Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16761 - 16780 Napsat příspěvek
781969
[url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testovani-je-moralni-povinnost-lepsi-nez-lockdown-tvrdi-prumyslnici-144529]Bez komentáře.[/url] *:-* [url=https://www.irozhlas.cz/ekonomika/prumysl-koronavirus-covid-opatreni-restrikce-testovani-kompenzace_2102262348_tzr?fbclid=IwAR2NAjEflXs6pPNrGn3aVHneOUCl4WQle8Geeg1tsizs6tY5jYknISutO-Q]Ještě více bez komentáře.[/url] *:(*
2 -7
reagovat
reaguje na: The Joker
Ta opatření samotná úplně unikátní nejsou, ale chování vlády bohužel docela jo - je to dost komunistická mentalita, myslet si že vládnout se dá jen pomocí zákazů a ne například vytvářením dobrého příkladu a pozitivním motivováním lidí (například od začátku přístup k rouškám a teď nařizování respirátorů by mezi lidmi byl úplně jiný, kdyby se od začátku rozdávaly zadarmo na každém rohu, to samé mělo být testování a v budoucnu očkování).

A hlavně ona ta komunistická mentalita nepřekvapivě zůstala i v lidech - pořád je jejich prvním instinktem na nátlak reagovat jeho čím dál větší ignorancí. Češi jsou hlavně ty smějící se bestie, proti tomu tu v historii pohořel každý papaláš. Problém je když se s tím ignorováním často nesmyslných nařízení vrchnosti sveze i tendence pokoušet se ignorovat ten virus, což je krapet marné.
781968
Ta opatření samotná úplně unikátní nejsou, ale chování vlády bohužel docela jo - je to dost komunistická mentalita, myslet si že vládnout se dá jen pomocí zákazů a ne například vytvářením dobrého příkladu a pozitivním motivováním lidí (například od začátku přístup k rouškám a teď nařizování respirátorů by mezi lidmi byl úplně jiný, kdyby se od začátku rozdávaly zadarmo na každém rohu, to samé mělo být testování a v budoucnu očkování). A hlavně ona ta komunistická mentalita nepřekvapivě zůstala i v lidech - pořád je jejich prvním instinktem na nátlak reagovat jeho čím dál větší ignorancí. Češi jsou hlavně ty smějící se bestie, proti tomu tu v historii pohořel každý papaláš. Problém je když se s tím ignorováním často nesmyslných nařízení vrchnosti sveze i tendence pokoušet se ignorovat ten virus, což je krapet marné.
781959
16 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
No právě. Asi by bylo zbytečné zakázat prodej alkoholu v supermarketech, protože by pak přišla vlna otravy metanolem. 
781964
No právě. Asi by bylo zbytečné zakázat prodej alkoholu v supermarketech, protože by pak přišla vlna otravy metanolem. 
781963
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Uvidime o Velikonocich. Zase. :/
781963
Uvidime o Velikonocich. Zase. :/
781962
2 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: The Joker
Snad máš pravdu a povede to k nějakým výsledkům. 
781962
Snad máš pravdu a povede to k nějakým výsledkům. 
781961
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: DarkSith
Njn, tak to je pak o tom pochopeni, ze tim ublizuji nejvic sami sobe... Pokud toho jsou schopni. Coz v mnoha pripadech nejsou. Asi ve vetsine holt. Pak je ale strasne detinske ukazovat na vladu a schovavat se za ne. Takovy to "ja bych delal tohle a tamto, ale kvuli nich nedelam". No lol. Proste maji byt pokuty, a ted by melo byt o neco snazsi ty lidi vyhmatnout, plus masove, pravidelne a povinne testovani v zamestnani. Pamatuji, ze jak prisla druha vlna a lockdown v tom zari / rijnu, tak napriklad ve vsech krajich klesl pohyb, jen v Moravskoslezskem oproti normalu vzrostl a tady tohle omezeni by tomu melo zabranit, coz je naprosto rozumne a adekvatni.
781961
Njn, tak to je pak o tom pochopeni, ze tim ublizuji nejvic sami sobe... Pokud toho jsou schopni. Coz v mnoha pripadech nejsou. Asi ve vetsine holt. Pak je ale strasne detinske ukazovat na vladu a schovavat se za ne. Takovy to "ja bych delal tohle a tamto, ale kvuli nich nedelam". No lol. Proste maji byt pokuty, a ted by melo byt o neco snazsi ty lidi vyhmatnout, plus masove, pravidelne a povinne testovani v zamestnani. Pamatuji, ze jak prisla druha vlna a lockdown v tom zari / rijnu, tak napriklad ve vsech krajich klesl pohyb, jen v Moravskoslezskem oproti normalu vzrostl a tady tohle omezeni by tomu melo zabranit, coz je naprosto rozumne a adekvatni.
781960
6 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: The Joker
Vždyť plno lidí chodí chlast po bytech a druhý den jdou do práce a vůbec se tím netají. V takové žijeme zemi. 
781960
Vždyť plno lidí chodí chlast po bytech a druhý den jdou do práce a vůbec se tím netají. V takové žijeme zemi. 
781959
4 -5
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tak snad se kazdy dokaze chovat zodpovedne a ohleduplne bez toho, kdo tam sedi, ne? Ta opatreni nejsou opravdu svetove unikatni... Na druhou stranu, pokud je nekdo na tom dusevne tak, ze chodi s podobnym typem chlastat do garazi, tak tam to resi jen a pouze pokuty.
781959
Tak snad se kazdy dokaze chovat zodpovedne a ohleduplne bez toho, kdo tam sedi, ne? Ta opatreni nejsou opravdu svetove unikatni... Na druhou stranu, pokud je nekdo na tom dusevne tak, ze chodi s podobnym typem chlastat do garazi, tak tam to resi jen a pouze pokuty.
781958
9 0
reagují: HAL, DarkSith
reagovat
Jestli si Babiš myslí, že zákaz pohybu mezi okresi a obcemi pomůže zastavit pandemii tak se velice plete. Lidé dnes už vládu víceméně ignorují a dělají si, co chtějí. Čím tvrdší budou opatřením, tím více je lidé budou porušovat. Já sám se snažím chovat zodpovědně, ale asi patřím k menšině.  Současná vláda by měla nejlépe rezignovat. Beztak už nic geniálního nevymyslí a vše jen zhorší. 
781958
Jestli si Babiš myslí, že zákaz pohybu mezi okresi a obcemi pomůže zastavit pandemii tak se velice plete. Lidé dnes už vládu víceméně ignorují a dělají si, co chtějí. Čím tvrdší budou opatřením, tím více je lidé budou porušovat. Já sám se snažím chovat zodpovědně, ale asi patřím k menšině.  Současná vláda by měla nejlépe rezignovat. Beztak už nic geniálního nevymyslí a vše jen zhorší. 
6 -5
reagují: The Joker
reagovat
Chcete vidět totální ztrátu soudnosti a smyslu pro realitu? Klikejte.
781956
Chcete vidět totální ztrátu soudnosti a smyslu pro realitu? [url=https://denikn.cz/minuta/571765/?ref=mpm]Klikejte.[/url]
2 -9
reagovat
Ja už jen očekávám za 30 dní další sprcunk, že to nedodržujeme...
781955
Ja už jen očekávám za 30 dní další sprcunk, že to nedodržujeme...
2 -2
reagovat
No... Je to hezka ukazka jak totalne prohrat a podstatne hlubsi problem imo, z vic duvodu. A konec v nedohlednu, vyhlidky na roky budouci spatny.
781953
No... Je to hezka ukazka jak totalne prohrat a podstatne hlubsi problem imo, z vic duvodu. A konec v nedohlednu, vyhlidky na roky budouci spatny.
6 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
781951
https://www.youtube.com/watch?v=xyHoohNyYkw
781946
3 0
reagovat
Když slyšíš, že někdo chodí celý týden s horečkou do práce, tak já už se fakt ničemu nedivím. Samozřejmě to byl Covid a celá kancelář jde do karantény.
781950
Když slyšíš, že někdo chodí celý týden s horečkou do práce, tak já už se fakt ničemu nedivím. Samozřejmě to byl Covid a celá kancelář jde do karantény.
12 0
reagovat
Já k nim můžu říct jen to, že ještě nikdy jsem ty zmrdy nenáviděl tak moc. Opět se zavádí zjevné debility a potřebná opatření ignorují. Ale není to jen o debilitě vrchnosti. Tohle se mi stalo včera v práci link Vlastně jsem rád, že budu s klukem teď doma a nikoho tam nezabiju...
781948
Já k nim můžu říct jen to, že ještě nikdy jsem ty zmrdy nenáviděl tak moc. Opět se zavádí zjevné debility a potřebná opatření ignorují. Ale není to jen o debilitě vrchnosti. Tohle se mi stalo včera v práci https://twitter.com/MiroslavYamato/status/1365312768832921600 Vlastně jsem rád, že budu s klukem teď doma a nikoho tam nezabiju...
8 -1
reagovat
Koukam, ze z novych opatrenich jsou vsichni tak zaskoceni, ze se tu ani nikdo nehada :D
781946
Koukam, ze z novych opatrenich jsou vsichni tak zaskoceni, ze se tu ani nikdo nehada *:D*
4 0
reagují: CAPS_LOCK, TedGeorge
reagovat
reaguje na: the dark knight
A ano, je to lepší než Eminemův VENOM. :+
781836
A ano, je to lepší než Eminemův VENOM. *:+*
781826
1 -3
reagovat

