Loki
Já nevim.Stále mám rád jen ty staré epizody.Když jsem byl v kině, tak lidi začali na konci tleskat.Ty ovace byly jen pro oku lahodící digitální triky, které mě už lezly krkem.Já bych zatleskal jen symbolicky pánům, kteří spolupracovali s Lucasem na scénářích těch starých Ep.
|
reagovat
|

