Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128821 - 128840 Napsat příspěvek
Ac to sem nepatri,tak jsem se chtel optat,jestli nekdo nevi o nakym obchode v CR,kde by se daly koupit helmy,masky a podobny veci s tematikou star wars(.Nebo treba jestli se neporadaj naky drazby na internetu.Ja totiz zatim nasel jen zahranicni stranky a tam je problem,ze vetsinou neposilaj zbozi do CR.Kamoska ma upne nadhernou masku Vadera,ktera vypada nachlup jako original a pritom ji koupila za 10babek ve vyprodeji haloweenskeho zbozi...jenze v Americe :( tak kdyby jste nekdo vedeli,hodte sem nakej link nebo neco,predem diky. A sry admini,vim,ze to sem nepatri,ale jsem z toho cesky trhu bezradnej a uz nevim kam bych se obratil...
438150
Ac to sem nepatri,tak jsem se chtel optat,jestli nekdo nevi o nakym obchode v CR,kde by se daly koupit helmy,masky a podobny veci s tematikou star wars(.Nebo treba jestli se neporadaj naky drazby na internetu.Ja totiz zatim nasel jen zahranicni stranky a tam je problem,ze vetsinou neposilaj zbozi do CR.Kamoska ma upne nadhernou masku Vadera,ktera vypada nachlup jako original a pritom ji koupila za 10babek ve vyprodeji haloweenskeho zbozi...jenze v Americe :( tak kdyby jste nekdo vedeli,hodte sem nakej link nebo neco,predem diky. A sry admini,vim,ze to sem nepatri,ale jsem z toho cesky trhu bezradnej a uz nevim kam bych se obratil...
0 0
reagovat

radecacek

Super nápad, na chatu pořád nikdo není a tak si připadám jak blbec, protože návrh na jeho vytvoření jsem vlastně podal já:)...
438149
Super nápad, na chatu pořád nikdo není a tak si připadám jak blbec, protože návrh na jeho vytvoření jsem vlastně podal já:)...
radecacek
0 0
reagovat

M@rty

Treba v tom irfan viewu to jde zmenit.Mam na mysli oba rozmery nezavisle na sobe.Musis dat image->resize/resample a pak odskrtnout "preserve aspect ratio" a muzes menit obrazek podle libosti,ale jak jsem rikal,problem je s tim,ze se obrazek trosku deformuje.Ale kdyz je to jen takhle mala ikonka,tak ja v tom nevidim problem...
438148
Treba v tom irfan viewu to jde zmenit.Mam na mysli oba rozmery nezavisle na sobe.Musis dat image->resize/resample a pak odskrtnout "preserve aspect ratio" a muzes menit obrazek podle libosti,ale jak jsem rikal,problem je s tim,ze se obrazek trosku deformuje.Ale kdyz je to jen takhle mala ikonka,tak ja v tom nevidim problem...
M@rty
0 0
reagovat
a co takhle jednou za týdne třeba v nedeli vecer neudelat sraz na chatu? ja jsem na chatu zatim nikdy nikoho nevidel
438147
a co takhle jednou za týdne třeba v nedeli vecer neudelat sraz na chatu? ja jsem na chatu zatim nikdy nikoho nevidel
0 0
reagovat
komu se v novým BAtmanovi líbí to auto? Já abych pravdu rekl, doufam, ze to nebude nejaka sracka a alespon se to priblizi starymu Batmanovi, skoda ze celej begins se neodehrava v Gotham CIty
438146
komu se v novým BAtmanovi líbí to auto? Já abych pravdu rekl, doufam, ze to nebude nejaka sracka a alespon se to priblizi starymu Batmanovi, skoda ze celej begins se neodehrava v Gotham CIty
0 0
reagovat

Výhled

Pána prstenů: Návrat krále máte pořád v prosinci 2004! Patří o rok zpět.
438145
Pána prstenů: Návrat krále máte pořád v prosinci 2004! Patří o rok zpět.
Výhled
0 0
reagovat
Nesmis to resizovat, ale oriznout.
438144
Nesmis to resizovat, ale oriznout.
0 0
reagovat

CASPER

Nainst. sem oba programy a v tom irfanView taky kdyz sahnu na jeden rozmer tak se mi zmeni i druhy. Vsechny softy jsou delany tak ze vzdy musi byt sirka vetsi nez vyska. Jak jste ty obrazky teda upravily?
438143
Nainst. sem oba programy a v tom irfanView taky kdyz sahnu na jeden rozmer tak se mi zmeni i druhy. Vsechny softy jsou delany tak ze vzdy musi byt sirka vetsi nez vyska. Jak jste ty obrazky teda upravily?
CASPER
0 0
reagovat

