Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128901 - 128920 Napsat příspěvek

jackieboy

no si hrozně vtipný a nebo to jenom děláš?
A nehrál snad???
438070
no si hrozně vtipný a nebo to jenom děláš? A nehrál snad???
jackieboy
0 0
reagovat

jedlicka ad

ale v limonadovym joe byl nejlepsi...kdyz uz sme u tohohle jedlicky :¨)
438069
ale v limonadovym joe byl nejlepsi...kdyz uz sme u tohohle jedlicky :¨)
jedlicka ad
0 0
reagovat

jedlicka

no jasne, hral s detma, to vis ze jo...pamatuj si ho dobre, prvni rozumnej clovek te k nemu posle :)
438068
no jasne, hral s detma, to vis ze jo...pamatuj si ho dobre, prvni rozumnej clovek te k nemu posle :)
jedlicka
0 0
reagovat
ROFLMAO, tady s váma buď někdo šíleně vyjebává nebo mi je tady někoho líto. Ať tak či onak, v obou případech se tady válim po zemi z těch všech příspěvků. Celkem mě dostal ten výkřik do tmy, že má někdo rád spíš tajemno! Heehehehehe LAFF hehehehhehe!
438067
ROFLMAO, tady s váma buď někdo šíleně vyjebává nebo mi je tady někoho líto. Ať tak či onak, v obou případech se tady válim po zemi z těch všech příspěvků. Celkem mě dostal ten výkřik do tmy, že má někdo rád spíš tajemno! Heehehehehe LAFF hehehehhehe!
0 0
reagovat
ja narazel ma Jedlickuv ustav ;) no offense
438066
ja narazel ma Jedlickuv ustav ;) no offense
0 0
reagovat

jackieboy

Jenom můj strašidený překlep!!!
To už si nepamatuji ale živě vidím ty jeho výtlemy hrál většinou s dětmi hodně ve filmech...
438065
Jenom můj strašidený překlep!!! To už si nepamatuji ale živě vidím ty jeho výtlemy hrál většinou s dětmi hodně ve filmech...
jackieboy
0 0
reagovat

2all

TA HOLKA JE FAKT DIVNA! ja ji vubec nechapu. A nechapu, jak mohla tak ZKOMOLIT moji prezdivku!!!! a docela by me zajimalo, ktery filmy od pana Jedlicky znas....
438064
TA HOLKA JE FAKT DIVNA! ja ji vubec nechapu. A nechapu, jak mohla tak ZKOMOLIT moji prezdivku!!!! a docela by me zajimalo, ktery filmy od pana Jedlicky znas....
2all
0 0
reagovat

všem(scroochy,kfk,jackieboj)

proč ne
25.10.1981!!!!
Jo jeho filmy ano!!!
No už je to 46%
asi mám pomalý pc či co?

Ale mám spíše ráda to tajemno to co ASI NEMÁTE moc rádi,heh,co je na tom špatného?
438063
proč ne 25.10.1981!!!! Jo jeho filmy ano!!! No už je to 46% asi mám pomalý pc či co? Ale mám spíše ráda to tajemno to co ASI NEMÁTE moc rádi,heh,co je na tom špatného?
všem(scroochy,kfk,jackieboj)
0 0
reagovat

Vincent

tos mi moc nepomohl ;)
438062
tos mi moc nepomohl ;)
Vincent
0 0
reagovat

Buffy

Buffy, znas pana Jedlicku?
438061
Buffy, znas pana Jedlicku?
Buffy
0 0
reagovat

jackieboy

Ta Buffy mě děsí víc, než Michael Mayers:-).....fyzicky třiadvacet...psychicky-kdo ví.;-)
438060
Ta Buffy mě děsí víc, než Michael Mayers:-).....fyzicky třiadvacet...psychicky-kdo ví.;-)
jackieboy
0 0
reagovat

Kočičák

dík stahuju! a pak jako už můžu normal si stáhnout Trailer i bez toho že to nepůjde? jsou zatím 4% kenom tak nevím jak to dopadne já se vzsadím,že tak na 20% že to asi nevyjde ,No uvidím 15% TO NENÍ MOC DOBRÉ ...
438059
dík stahuju! a pak jako už můžu normal si stáhnout Trailer i bez toho že to nepůjde? jsou zatím 4% kenom tak nevím jak to dopadne já se vzsadím,že tak na 20% že to asi nevyjde ,No uvidím 15% TO NENÍ MOC DOBRÉ ...
Kočičák
0 0
reagovat

kfk

tipuju ji takovejch 11.vic bych neveril. nebo je opravdu z jiny planety...par takovejch lidi znam...Gross...ehm, spatnej priklad. 2red:hodite sem SITH HAPPENS klip?sw
438058
tipuju ji takovejch 11.vic bych neveril. nebo je opravdu z jiny planety...par takovejch lidi znam...Gross...ehm, spatnej priklad. 2red:hodite sem SITH HAPPENS klip?sw
kfk
0 0
reagovat

Buffy

Tohle není možný...ne prostě ne...tobě nemůže být třiadvacet.
438057
Tohle není možný...ne prostě ne...tobě nemůže být třiadvacet.
Buffy
0 0
reagovat
Cože? Ježiš.
438056
Cože? Ježiš.
0 0
reagovat

Buffysangel

Quicktime stahuj zde.">link Žádný děkovačky. Hlavně ať už je klid a není tu 1357 příspěvků během dvanácti minut.
438055
Quicktime stahuj zde. Žádný děkovačky. Hlavně ať už je klid a není tu 1357 příspěvků během dvanácti minut.
Buffysangel
0 0
reagovat

no jo+Kočičák

kfk
no jo nic si z toho nedělej:)
--------------------
Kočičáku jdu otravovat můžu?nevadí ti to?
Něl bys prosím na vypálení cd do pc filmeček
Buffy přemožitelka upírů?"
Díky moc
438054
kfk no jo nic si z toho nedělej:) -------------------- Kočičáku jdu otravovat můžu?nevadí ti to? Něl bys prosím na vypálení cd do pc filmeček Buffy přemožitelka upírů?" Díky moc
no jo+Kočičák
0 0
reagovat

kfk | 17.05.2005 19:28:56

To by mohl... Pokud ho někde najdu, v nejbližší době dodám. A asi i s minirecenzí, už jsem to viděl ;)
438053
To by mohl... Pokud ho někde najdu, v nejbližší době dodám. A asi i s minirecenzí, už jsem to viděl ;)
kfk | 17.05.2005 19:28:56
0 0
reagovat
Mno...
438052
Mno...
0 0
reagovat
scrOOchy, i'm a individual of many faces and names ;)
438051
scrOOchy, i'm a individual of many faces and names ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se