Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128841 - 128860 Napsat příspěvek
Trojka má pěkný trailer :D
436463
Trojka má pěkný trailer :D
0 0
reagovat

acheron

Evil Dead nemá moc hezkej trailer.Cliffhanger má skvělej trailer.
436462
Evil Dead nemá moc hezkej trailer.Cliffhanger má skvělej trailer.
acheron
0 0
reagovat
... popravde mi kazdy film kde sa vyuziva nova moderna technika, alebo vypoctova technika pripomina Matrix... :D ...aj podla toho by som mohol povedat ze sa ten film stal "kultovim" :))) Ked sme uz pri tom tak do oldies by som dal trailer z filmu Lesny duch (Evil Dead). Cival: sak jasne... to bol len MOJ pocit z toho filmu, a samozrejme ze koli nie koli mne tocili ten film, nie ja som cielova skupina divakov toho filmu :D
436461
... popravde mi kazdy film kde sa vyuziva nova moderna technika, alebo vypoctova technika pripomina Matrix... :D ...aj podla toho by som mohol povedat ze sa ten film stal "kultovim" :))) Ked sme uz pri tom tak do oldies by som dal trailer z filmu Lesny duch (Evil Dead). Cival: sak jasne... to bol len MOJ pocit z toho filmu, a samozrejme ze koli nie koli mne tocili ten film, nie ja som cielova skupina divakov toho filmu :D
0 0
reagovat
acheron: To mas tezky, podle me tam zas mohl byt JEDINE Batman. A taky proto tam je :-)
436460
acheron: To mas tezky, podle me tam zas mohl byt JEDINE Batman. A taky proto tam je :-)
0 0
reagovat

trailer tydne

inak, aj ja si myslim ze by tam mal byt namiesto Batmana, trailer z Constantine, aj ked to neni zrovna moj styl filmov. A cisto subjektivne =) sa mi ten Batman begins vobec nepaci !!! typujem to na mensi uspech ako ocakavaju tvorcovia toho filmu... pri ukazkach som skoro zaspal (...a medzi nami, je to v "mojom" rebricku, teda aspon podla traileru, medzi filmami na zlatu Malinu :D ) ...sorry Vincent ;)
BTW, videl uz niekto Exorcist: the beginning?
436459
inak, aj ja si myslim ze by tam mal byt namiesto Batmana, trailer z Constantine, aj ked to neni zrovna moj styl filmov. A cisto subjektivne =) sa mi ten Batman begins vobec nepaci !!! typujem to na mensi uspech ako ocakavaju tvorcovia toho filmu... pri ukazkach som skoro zaspal (...a medzi nami, je to v "mojom" rebricku, teda aspon podla traileru, medzi filmami na zlatu Malinu :D ) ...sorry Vincent ;) BTW, videl uz niekto Exorcist: the beginning?
trailer tydne
0 0
reagovat

..:: KVIZ ::..

nemam sajn co je to za film... asi nepozeram vela filmov kde sa vyuziva moderna technika lebo to neviem zaradit... =)

davidb: jasne.. aj mna to napadlo ako prve :D
436458
nemam sajn co je to za film... asi nepozeram vela filmov kde sa vyuziva moderna technika lebo to neviem zaradit... =) davidb: jasne.. aj mna to napadlo ako prve :D
..:: KVIZ ::..
0 0
reagovat
Vincent: =)
436457
Vincent: =)
0 0
reagovat
k0C0UR: No nakonec je to Váš web, takže si tam dejte třeba Méďu Béďu :]
Ale něco jsem zjistil, když jsem se díval na ten trailer Constantine. Asi 5 minut předtím jsem si pustil trailer na 1. Matrix a pak hned Constantine a přišlo mi to v některých pasážích až příliš podobné ;] Že by deja vu?
436456
k0C0UR: No nakonec je to Váš web, takže si tam dejte třeba Méďu Béďu :] Ale něco jsem zjistil, když jsem se díval na ten trailer Constantine. Asi 5 minut předtím jsem si pustil trailer na 1. Matrix a pak hned Constantine a přišlo mi to v některých pasážích až příliš podobné ;] Že by deja vu?
0 0
reagovat
M@rty: V přehledu uživatelů jsou jen ti, kteří zodpověděli alespoň jednu kvízovou otázku správně.


Vincent: My jsme se zase v redakci shodli, že Batman je nátřesk a Constantine nás příliš neoslovil. Takže žádná chyba v sytému ;)
436455
M@rty: V přehledu uživatelů jsou jen ti, kteří zodpověděli alespoň jednu kvízovou otázku správně.
Vincent: My jsme se zase v redakci shodli, že Batman je nátřesk a Constantine nás příliš neoslovil. Takže žádná chyba v sytému ;)
0 0
reagovat

kviz

kurnik, dajte ten obrazok vo vacsom rozliseni, nech to mozem precitat :)
436454
kurnik, dajte ten obrazok vo vacsom rozliseni, nech to mozem precitat :)
kviz
0 0
reagovat
Marty rika ti neco pojem SPAM?
436453
Marty rika ti neco pojem SPAM?
0 0
reagovat

Kvíz

Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé? Nebo jen 190?
436452
Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé? Nebo jen 190?
Kvíz
0 0
reagovat

Kvíz

Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé? Nebo jen 190?
436451
Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé? Nebo jen 190?
Kvíz
0 0
reagovat

Kviz

Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé?
nebo jen do 190?
436450
Jsou ve kvízu zobrazeni vsichni uzivatelé? nebo jen do 190?
Kviz
0 0
reagovat

Loki

Já až na druhý.
436449
Já až na druhý.
Loki
0 0
reagovat

Vincent

Ano přesně tak.
436448
Ano přesně tak.
Vincent
0 0
reagovat
Chyba v systému? Podle mě by v sekci "Trailer týdne" měl být Constantine a žádnej Batman. Čistě subjektivně :]
436447
Chyba v systému? Podle mě by v sekci "Trailer týdne" měl být Constantine a žádnej Batman. Čistě subjektivně :]
0 0
reagovat
Casper:jj sem na tom podobne, konecne sem neco uhodl na prvni pokus.
436446
Casper:jj sem na tom podobne, konecne sem neco uhodl na prvni pokus.
0 0
reagovat
Jo konecne kviz kterej vim bez rozmysleni a nemusim stahovat,jen tak dal ;)
436445
Jo konecne kviz kterej vim bez rozmysleni a nemusim stahovat,jen tak dal ;)
0 0
reagovat

Forrest

V pohodě :o)
436444
V pohodě :o)
Forrest
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se