Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128861 - 128880 Napsat příspěvek

scroochy

Ostava ti len jedine - vrat si do ikonky Pikachua. ;))
438110
Ostava ti len jedine - vrat si do ikonky Pikachua. ;))
scroochy
0 0
reagovat

HG2G

omg, to snad nemyslej vazne!?! u nas ve vidlakove nedavaj Stopare....neeeeeee! what am I supposed to do? damn
438109
omg, to snad nemyslej vazne!?! u nas ve vidlakove nedavaj Stopare....neeeeeee! what am I supposed to do? damn
HG2G
0 0
reagovat
to sem fak rad, ze ses tak ukecana...hehe
438108
to sem fak rad, ze ses tak ukecana...hehe
0 0
reagovat
no jo já jsem taková moc ukecaná buďte rádi...
No chvíli počkejte až se mi Batman Begins dotáhne do konce..Pak skouknu a řeknu jak se to líbylo mě.
------
PS:BUDETE TU PAK JEŠTĚ?
PS2:scroochy No pěkná image,podle mě lepší než pikaču nebo cos to měl
:heh?: LOL
438107
no jo já jsem taková moc ukecaná buďte rádi... No chvíli počkejte až se mi Batman Begins dotáhne do konce..Pak skouknu a řeknu jak se to líbylo mě. ------ PS:BUDETE TU PAK JEŠTĚ? PS2:scroochy No pěkná image,podle mě lepší než pikaču nebo cos to měl :heh?: LOL
0 0
reagovat

Buffy

ja nepochopim proc nam musis sdelovat VSECHNY svoje pocity a dojmy...nereknu po skouknuti traileru, ale rozebirat tady na peti radcich, jak probiha stahovani, to je moc i na me...btw, co rikate na moji new ikonku? ;)
438106
ja nepochopim proc nam musis sdelovat VSECHNY svoje pocity a dojmy...nereknu po skouknuti traileru, ale rozebirat tady na peti radcich, jak probiha stahovani, to je moc i na me...btw, co rikate na moji new ikonku? ;)
Buffy
0 0
reagovat
buffy: ty seš hroznej Melounek:-)
438105
buffy: ty seš hroznej Melounek:-)
0 0
reagovat

BATMAN

no dobře liid tak mi to přejte že mi to už jde ne?
Ten Batman Begins zvuk jde ale ještě to není dodělaný!!A to je hustý!!!
438104
no dobře liid tak mi to přejte že mi to už jde ne? Ten Batman Begins zvuk jde ale ještě to není dodělaný!!A to je hustý!!!
BATMAN
0 0
reagovat

jackieboy

Mno...pardon....já jsem děsnej puntičkář(na některý věci) a chtěl jsem nějak změnit příspěvek..sorry;-)
438103
Mno...pardon....já jsem děsnej puntičkář(na některý věci) a chtěl jsem nějak změnit příspěvek..sorry;-)
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

to se mi zda, nebo tady ty prispevky litej nahoru a dolu ?-) anyway: batman66: link
438102
to se mi zda, nebo tady ty prispevky litej nahoru a dolu ?-) anyway: batman66: http://www.movie-list.com/trailers.php?id=batman1966
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Stále se dá jen spekulovat, jak to bude vypadat(Batman Begins).Je to vytržené z kontextu.
438101
Stále se dá jen spekulovat, jak to bude vypadat(Batman Begins).Je to vytržené z kontextu.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

ja myslim, ze to bude super. jen me proste zklamal ten uryvek. kdyz si vzpomenu treba na first ten minutes ze shreka, tak to byla bomba, a to byly vlastne jen titulky. Ale-je to Shrek. Ale dokonce i na priblbly Lovce pokladu byl ten uryvek lepsi, nez tohle. Me to proste nepresvedcilo. Chvala bohu za trailery a bozi plakaty...pristi tejden budu koukat na batmana z ´66, na to se fakticky tesim. mam tady na to nekde trailer, desna prca. Myslim, ze je na movie-list mezi classics...DOPORUCUJI vsem...krome buffy, ta by nam tu zase v peti prispevcich vypravela svoje zazitky ze stahovani, postupnyho spousteni, dosazeni ke zvukove stope a ja nevim co este :-)
438100
ja myslim, ze to bude super. jen me proste zklamal ten uryvek. kdyz si vzpomenu treba na first ten minutes ze shreka, tak to byla bomba, a to byly vlastne jen titulky. Ale-je to Shrek. Ale dokonce i na priblbly Lovce pokladu byl ten uryvek lepsi, nez tohle. Me to proste nepresvedcilo. Chvala bohu za trailery a bozi plakaty...pristi tejden budu koukat na batmana z ´66, na to se fakticky tesim. mam tady na to nekde trailer, desna prca. Myslim, ze je na movie-list mezi classics...DOPORUCUJI vsem...krome buffy, ta by nam tu zase v peti prispevcich vypravela svoje zazitky ze stahovani, postupnyho spousteni, dosazeni ke zvukove stope a ja nevim co este :-)
kfk
0 0
reagovat

