Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16781 - 16800 Napsat příspěvek
A co teprve paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milión, dva milióny berou, Jandové a jiní, každý rok.
779922
A co teprve paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milión, dva milióny berou, Jandové a jiní, každý rok.
5 -4
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Disketa1
Strachovy názory jsou mi čím dál tím více proti srsti a jako osoba mi takřka leze na nervy, on by nejraději žil přinejmenším v minulém století. Nejvtipnější je, že pan režisér klidně několik let nic netočí, ale zato je to každý rok neprovařenější režisér v českém mediálním prostoru, až ho podezírám, že se asi moc rád poslouchá.
779919
Strachovy názory jsou mi čím dál tím více proti srsti a jako osoba mi takřka leze na nervy, on by nejraději žil přinejmenším v minulém století. Nejvtipnější je, že pan režisér klidně několik let nic netočí, ale zato je to každý rok neprovařenější režisér v českém mediálním prostoru, až ho podezírám, že se asi moc rád poslouchá.
779914
8 -2
reagovat
reaguje na: JAGODA
Jojo, Strach coby obhájce soudem potvrzeného a odsouzeného sexuálního predátora a násilníka Harveyho Weinsteina je pro tuhle funkci přesně ten pravý. :D:(
779914
Jojo, Strach coby obhájce soudem potvrzeného a odsouzeného sexuálního predátora a násilníka Harveyho Weinsteina je pro tuhle funkci přesně ten pravý. *:D**:(*
779910
5 -9
reagují: JAGODA
reagovat
link

Ministr Petříček jmenoval Jiřího Stracha jedním z vyslanců dobré vůle. Myslím, že pro Stracha další důvod, proč by měl vzniknout Anděl Páně 3 a pro mě opět nepochopení, proč je série AP tak vynášená do nebes většinovou populací naší republiky.
779910
https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2021_02_02.html Ministr Petříček jmenoval Jiřího Stracha jedním z vyslanců dobré vůle. Myslím, že pro Stracha další důvod, proč by měl vzniknout Anděl Páně 3 a pro mě opět nepochopení, proč je série AP tak vynášená do nebes většinovou populací naší republiky.
5 -2
reagují: CAPS_LOCK, Disketa1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Zrovna na míči sedím a můžu to potvrdit. :D Tělo alespoň zapojule zádové a pánevní svaly, takže se jedná o nějakou formu "pohybu". Krku to však moc neprospívá.
779890
Zrovna na míči sedím a můžu to potvrdit. *:D* Tělo alespoň zapojule zádové a pánevní svaly, takže se jedná o nějakou formu "pohybu". Krku to však moc neprospívá.
779889
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Já si plánuji koupit tzv. balonovou židli, zde: link

Sezení na míči je zdravé, ale má fyzioterapeutka říká, že po delší době spousta lidí přestane myslet na to, že by měli sedět vzpřímeně a začnou se hrbit, takže toto mi připadá jako dobrá varianta. :+
779889
Já si plánuji koupit tzv. balonovou židli, zde: https://www.pracuj-zdrave.cz/balonova-zidle-air-seating-a1-cerna-s-podrucky Sezení na míči je zdravé, ale má fyzioterapeutka říká, že po delší době spousta lidí přestane myslet na to, že by měli sedět vzpřímeně a začnou se hrbit, takže toto mi připadá jako dobrá varianta. *:+*
779772
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
V celým bytě nemáme dohromady nábytek za 1300€ :D
779832
V celým bytě nemáme dohromady nábytek za 1300€ *:D*
10 -3
reagovat
Já mám teď novou židli od Secret Lab a zatím si taky nemůžu vynachválit.
779810
Já mám teď novou židli od Secret Lab a zatím si taky nemůžu vynachválit.
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Je nádherná a ta 12 léta záruka je jeden z důvodů tak vysoké ceny. 