MusicZone

Nick Cave a Warren Ellis právě bez ohlášení dropnuli na streamovací služby nové album CARNAGE. :+
781826
Nick Cave a Warren Ellis právě bez ohlášení dropnuli na streamovací služby nové album CARNAGE. *:+*
MusicZone
6 -2
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: SteKi
Dobrý. Fakt dobrý.

Na téma "zašlej strejda s kytarou" si tu dovolím navázat patrně nejlepším Tolkienovským bardem, co jsem měl možnost slyšet. Colin John Rudd zhudebňuje původní Tolkienovy básně z knih s takovou grácií, že sám Maglor nebo Daeron by akorát koukali :)

781812
Dobrý. Fakt dobrý. Na téma "zašlej strejda s kytarou" si tu dovolím navázat patrně nejlepším Tolkienovským bardem, co jsem měl možnost slyšet. Colin John Rudd zhudebňuje původní Tolkienovy básně z knih s takovou grácií, že sám Maglor nebo Daeron by akorát koukali *:)* [list][*][url=https://www.youtube.com/watch?v=NT5-ZLJTi0I]Žalozpěv za Boromira[/url][/*][*][url=https://www.youtube.com/watch?v=NT5-ZLJTi0I][/url][url=https://www.youtube.com/watch?v=JtAIvup6QOU]Beren a Lúthien[/url] [/*][/list]
781784
2 -1
reagovat

Muziczone

A tohto pána poznáte? Neviem  o čo ti dnes ide youtube algoritmus, ale díky za depresiu.
link
781784
A tohto pána poznáte? Neviem  o čo ti dnes ide youtube algoritmus, ale díky za depresiu. https://www.youtube.com/watch?v=AxmJzjKllvA
Muziczone
4 0
reagují: Kostěj
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se