SW3
Jsem byl dnes podruhé na SW3 To je tak užasný že půjdu určitě znovu.A to nejen triky ale i to ostatní.Ani v jedné scéně sem se nenudil.Stále se tam něco zajímavého děje narozdíl od jedničky a dvojky kde by se chybky našli.Škoda že nebude další díl.Kdyby se Lucas zlepšoval každou epizodou tak by ted ta další musela být největší bomba za celou filmovou dobu.Uvidíme co bude ten novej SW seriál.
|
reagovat
|


