Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128901 - 128920 Napsat příspěvek

Top 10

Akorat je trochu "rozjetej", ale to spravime. ;)
436119
Akorat je trochu "rozjetej", ale to spravime. ;)
Top 10
0 0
reagovat

Žebříček TOP 10

...zaznamenal proměnu a stal se z něj žebříček TOP 10 týdne. Určitě bude sloužit efektivněji :).
436118
...zaznamenal proměnu a stal se z něj žebříček TOP 10 týdne. Určitě bude sloužit efektivněji :).
Žebříček TOP 10
0 0
reagovat
Gladiator mi funguje (low/med), u Machinisty nefunguje jenom preview (za to muze Kocour ;)
436117
Gladiator mi funguje (low/med), u Machinisty nefunguje jenom preview (za to muze Kocour ;)
0 0
reagovat
Ne prostě to nejde!!!!Jenom Low.
Mimochodem The Machinist teaser taky nejde stáhnout:)
436116
Ne prostě to nejde!!!!Jenom Low. Mimochodem The Machinist teaser taky nejde stáhnout:)
0 0
reagovat
Vysokou kvalitu jsem jedinou nezkoušel a ejhle ;). Ostatní dvě jdou.
436115
Vysokou kvalitu jsem jedinou nezkoušel a ejhle ;). Ostatní dvě jdou.
0 0
reagovat
Asi se budu opakovat,ale mě to taky nejde.
436114
Asi se budu opakovat,ale mě to taky nejde.
0 0
reagovat

kOCOUR

Ten Gladiator nefunguje :/
436113
Ten Gladiator nefunguje :/
kOCOUR
0 0
reagovat

Carbourator

Gladiator: hi,">link med,">link low.">link
436112
Gladiator: hi, med, low.
Carbourator
0 0
reagovat

Loco & T-Enter

Omlouváme se, do administrace byl zadán špatný link. Už by to mělo být v pořádku.
436111
Omlouváme se, do administrace byl zadán špatný link. Už by to mělo být v pořádku.
Loco & T-Enter
0 0
reagovat

Oldie týdne....

Nevim jestli je tato chyba jen u mě ale "Oldie týdne" mi nejde stáhnout. Jinak bych chtěl říct že tento trailer je na internetu k dispozici i v kvalitě 27,5 MB tak proč je tu odkaz jen na 16,X MB?
436110
Nevim jestli je tato chyba jen u mě ale "Oldie týdne" mi nejde stáhnout. Jinak bych chtěl říct že tento trailer je na internetu k dispozici i v kvalitě 27,5 MB tak proč je tu odkaz jen na 16,X MB?
Oldie týdne....
0 0
reagovat
Neviete odkial by sa dal stiahnut trailer na Gladitora v .mov?
Na movielist je nefunkcny odkaz
436109
Neviete odkial by sa dal stiahnut trailer na Gladitora v .mov? Na movielist je nefunkcny odkaz
0 0
reagovat
Já bych prosil dát v diskuzi odkaz "novější" i nahoru nad příspěvky (abych po každém přečtení nemusel "rolovat" dolů do zápatí). Díky! :-)
436108
Já bych prosil dát v diskuzi odkaz "novější" i nahoru nad příspěvky (abych po každém přečtení nemusel "rolovat" dolů do zápatí). Díky! :-)
0 0
reagovat
Prosim, prosim, prosim, prosim Posledneho Mohykana do oldies
436107
Prosim, prosim, prosim, prosim Posledneho Mohykana do oldies
0 0
reagovat

