Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 16741 - 16760 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
U legend jako on je nejhorší že se toho klidně ani nemusí dožít... :/

Dnes je to právě rok co jsem byl naposledy na nějakém koncertě. V dekádě předtím bych asi nenašel ani dva týdny kdy bych na nějakém nebyl :'(
782197
U legend jako on je nejhorší že se toho klidně ani nemusí dožít... :/ Dnes je to právě rok co jsem byl naposledy na nějakém koncertě. V dekádě předtím bych asi nenašel ani dva týdny kdy bych na nějakém nebyl :'(
782149
3 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
Slovensko je jedna velká satira. :D:D:D
782186
Slovensko je [url=https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2906786439600600]jedna velká satira[/url]. *:D**:D**:D*
1 -5
reagovat
Tak to trochu odlehčíme.
Obama má podcast s Bruce Springsteenem. Nebo naopak? :D8)
link

Za mě úplně super! 
782183
Tak to trochu odlehčíme. Obama má podcast s Bruce Springsteenem. Nebo naopak? *:D**8)* https://open.spotify.com/show/42xagXCUDsFO6a0lcHoTlv?si=WrBF90aMTuONZ5Pwj-y3MA&utm_source=copy-link Za mě úplně super! 
1 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
nic prekvapiveho, tohle jsme my realisticti pesimisti rikali uz pred rokem, bohuzel, letosni leto nebude tak pohodove jako minule :-
782160
nic prekvapiveho, tohle jsme my realisticti pesimisti rikali uz pred rokem, bohuzel, letosni leto nebude tak pohodove jako minule *:-*
782149
4 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
*V červenci '22
782151
*V červenci '22
782149
3 0
reagovat

Sadzone

Eric Clapton bude mít koncert 5.6.2022 v pražské O2. Již další roční odročení.
Obávám se vážení že do kin půjdeme jestli vůbec až tak někdy v červenci. A na nějaký koncerty si počkáme až tak do podzimu. Jestli na to budeme mít peníze zaplatit vstupný....
782149
Eric Clapton bude mít koncert 5.6.2022 v pražské O2. Již další roční odročení. Obávám se vážení že do kin půjdeme jestli vůbec až tak někdy v červenci. A na nějaký koncerty si počkáme až tak do podzimu. Jestli na to budeme mít peníze zaplatit vstupný....
Sadzone
2 0
reagují: (=LIFTY=), HAL, speta.jr, verbst
reagovat
Pro nás to je (byla) ideální party vec. Pustíš do pozadí a všichni se bavi a hodnotí:D 
782018
Pro nás to je (byla) ideální party vec. Pustíš do pozadí a všichni se bavi a hodnotí*:D* 
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Je to super věc na odreagování. Hodně jsem se na tom pobavil. :+ A každému komu jsem to ukázal, tak jsem mu zlepšil den. Je to blbost, ale po blbém dní v práci, mi to zlepšilo den.                            
782011
Je to super věc na odreagování. Hodně jsem se na tom pobavil. *:+* A každému komu jsem to ukázal, tak jsem mu zlepšil den. Je to blbost, ale po blbém dní v práci, mi to zlepšilo den.                            
781996
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Viděl jsem kdysi pár anglických dílů a vůbec mě to nebavilo.
782009
Viděl jsem kdysi pár anglických dílů a vůbec mě to nebavilo.
781996
2 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Viděl jsem ze zvědavosti díl, jak to před 4 roky vyšlo, je to o ničem klasika blbost.
Ale lepší než ty show v japonsku viz třeba link
781997
Viděl jsem ze zvědavosti díl, jak to před 4 roky vyšlo, je to o ničem klasika blbost. Ale lepší než ty show v japonsku viz třeba https://theweek.com/articles/456233/what-orgasm-wars-reveals-about-japans-sexual-culture
781996
3 0
reagovat
Proboha, honem změnit téma na něco lepšího, než tyhle řeči... Sledujete nekdo Naked attraction? To je nápad na reality show za všechny prachy...:D
781996
Proboha, honem změnit téma na něco lepšího, než tyhle řeči... Sledujete nekdo Naked attraction? To je nápad na reality show za všechny prachy...*:D*
4 -3
reagovat
Je to idnes a pochybuju, že to přeložili správně. Chci vidět originální zdroj. A to brečení nad starým světem, který by měl být neustále stejný jak v 19. století, už je více než směšné.
781994
Je to idnes a pochybuju, že to přeložili správně. Chci vidět originální zdroj. A to brečení nad starým světem, který by měl být neustále stejný jak v 19. století, už je více než směšné.
4 -19
reagovat
reaguje na: Muf
Tak to bude muset Toy Story celé předělat:D
781988
Tak to bude muset Toy Story celé předělat*:D*
781979
5 -2
reagovat
reaguje na: Muf
Bože to je tak dementní. Už jen díky podobným šílenostem bych v USA volil republikány. 8) 
781986
Bože to je tak dementní. Už jen díky podobným šílenostem bych v USA volil republikány. *8)* 
781979
6 -5
reagovat