Aerony podle lidi vydrží vypadat jako nové klidně i přes 10 let. A podle nabídek z bazarů je to pravda. Tam se dají sehnat mezi 12-15k.
779809
Je nádherná a ta 12 léta záruka je jeden z důvodů tak vysoké ceny.  Aerony podle lidi vydrží vypadat jako nové klidně i přes 10 let. A podle nabídek z bazarů je to pravda. Tam se dají sehnat mezi 12-15k.
779808
1 0
reagovat
Chcel som napísať, že na cene nezáleží, ale 1300euro?!? :o No to sa budem musieť silno zamyslieť.....ale toto vyzerá kurva cool :D link
DxRacer je presne to čo nehľadám, ale ďakujem.  :)
779808
Chcel som napísať, že na cene nezáleží, ale 1300euro?!? *:o* No to sa budem musieť silno zamyslieť.....ale toto vyzerá kurva cool *:D* https://eugaming.hermanmiller.com/collections/shop-all/products/embody-gaming-chair?utm_source=logitechgpdp&utm_medium=web-pdp&utm_campaign=gamingphase2&utm_content=gamingphase2-logigpdp# DxRacer je presne to čo nehľadám, ale ďakujem.  *:)*
2 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: SteKi

DxRacer

Nejsou až tak drahé, mají certifikát od ortopeda a hodí se k hernímu i normálnímu PC.

Používají ho lidi i v kanclech. No a co, že 50letý podnikatel v něm vypadá jako 15letý youtuber :D hlavně, že si nekurví záda.

Mají i varianty, které jsou barevně neutrální, takže se hodí kamkoliv.

Link
779806
Nejsou až tak drahé, mají certifikát od ortopeda a hodí se k hernímu i normálnímu PC. Používají ho lidi i v kanclech. No a co, že 50letý podnikatel v něm vypadá jako 15letý youtuber *:D* hlavně, že si nekurví záda. Mají i varianty, které jsou barevně neutrální, takže se hodí kamkoliv. [url=https://m.alza.cz/dxracer-formula-oh-fd01-n-d4080716.htm?o=8]Link[/url]
DxRacer
779772
1 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
V kanceláři máme židle Therapia link . Jako ta cena je dost mastná, ale za tech 8 let do na ní sedím mne nikdy nic nebolelo a to tam na ni sedím i v polohách, za které by mi v případě jiné židle tělo opravdu nepodekovalo. Na home office mám křeslo ze kterého mne po 2 hodinách už dost bolí zadek,  že raději chodím do kanclu a přemýšlím jestli se opravdu neprasknout přes kapsu a koupit si ji i domů. Ale budu taky rád za případné návrhy trošku levnějších židli které má někdo odzkoušené.
779798
V kanceláři máme židle Therapia https://therapia.cz/dispecerska-kresla/therapia-sense-24-7/. . Jako ta cena je dost mastná, ale za tech 8 let do na ní sedím mne nikdy nic nebolelo a to tam na ni sedím i v polohách, za které by mi v případě jiné židle tělo opravdu nepodekovalo. Na home office mám křeslo ze kterého mne po 2 hodinách už dost bolí zadek,  že raději chodím do kanclu a přemýšlím jestli se opravdu neprasknout přes kapsu a koupit si ji i domů. Ale budu taky rád za případné návrhy trošku levnějších židli které má někdo odzkoušené.
779772
1 -1
reagovat

Největší stylari v Hollywoodu Brad a Mathew

779797
https://www.instagram.com/p/CK_kno2ACqH/?igshid=xu00hhh1opys
Největší stylari v Hollywoodu Brad a Mathew
4 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Zkusil bych zmiňovaný Herman Miller. Drahé, ale poctivé. A mně ortopežka doporučila gymnastický míč. Používám ho několik let a jsem spokojený. Ale to už se sám poradíš...
779794
Zkusil bych zmiňovaný Herman Miller. Drahé, ale poctivé. A mně ortopežka doporučila gymnastický míč. Používám ho několik let a jsem spokojený. Ale to už se sám poradíš...
779772
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Kolik si za to ochotný dát? 