Merlin

Je trochu rozdil koukat na trailer bez znalosti a se znalosti filmu/knihy. Ve vetsine ukazek najdes nicnerikajici zaber, ktery az v kontextu se zhlednutym filmem dava sokujici rozreseni a ty si reknes "no to teda byli v tom traileru hodne odvazni". Ale at hodi kamenem ten, kdo si v kine srovnava film s trailerem a uvedomi si nejak predcasne "sokujici pointu". Jestli se nekdo najde, rad schytam ranu tim sutrem, ale bude mi ho opravdu lito (pac asi nema roupama co delat ;)
438142
Je trochu rozdil koukat na trailer bez znalosti a se znalosti filmu/knihy. Ve vetsine ukazek najdes nicnerikajici zaber, ktery az v kontextu se zhlednutym filmem dava sokujici rozreseni a ty si reknes "no to teda byli v tom traileru hodne odvazni". Ale at hodi kamenem ten, kdo si v kine srovnava film s trailerem a uvedomi si nejak predcasne "sokujici pointu". Jestli se nekdo najde, rad schytam ranu tim sutrem, ale bude mi ho opravdu lito (pac asi nema roupama co delat ;)
Merlin
0 0
reagovat
nepotřebuju nikoho "zpražit" a nezáleží mi na tom,kterej člověk to psal,nechci nikoho konkrétního kritizovat za jeho názor.Mluvím spíš obecně.berte to jako téma k diskuzi.
WoW nebyl nejlepší příklad,ten pravda by mohl přeci jen přinést něco nového.a oldie SW:E2 a resident evil jsou hodnoceny vysoko především kvůli originalitě.
Když už mluvíte o HP: už jsem tu o tom několikrát psal(pokud se pamatuji,tak bez odezvy:-))),ale poslední trailer na HP3 je podle mě strašný mimo jiné tím,že vyzradí důležitý a nečekaný(pro neznalé) dějový zvrat,který je až v půlce filmu.To je ten nešvar ukecaných trailerů,které jedou po dějové linii skoro až do finále,kde jim často jde o to aby navnadili právě tím,co se stane ve finále.třeba u Unleashed mi už stačí jen znát konec.
kupříkladu poslední trailer na Batmana se mi vůbec nelíbí,nemá žádný rytmus,gradaci ani napětí. a např.teaser na Spideho2 je sestříhaný dokonale,skoro stejně tak dobrý jako trailer...a narozdíl od něj neříká víc,než divák potřebuje podle mě vědět,představí záporňáka atd.Kdežto trailer(jinak samo jeden z nejlepších co tu jsou) vám prozradí,jaké bude mít Peter problémy,že toho hrdinství nechá,potom,že přijde záporňák,unese mu holku(i na čí příkaz) a on se zase musí vrátit a už jsme prakticky ve finále
438141
nepotřebuju nikoho "zpražit" a nezáleží mi na tom,kterej člověk to psal,nechci nikoho konkrétního kritizovat za jeho názor.Mluvím spíš obecně.berte to jako téma k diskuzi. WoW nebyl nejlepší příklad,ten pravda by mohl přeci jen přinést něco nového.a oldie SW:E2 a resident evil jsou hodnoceny vysoko především kvůli originalitě. Když už mluvíte o HP: už jsem tu o tom několikrát psal(pokud se pamatuji,tak bez odezvy:-))),ale poslední trailer na HP3 je podle mě strašný mimo jiné tím,že vyzradí důležitý a nečekaný(pro neznalé) dějový zvrat,který je až v půlce filmu.To je ten nešvar ukecaných trailerů,které jedou po dějové linii skoro až do finále,kde jim často jde o to aby navnadili právě tím,co se stane ve finále.třeba u Unleashed mi už stačí jen znát konec. kupříkladu poslední trailer na