Napadla vás možnost robota vyslaného z budoucnosti s cílem zničit naše bránice, abychom přestali dělat TZ tak dobrou návštěvnost? =)
Až budou hotový titulky až do konce 4. řady, Scroochy, tak se ti představim, slibuju ;)
|
reagovat
|


