jsou i příklady videí a asi budete překvapeni jak usedlé to na TikTok je.  Je tam i ta objednavka. Ale co se namáhám, zase dostanu x mínusu a nesouvisející příspěvek na téma Babiš. :D
779113
Takže tu kampaň nemáme dělat vůbec nebo jak? Já jsem ke zvládání pandemie ještě daleko kritičtější než ty. Ale fakt to nesouvisí s konkrétní kampaní a naprosto zbytečným hatem na dva mladé lidi. Chápu tvou logiku tak, že už by teď prostě nemohli udělat dobrou kampaň, protože nezvládají pandemii ?  Jako chápu, že Babiš man bad a všichni vidíte rudě a hate je hrozně pohodlný. Ale zkuste se nad tím na chvilku zamyslet. Další perfektní článek k tématu. https://jirifila.medium.com/anna-%C5%A1ulc-za-500-tis%C3%ADc-pro%C4%8D-se-zlob%C3%ADte-a-pro%C4%8D-se-m%C3%BDl%C3%ADte-6abaa88d7bb V tom článku jsou i příklady videí a asi budete překvapeni jak usedlé to na TikTok je.  Je tam i ta objednavka. Ale co se namáhám, zase dostanu x mínusu a nesouvisející příspěvek na téma Babiš. *:D*
779111
3 -8
reagují: Jardus, DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souvisí to velice úzce. Kampaň pro očkování nemůže dělat někdo, kdo totálně ztratil důvěru lidí nezvládnutým bojem s covidem. Ať jsou v kampani odborníci, vědci, virologové, řadoví doktoři, sestry a záběry z JIPek, cokoliv, ale ne vláda. Bureš nedá dohromady větu a Blatného nechápe asi nikdo.

Ano, proto jsem psal na sociálních sítí zdarma. Pokud by vybrali ty nejznámější celebrity, tak proč by ne zadarmo?
779111
Souvisí to velice úzce. Kampaň pro očkování nemůže dělat někdo, kdo totálně ztratil důvěru lidí nezvládnutým bojem s covidem. Ať jsou v kampani odborníci, vědci, virologové, řadoví doktoři, sestry a záběry z JIPek, cokoliv, ale ne vláda. Bureš nedá dohromady větu a Blatného nechápe asi nikdo. Ano, proto jsem psal na sociálních sítí zdarma. Pokud by vybrali ty nejznámější celebrity, tak proč by ne zadarmo?
779110
4 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se