Batmana se mi vůbec nelíbí,nemá žádný rytmus,gradaci ani napětí. a např.teaser na Spideho2 je sestříhaný dokonale,skoro stejně tak dobrý jako trailer...a narozdíl od něj neříká víc,než divák potřebuje podle mě vědět,představí záporňáka atd.Kdežto trailer(jinak samo jeden z nejlepších co tu jsou) vám prozradí,jaké bude mít Peter problémy,že toho hrdinství nechá,potom,že přijde záporňák,unese mu holku(i na čí příkaz) a on se zase musí vrátit a už jsme prakticky ve finále
0 0
reagovat
Kocour: Ja preci vim, ze si to psal ty, ale narazel jsem na IMFa treb u HPOT4 nebo prvnich teaseru u Batmana nebo WotW :-)
438140
Kocour: Ja preci vim, ze si to psal ty, ale narazel jsem na IMFa treb u HPOT4 nebo prvnich teaseru u Batmana nebo WotW :-)
0 0
reagovat
Vysazenost na nicneříkající ukázky není je výsadou imfa, alébrž i výsadou mojí a ten poslední teaser jsem psal mimochodem já a ne imf (přočež vidíte, jakej i v okruhu tří lídí může bejt bordel ;). Jinak si taky myslím, že ukázky se mají posuzovat v kontextu těch předchozích. Předpokládám, že pokud naši čtenáři (nejedná-li se o čerstvé newbies) nahlíží do profilu WotW, pravděpodobně už mají všechno předtím za sebou (minimálně; Můžeme se ještě bavit o TV spotech, což je zejména u WotW velice rozhodující). Ukázku tedy posuzuju v tomto světle a mám pravo být už trochu unavený z toho, že od prvního teaseru hraje Spielberg pouze na jednu notu. A je třeba si také uvědomit, že my v redakci sledujeme drtivou většinu novinek a naše hodnocení bude tudíž kvůli "rozhledu" vždycky mnohem subjektivnější než u člověka, který tu bude první den a tohle bude první věc, která mu padne do ruky (čímž teď nenarážím na tebe, vím že jsi pravidelný návštěvník ;). Pokud tě ten text popudil, je správné, že ses ozval, ale za hodnocením si pořád stojím a pokud máš jiný názor, máš moře prostoru me zpražit ještě pod trailerem a ohodnotit ho plným počtem ;).
438139
Vysazenost na nicneříkající ukázky není je výsadou imfa, alébrž i výsadou mojí a ten poslední teaser jsem psal mimochodem já a ne imf (přočež vidíte, jakej i v okruhu tří lídí může bejt bordel ;). Jinak si taky myslím, že ukázky se mají posuzovat v kontextu těch předchozích. Předpokládám, že pokud naši čtenáři (nejedná-li se o čerstvé newbies) nahlíží do profilu WotW, pravděpodobně už mají všechno předtím za sebou (minimálně; Můžeme se ještě bavit o TV spotech, což je zejména u WotW velice rozhodující). Ukázku tedy posuzuju v tomto světle a mám pravo být už trochu unavený z toho, že od prvního teaseru hraje Spielberg pouze na jednu notu. A je třeba si také uvědomit, že my v redakci sledujeme drtivou většinu novinek a naše hodnocení bude tudíž kvůli "rozhledu" vždycky mnohem subjektivnější než u člověka, který tu bude první den a tohle bude první věc, která mu padne do ruky (čímž teď nenarážím na tebe, vím že jsi pravidelný návštěvník ;). Pokud tě ten text popudil, je správné, že ses ozval, ale za hodnocením si pořád stojím a pokud máš jiný názor, máš moře prostoru me zpražit ještě pod trailerem a ohodnotit ho plným počtem ;).
0 0
reagovat