Buffy

Holka, co to meleš?Tvoje příspěvky jsou naprosto jakoby vytržený z nějakýho kontextu.Mluvíš o něčem, pak zase o něčem dalším.Slovosled ti asi nic neříká....áááááááááchjo.Jdi kdyžtak s někým na chat.
438099
Holka, co to meleš?Tvoje příspěvky jsou naprosto jakoby vytržený z nějakýho kontextu.Mluvíš o něčem, pak zase o něčem dalším.Slovosled ti asi nic neříká....áááááááááchjo.Jdi kdyžtak s někým na chat.
Buffy
0 0
reagovat

jackieboy :))))

jackieboy
já zase někdy:))))) nechápu chlapi!!:))))))) No co,lidi už to bude ale ještě zvuk doufám,že ten půjde,nebo se ten se taky extra musí zvlášť? Já se přiznám já jsem tady nato (magor)LOOOOL) :))))))
438098
jackieboy já zase někdy:))))) nechápu chlapi!!:))))))) No co,lidi už to bude ale ještě zvuk doufám,že ten půjde,nebo se ten se taky extra musí zvlášť? Já se přiznám já jsem tady nato (magor)LOOOOL) :))))))
jackieboy :))))
0 0
reagovat
A pak ještě si stahuju toho Batmana
:o)
438097
A pak ještě si stahuju toho Batmana :o)
0 0
reagovat

:-)))))))))))

:--))))))))))) ja tu zenskou FAKT NECHAPU!!!!!!
438096
:--))))))))))) ja tu zenskou FAKT NECHAPU!!!!!!
:-)))))))))))
0 0
reagovat

Hezký oheň na Harryho.No zatím nic říkat nebudu ještě nevím zda to půjde ale už to bude stažené,ale ukázky jsou husté!!!
438095
Hezký oheň na Harryho.No zatím nic říkat nebudu ještě nevím zda to půjde ale už to bude stažené,ale ukázky jsou husté!!!
0 0
reagovat

stahování HP4

lidi co to tam je okolo toho poháru v HP4 za kruh?Ten je hustej,,jsem zvědavá zda mi půjde i zvuk se to stahuje už a ono to má i ukázky než se to načte celé taky to tak máte?Když to stahujete?
438094
lidi co to tam je okolo toho poháru v HP4 za kruh?Ten je hustej,,jsem zvědavá zda mi půjde i zvuk se to stahuje už a ono to má i ukázky než se to načte celé taky to tak máte?Když to stahujete?
stahování HP4
0 0
reagovat
Ta třetí cena v kvízu je rekviem za sen ? Pokud jo, tak je stokrát lepší než druhá cena.
438093
Ta třetí cena v kvízu je rekviem za sen ? Pokud jo, tak je stokrát lepší než druhá cena.
0 0
reagovat

imf

jelikoz sem vetsinu z uplynule petiletky videl, tak vim na co narazis. ostatne saegalovky byly vzdycky horor...mozna je to mym odporem k tomu slizounovi, kazdopadne chapu, ze ma hodne fandu, tak raci mlcim. Ale jeho nynejsi filmografie je opravdu nesnesitelna. Ale prave k tem osmdesatejm letum sem odkazoval, ostatne vetsina lidi ho zna hlavne z tehle doby. Ted uz se najde malokdo, kdo by ho obsadil do neceho serioznejsiho. V osmdesatejch letech se k tomu hold staveli jinak. U toho Batamana sem to nemyslel jako uplnou urazku, jen mi proste ten spot pripomel prave saegala /a van damma a takovy típky/ a obdobi jeho radobyvaznejch filmu.
438092
jelikoz sem vetsinu z uplynule petiletky videl, tak vim na co narazis. ostatne saegalovky byly vzdycky horor...mozna je to mym odporem k tomu slizounovi, kazdopadne chapu, ze ma hodne fandu, tak raci mlcim. Ale jeho nynejsi filmografie je opravdu nesnesitelna. Ale prave k tem osmdesatejm letum sem odkazoval, ostatne vetsina lidi ho zna hlavne z tehle doby. Ted uz se najde malokdo, kdo by ho obsadil do neceho serioznejsiho. V osmdesatejch letech se k tomu hold staveli jinak. U toho Batamana sem to nemyslel jako uplnou urazku, jen mi proste ten spot pripomel prave saegala /a van damma a takovy típky/ a obdobi jeho radobyvaznejch filmu.
imf
0 0
reagovat

Jackieboy

Doporucuju zhlednout alespon jeden Seagaluv film z uplynule petiletky. Pak by sis mozna uvedomil, ze je rozdil mezi seagalovkou (kompliment odkazujici k osmdesatym letum) a seagalovkou (urazka nejhrubsiho zrna odkazujici ke Stevenove soucasne produkci).
438091
Doporucuju zhlednout alespon jeden Seagaluv film z uplynule petiletky. Pak by sis mozna uvedomil, ze je rozdil mezi seagalovkou (kompliment odkazujici k osmdesatym letum) a seagalovkou (urazka nejhrubsiho zrna odkazujici ke Stevenove soucasne produkci).
Jackieboy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se