Existují takové klasiky typu Herman Miller Aeron nebo Embody.

Embody teď nabízí ve spolupráci s Logitech o něco levnější, ale samozřejmě pořád je to dost.

Aeron se taky dá koupit za slušné peníze použitý.
779789
Kolik si za to ochotný dát?  Existují takové klasiky typu Herman Miller Aeron nebo Embody. Embody teď nabízí ve spolupráci s Logitech o něco levnější, ale samozřejmě pořád je to dost. Aeron se taky dá koupit za slušné peníze použitý.
779772
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
S zidlickou samotnou bohuzel neporadim, ale sezeni i na sebelepsi zidli je treba aspon trochu kompenzovat cvicenim v prubehu dne. Nemyslim zadnou divocinu, ale dycky kdyz se zvednes, abys sel na hajzl, tak si dat treba 20 hlubokych drepu, parkrat za den reverse hyper a trochu se protahnout. 
779785
S zidlickou samotnou bohuzel neporadim, ale sezeni i na sebelepsi zidli je treba aspon trochu kompenzovat cvicenim v prubehu dne. Nemyslim zadnou divocinu, ale dycky kdyz se zvednes, abys sel na hajzl, tak si dat treba 20 hlubokych drepu, parkrat za den [url=https://www.youtube.com/watch?v=ZeRsNzFcQLQ&t=2s&ab_channel=FitnessFAQs]reverse hyper[/url] a trochu se protahnout. 
779772
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Možná rada k ničemu a nějakej ortoped by mne za to zabil, ale já nedávno přesedlal od stolu na sedačku resp křeslo kde mám pultík na notebook a myš. Záda přestaly bolet. :) 
779773
Možná rada k ničemu a nějakej ortoped by mne za to zabil, ale já nedávno přesedlal od stolu na sedačku resp křeslo kde mám pultík na notebook a myš. Záda přestaly bolet. :) 
779772
2 0
reagovat

Stolička k PC

Dostal som sa z: nič mi neni, som nesmrteľný, budem žiť večne. do: pichlo ma v nohe, určite tam mám zrazeninu, tá sa uvoľní, dostane sa do plúc a umriem. 
Takže, nakoľko presedím dosť podstatnú dňa pred PC, tak som vyhodnotil že by nebolo odveci zainvestovať do zdravého sedenia, lebo chrbticu mám ako paragraf a moje aktuálne herné kreslo stálo síce veľa peňazí, ale inak určite čo sa zdravého sedenia týka stojí za hovno. Máte tu niekto s niečím naozaj kvalitným skúsenosť? Lebo na nete je toho strašne moc a tie "značky" mi nič nehovoria.
779772
Dostal som sa z: nič mi neni, som nesmrteľný, budem žiť večne. do: pichlo ma v nohe, určite tam mám zrazeninu, tá sa uvoľní, dostane sa do plúc a umriem.  Takže, nakoľko presedím dosť podstatnú dňa pred PC, tak som vyhodnotil že by nebolo odveci zainvestovať do zdravého sedenia, lebo chrbticu mám ako paragraf a moje aktuálne herné kreslo stálo síce veľa peňazí, ale inak určite čo sa zdravého sedenia týka stojí za hovno. Máte tu niekto s niečím naozaj kvalitným skúsenosť? Lebo na nete je toho strašne moc a tie "značky" mi nič nehovoria.
Stolička k PC
4 0
reagovat
Kdyby někdo teď hledal novou práci link :D
779771
Kdyby někdo teď hledal novou práci https://www.jobs.cz/rpd/1551190583/?searchId=7e36d7f0-ca9f-4cec-812a-cda88b65e7ed&rps=233    *:D*
2 0
reagovat
RIP
779620
RIP
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se