Merlin

"...nemůžu se zbavit pocitu,že tady na trailerzone se trailery hodnotí podle toho,kolik toho z filmu ukážou(=prozradí) a jak to bude vypadat a ne trailer samotný."

Pozri si, ako redakcia hodnotila teaser na Resident Evil: Apocalypse... ;)
438138
"...nemůžu se zbavit pocitu,že tady na trailerzone se trailery hodnotí podle toho,kolik toho z filmu ukážou(=prozradí) a jak to bude vypadat a ne trailer samotný."

Pozri si, ako redakcia hodnotila teaser na Resident Evil: Apocalypse... ;)
Merlin
0 0
reagovat

Merlin

Blbost. Je sice pravda, ze kolega IMF je vic vysazenej na ukazky, ktery prakticky nic nereknou, ale rozhodne nezavrhujeme trailer jen kvuli tomu, ze neukaze zapletku filmu (to bychom pak do Oldies nesazeli teaser na E2 a nemeli radi teaser na Pottera - jen z posledni doby).Na druhou stranu kazdej trailer je nutny posuzovat v kontextu predchozich ukazek, a kdyz Spielberg ve ctyrech teaserech/trailerech a dalsich peti spotech vari porad tu stejnou sablonu, neni to IMHo kdovijaka zabava. nicmene, kazdej ma na kazdou ukazku svuj nazor, od toho je tu diskuze a vase hodnoceni. Ja poslednimu traileru taky davam 4*, ale ty ostatni mi prijdou prilis fadni... "napinavost" a "dramaticnost" jsou prilis subjektivni kategorie nez abych ti mohl dat zaa pravdu :-)
438137
Blbost. Je sice pravda, ze kolega IMF je vic vysazenej na ukazky, ktery prakticky nic nereknou, ale rozhodne nezavrhujeme trailer jen kvuli tomu, ze neukaze zapletku filmu (to bychom pak do Oldies nesazeli teaser na E2 a nemeli radi teaser na Pottera - jen z posledni doby).Na druhou stranu kazdej trailer je nutny posuzovat v kontextu predchozich ukazek, a kdyz Spielberg ve ctyrech teaserech/trailerech a dalsich peti spotech vari porad tu stejnou sablonu, neni to IMHo kdovijaka zabava. nicmene, kazdej ma na kazdou ukazku svuj nazor, od toho je tu diskuze a vase hodnoceni. Ja poslednimu traileru taky davam 4*, ale ty ostatni mi prijdou prilis fadni... "napinavost" a "dramaticnost" jsou prilis subjektivni kategorie nez abych ti mohl dat zaa pravdu :-)
Merlin
0 0
reagovat

Trailery,Teasery,WoW

koukal jsem na popis nového trailru na WoW a nemůžu se zbavit pocitu,že tady na trailerzone se trailery hodnotí podle toho,kolik toho z filmu ukážou(=prozradí) a jak to bude vypadat a ne trailer samotný. Navíc se mi zdá že srážíte trailer/teaser,který není podán tou formou,že je plný povídání,představí všechny postavy až zápletku až do půlky dějové linie,včetně i pár zvratů. Trailer má diváka hlavně navnadit-
podlě mě například ukázka na Válku světů (Teaser 2) je nejgeniálnější ukázka,co se tu v poslední době objevila. Je po celou dobu velmi napínavá v závěru skvěle dramatická a přesto se dozvíte,o čem film vůbec bude až z nápisů a názvu.
438136
koukal jsem na popis nového trailru na WoW a nemůžu se zbavit pocitu,že tady na trailerzone se trailery hodnotí podle toho,kolik toho z filmu ukážou(=prozradí) a jak to bude vypadat a ne trailer samotný. Navíc se mi zdá že srážíte trailer/teaser,který není podán tou formou,že je plný povídání,představí všechny postavy až zápletku až do půlky dějové linie,včetně i pár zvratů. Trailer má diváka hlavně navnadit- podlě mě například ukázka na Válku světů (Teaser 2) je nejgeniálnější ukázka,co se tu v poslední době objevila. Je po celou dobu velmi napínavá v závěru skvěle dramatická a přesto se dozvíte,o čem film vůbec bude až z nápisů a názvu.
Trailery,Teasery,WoW
0 0
reagovat
I like Scarlett Johansson =)
438135
I like Scarlett Johansson =)
0 0
reagovat

war

Nevite nekdo o tom jestli se nekonala Premiera v Rime War of the Worlds? Pisou to v blesku a me se to zdá jako blbost
438134
Nevite nekdo o tom jestli se nekonala Premiera v Rime War of the Worlds? Pisou to v blesku a me se to zdá jako blbost
war
0 0
reagovat
jackieboy se s tim nemazli :)
438133
jackieboy se s tim nemazli :)
0 0
reagovat

buffy

ja tedko na dlouho odjizdim, tak se konecne odvazim rict, co si o tobe nejenom ja myslim: chovas se jak provotridni dilinka, co se zrovna vratila z Jupitera...sorry holka. Musel sem si ulevit. Tak a ted si bez zkusit znova ulozit "Beginse"...
438132
ja tedko na dlouho odjizdim, tak se konecne odvazim rict, co si o tobe nejenom ja myslim: chovas se jak provotridni dilinka, co se zrovna vratila z Jupitera...sorry holka. Musel sem si ulevit. Tak a ted si bez zkusit znova ulozit "Beginse"...
buffy
0 0
reagovat

Filip.s

Was bitte? Filip,jak se to ukládá?Když dám uložit nejde to.jde mo to jenom poslat,jenomže já to chci mít v pc....
438131
Was bitte? Filip,jak se to ukládá?Když dám uložit nejde to.jde mo to jenom poslat,jenomže já to chci mít v pc....
Filip.s
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se