Mr. Potato Head genderově neutrální

link Ukázka, kam vede neustálé ustupování SJW pomatencům.
781979
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/pribeh-hracek-pan-bramburek-genderova-neutralita.A210226_110829_eko-zahranicni_rie Ukázka, kam vede neustálé ustupování SJW pomatencům.
Mr. Potato Head genderově neutrální
11 -3
reagují: (=LIFTY=), DarkSith
reagovat
reaguje na: Snipsley
781976
*8)* https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/153937164_4182591301754154_2049224039679747475_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NescKdrYsQ4AX9N7dSz&_nc_ht=scontent.fprg4-1.fna&oh=6b89b4d8d442e7ccbefc04c2bd193246&oe=605ED89D
781946
3 0
reagovat

OST

Právě vyšel soundtrack z jednání naší vlády.:+
781975
Právě vyšel soundtrack z jednání naší [url=https://m.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg&t=30s]vlády.[/url]*:+*
OST
6 0
reagovat
Tak ještě že Ostrava je jedna obec a co jsem se díval tak si zajedu od Poodří až k Bohumínu a hranic s Polskem. Délka přes 20km po cyklostezce kolem řeky. Za domem pole a les a obrovský lesopark vše stále v obci, takže cajk 8)
781974
Tak ještě že Ostrava je jedna obec a co jsem se díval tak si zajedu od Poodří až k Bohumínu a hranic s Polskem. Délka přes 20km po cyklostezce kolem řeky. Za domem pole a les a obrovský lesopark vše stále v obci, takže cajk *8)*
2 -2
reagovat
reaguje na: The Joker
No největší odborník co se do vlády dostal byl Prymula...

S chybějícími osobnostmi, zástupci vyšších hodnot, to stoprocentní souhlas.
781973
No největší odborník co se do vlády dostal byl Prymula... S chybějícími osobnostmi, zástupci vyšších hodnot, to stoprocentní souhlas.
781972
5 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Tak ta vlada je volena z obcanu CR, ze jo... Imo uz tam nejakou dobu v tyhle situaci asi mela byt urednicka-odborniku, i kdyz by tam nejspis byla vselijaka individua, tohle je ale krec. Nicmene... ja jejich volic nejsem a stejne vim jak se chovat a tuplem nepotrebuji za vzor prave je nebo kohokoliv ve Snemovne, Senatu nebo na Hrade. Jestli neco, tak Cesku silene chybi skutecne osobnosti, zastupci nejakych vyssich hodnot... Tady je nejvic idolem 50-leta hokejka, co dusevne zakrnela v 16ti.
781972
Tak ta vlada je volena z obcanu CR, ze jo... Imo uz tam nejakou dobu v tyhle situaci asi mela byt urednicka-odborniku, i kdyz by tam nejspis byla vselijaka individua, tohle je ale krec. Nicmene... ja jejich volic nejsem a stejne vim jak se chovat a tuplem nepotrebuji za vzor prave je nebo kohokoliv ve Snemovne, Senatu nebo na Hrade. Jestli neco, tak Cesku silene chybi skutecne osobnosti, zastupci nejakych vyssich hodnot... Tady je nejvic idolem 50-leta hokejka, co dusevne zakrnela v 16ti.
781968
8 -2
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se