Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128841 - 128860 Napsat příspěvek
well, buffy's back :)))
438130
well, buffy's back :)))
0 0
reagovat

BATMAN Begins

Tak jsem konečně skoukla toho Batmana Beginse,to se nedá vůbec srovnat s předchozími díly Batmana.
Akorád mi tam nesedlo Batmana auto.
Ale mít netopýry u sebe ,tak nevím nevim.

PS:JAK SE TO UKLÁDÁ ABY JSEM TO MĚLA PŘÍŠTĚ V PC!
438129
Tak jsem konečně skoukla toho Batmana Beginse,to se nedá vůbec srovnat s předchozími díly Batmana. Akorád mi tam nesedlo Batmana auto. Ale mít netopýry u sebe ,tak nevím nevim. PS:JAK SE TO UKLÁDÁ ABY JSEM TO MĚLA PŘÍŠTĚ V PC!
BATMAN Begins
0 0
reagovat

Cival

Díky moc za Island, škoda jen že víc než pět hvězdiček dát nemůžu. :-)
438128
Díky moc za Island, škoda jen že víc než pět hvězdiček dát nemůžu. :-)
Cival
0 0
reagovat
Tady">link je novej trailer na Island dokud ho chlapci nenahodi. Ja uz jdu radsi konecne spat :-)
438127
Tady je novej trailer na Island dokud ho chlapci nenahodi. Ja uz jdu radsi konecne spat :-)
0 0
reagovat

SW

Teď jsem zrovna dorazil z kina.A musim říct, že Epizoda III v původním znění nemá chybu.Opravdu po dlouhé době nemám žádnou vítku vůči nějakýmu filmu!!!Bylo tam přesně co tam mělo být i s tím závěrem.Už se těším až na to příští týden půjdu znovu.
438126
Teď jsem zrovna dorazil z kina.A musim říct, že Epizoda III v původním znění nemá chybu.Opravdu po dlouhé době nemám žádnou vítku vůči nějakýmu filmu!!!Bylo tam přesně co tam mělo být i s tím závěrem.Už se těším až na to příští týden půjdu znovu.
SW
0 0
reagovat

M@rty

Tak to zkus treba v Irfanview,nebo Vallen JPegger. Je to myslim freeware a je to ke stazeni na www.slunecnice.cz Ale samozrejme se ty obrazky trochu deformujou,kdyz menis velikost.A jak zabranit, aby se nesmrskly,nebo roztahly, tak to netusim...
438125
Tak to zkus treba v Irfanview,nebo Vallen JPegger. Je to myslim freeware a je to ke stazeni na www.slunecnice.cz Ale samozrejme se ty obrazky trochu deformujou,kdyz menis velikost.A jak zabranit, aby se nesmrskly,nebo roztahly, tak to netusim...
M@rty
0 0
reagovat

sw

Já jsem se teď vrátil z nadabované verze. A jsem taky nadšený. Ikdyž bych si ji určitě raději užil v originální verzi, dabing nebyl špatný.
438124
Já jsem se teď vrátil z nadabované verze. A jsem taky nadšený. Ikdyž bych si ji určitě raději užil v originální verzi, dabing nebyl špatný.
sw
0 0
reagovat

RE IMF

Dik, ale v cem to mam nastavit tak tip top. V ACDSee to nejde protoze kdyz hrabnu na jeden rozmer tak se mi z jebe druhy a naopak a v malovani to zas neodhadnu podle oka.
438123
Dik, ale v cem to mam nastavit tak tip top. V ACDSee to nejde protoze kdyz hrabnu na jeden rozmer tak se mi z jebe druhy a naopak a v malovani to zas neodhadnu podle oka.
RE IMF
0 0
reagovat

imf

nechapu, jak muzes tak klidne ukoncit debatu o necem tak epickym :-) nech si deti chvilku hrat...po tech letech...
438122
nechapu, jak muzes tak klidne ukoncit debatu o necem tak epickym :-) nech si deti chvilku hrat...po tech letech...
imf
0 0
reagovat
Takze uz se ted vsichni mohou uklidnit a zacit se tesit na martansky">link trojnozky ;)
438121
Takze uz se ted vsichni mohou uklidnit a zacit se tesit na martansky trojnozky ;)
0 0
reagovat

sw

me dostalo "and the republic will be reorganized into first galactic empire!" ale bestovka mi prislo windu pred smrti, to byla paradni scena, jak tam Sidius skucel a pak zacal "bleskovat", rvaje "nekonecna MOC!!!", to byla fakt parada. A vubc, ten film byl ssuuupppper!!!!!!!
438120
me dostalo "and the republic will be reorganized into first galactic empire!" ale bestovka mi prislo windu pred smrti, to byla paradni scena, jak tam Sidius skucel a pak zacal "bleskovat", rvaje "nekonecna MOC!!!", to byla fakt parada. A vubc, ten film byl ssuuupppper!!!!!!!
sw
0 0
reagovat