Neo

Ceske nazvy snad budou, data premier... snazime se to upravovat, ale nemuzeme byt vsude (ufd samozrejme zname), top 10 bude urcite (na HP snad uz od pristiho tydne bude tydenni, zbytek pak v chystanych Statistikach). Diskuze uz je takhle jednoducha, pokud nekoho oslovujes v reakci, napis jeho nick do predmetu, jako jsem to ted udelal ja. Preklady traileru urcite ne, na to neni cas ani se to technicky do MOVu neda pridat (jako titulky u DivXu) a co se tyce obrazku u resitelu kvizu, nevim ted moc, o cem mluvis. Kazdopadne za pripominky diky (jsem rad, ze vetsinou ses trefil do toho, co prave pripravujeme ;)
436106
Ceske nazvy snad budou, data premier... snazime se to upravovat, ale nemuzeme byt vsude (ufd samozrejme zname), top 10 bude urcite (na HP snad uz od pristiho tydne bude tydenni, zbytek pak v chystanych Statistikach). Diskuze uz je takhle jednoducha, pokud nekoho oslovujes v reakci, napis jeho nick do predmetu, jako jsem to ted udelal ja. Preklady traileru urcite ne, na to neni cas ani se to technicky do MOVu neda pridat (jako titulky u DivXu) a co se tyce obrazku u resitelu kvizu, nevim ted moc, o cem mluvis. Kazdopadne za pripominky diky (jsem rad, ze vetsinou ses trefil do toho, co prave pripravujeme ;)
Neo
0 0
reagovat
Jeste me napadlo treba pridavat k filmu jeho oficialni cesky nazev. Pro ty co nezvladaji dobre anglictinu treba preklad rozhovoru v trailerech do cestiny. A jeste jsem si vsiml ze u mnoha filmu, u kterych je mne znamo datum ceske premiery tak Vy ho neuvadite. Na strance www.ufd.cz je pravidelne aktualizovany plan premier. Mozna Vam to pomuze.
436105
Jeste me napadlo treba pridavat k filmu jeho oficialni cesky nazev. Pro ty co nezvladaji dobre anglictinu treba preklad rozhovoru v trailerech do cestiny. A jeste jsem si vsiml ze u mnoha filmu, u kterych je mne znamo datum ceske premiery tak Vy ho neuvadite. Na strance www.ufd.cz je pravidelne aktualizovany plan premier. Mozna Vam to pomuze.
0 0
reagovat
Kocour: Neni toho moc. Urcite je potreba tento server plne doladit (mne se treba v souhrnu resitelu kvizu porad nezobrazuji obrazky). Dale by bylo fajn kdyby byla rozsirena sekce Top10, (napr.tydenní, mesicni souhrn). V diskuzi by se hodila funkce, neco jako reakce na prispevek. Ale ja si stejne myslim ze nam urcite jeste spoustu novinek chystate, takze to casem urcite prijde. Do te sekce Oldies by jste treba mohli dat trailer na film Forest Gump. Ja ho mam doma v 50ti megove verzi a myslim ze stoji za to.
436104
Kocour: Neni toho moc. Urcite je potreba tento server plne doladit (mne se treba v souhrnu resitelu kvizu porad nezobrazuji obrazky). Dale by bylo fajn kdyby byla rozsirena sekce Top10, (napr.tydenní, mesicni souhrn). V diskuzi by se hodila funkce, neco jako reakce na prispevek. Ale ja si stejne myslim ze nam urcite jeste spoustu novinek chystate, takze to casem urcite prijde. Do te sekce Oldies by jste treba mohli dat trailer na film Forest Gump. Ja ho mam doma v 50ti megove verzi a myslim ze stoji za to.
0 0
reagovat
zdarec:-) chtěl bych pochválit TZ a říct ať se neslučuje s csfd a filmpubem. Ta verze, která jednu chviličku běžela byla strašně nepřehledná. Takhle to tady máme všechno po ruce....
436103
zdarec:-) chtěl bych pochválit TZ a říct ať se neslučuje s csfd a filmpubem. Ta verze, která jednu chviličku běžela byla strašně nepřehledná. Takhle to tady máme všechno po ruce....
0 0
reagovat
Neo: Jaké úpravy bys ještě rád? Rád tě vyslechnu :)
Co se týče těch oldies, rovněž na vás apeluji, nerad bych, abychom byli nařčeni, že jsme se sobecky uzavřeli striktně do akční škatulky nebo tak něco ;)
436102
Neo: Jaké úpravy bys ještě rád? Rád tě vyslechnu :)
Co se týče těch oldies, rovněž na vás apeluji, nerad bych, abychom byli nařčeni, že jsme se sobecky uzavřeli striktně do akční škatulky nebo tak něco ;)
0 0
reagovat

Oldie

V pondeli bude dalsi oldie (neprozradim... pockejte si ;), kazdopadne kdybyste vy, ctenari, meli nejaky napad nebo pozadavek jakou oldie nahodit, dejte vedet, dobre napady nezahazujeme. ;)
436101
V pondeli bude dalsi oldie (neprozradim... pockejte si ;), kazdopadne kdybyste vy, ctenari, meli nejaky napad nebo pozadavek jakou oldie nahodit, dejte vedet, dobre napady nezahazujeme. ;)
Oldie
0 0
reagovat
Cival: Presne!!!! Tú scénu som videl asi 100 krát :o)
...a The Calling sú tam super!
436100
Cival: Presne!!!! Tú scénu som videl asi 100 krát :o) ...a The Calling sú tam super!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se