Marty

asi proto, ze sirka je 40 a vyska 50 (coz je imho patrne na prvni pohled ;)
438119
asi proto, ze sirka je 40 a vyska 50 (coz je imho patrne na prvni pohled ;)
Marty
0 0
reagovat

ikonka

Proc mi nejde nacist ikonka mam sirku 50 a vysku 40 a ma 4kb a je v jpg. Napise to zmeny provedeny, ale nic tam stale neni. PLS poradte.
438118
Proc mi nejde nacist ikonka mam sirku 50 a vysku 40 a ma 4kb a je v jpg. Napise to zmeny provedeny, ale nic tam stale neni. PLS poradte.
ikonka
0 0
reagovat
hlaska: PROVEDTE ROZKAZ 66...tak to jsem mel na krajicku...
438117
hlaska: PROVEDTE ROZKAZ 66...tak to jsem mel na krajicku...
0 0
reagovat

Casper

Ja prisel ve tri rano a taky si to naramne uzil. A i ten zaverecnej souboj se mi zdal napodruhy mnohem lepsi :-)
438116
Ja prisel ve tri rano a taky si to naramne uzil. A i ten zaverecnej souboj se mi zdal napodruhy mnohem lepsi :-)
Casper
0 0
reagovat
je 7.24 a ja se prace vratil z cswu pulnocni premiery (jsem z H.K.)a je to MASAKR!!! Sice jsem sel za rucicku s cswu,ale fakt narez,uz se tesim na postel...a na dalsi zkouknuti u me v cinestaru...btw titulky rulez,nechci slyset to dabingovy peklo :(
438115
je 7.24 a ja se prace vratil z cswu pulnocni premiery (jsem z H.K.)a je to MASAKR!!! Sice jsem sel za rucicku s cswu,ale fakt narez,uz se tesim na postel...a na dalsi zkouknuti u me v cinestaru...btw titulky rulez,nechci slyset to dabingovy peklo :(
0 0
reagovat

Loki

jesli mluvis o Andelech a demonech, tak sem si na 24 taky vzpomnel. Ale to je dano jenom casovou linii - cela knizka se odehrava v nejakych 15 hodinach. Tematem je to neco uplne jinyho. Ikdyz, intrika a poradny hadanky tu rozhodne nechybej.Ale je to desne chytlavy - 600 stranek sem mel behem tri dnu.
438114
jesli mluvis o Andelech a demonech, tak sem si na 24 taky vzpomnel. Ale to je dano jenom casovou linii - cela knizka se odehrava v nejakych 15 hodinach. Tematem je to neco uplne jinyho. Ikdyz, intrika a poradny hadanky tu rozhodne nechybej.Ale je to desne chytlavy - 600 stranek sem mel behem tri dnu.
Loki
0 0
reagovat
Tak sem o ni slysel a az ji jeden kamos docte tak mi ji pujci. Hele nepripada ti to trosicku jako 24 hodin? Myslim ten namet. Mne jo teda aspon podle toho co jsem slysel.
438113
Tak sem o ni slysel a az ji jeden kamos docte tak mi ji pujci. Hele nepripada ti to trosicku jako 24 hodin? Myslim ten namet. Mne jo teda aspon podle toho co jsem slysel.
0 0
reagovat

DaVinci Code

prave sem docetl Brownovu knihu Andele a Demoni /pred DaVincim/ a pride mi to mnohem "zfilmovatelnejsi" dilo. Ten DaVinci bude strasne obtiznej, pac se tam furt jenom keca /ale dokonale/. V andelech se toho mnohem vic deje...ale to asi placu na spatnym hrobe...a vubec, mel bych si najit nakou literarni diskuzi...ehm.Cetl to tu nekdo?Sice u toho neni tolik potreba rucnik, jako u Stopare, ale je to desne...thrilling. ceskej vyraz neznam
438112
prave sem docetl Brownovu knihu Andele a Demoni /pred DaVincim/ a pride mi to mnohem "zfilmovatelnejsi" dilo. Ten DaVinci bude strasne obtiznej, pac se tam furt jenom keca /ale dokonale/. V andelech se toho mnohem vic deje...ale to asi placu na spatnym hrobe...a vubec, mel bych si najit nakou literarni diskuzi...ehm.Cetl to tu nekdo?Sice u toho neni tolik potreba rucnik, jako u Stopare, ale je to desne...thrilling. ceskej vyraz neznam
DaVinci Code
0 0
reagovat

scroochy

Taky bych řekl,už jsme si zvykli.I když já ti do toho můžu sotva co kecat s tim mim skákjícim....
438111
Taky bych řekl,už jsme si zvykli.I když já ti do toho můžu sotva co kecat s tim mim skákjícim....
scroochy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se