Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128881 - 128900 Napsat příspěvek
Mayhem: Staci kliknout na logo vlevo nahore

Casper: Udelame asi profily pro vsechny Epizody, ale az ve chvili, kdy to zacne byt zase aktualni (tj. az vyjde trailer k EIII ;). To music video je sice fajn a mozna ho dame i do toho profilu k prvni Epizode, ale vseho docasu.
436139
Mayhem: Staci kliknout na logo vlevo nahore
Casper: Udelame asi profily pro vsechny Epizody, ale az ve chvili, kdy to zacne byt zase aktualni (tj. az vyjde trailer k EIII ;). To music video je sice fajn a mozna ho dame i do toho profilu k prvni Epizode, ale vseho docasu.
0 0
reagovat

Oldies

Ja bych mel jednu pripominku k webu. Chybi mi tu odkaz na novinky. Nebo ho alespon nemuzu najit... A co se tyce nametu na Oldies, tak bych si moc pral: Rambo, Blade Runner, vsechny Vetrelce, Vrana, Dracula(F.F.C)a souhlasim s Mohykanem i Forrestem.
436138
Ja bych mel jednu pripominku k webu. Chybi mi tu odkaz na novinky. Nebo ho alespon nemuzu najit... A co se tyce nametu na Oldies, tak bych si moc pral: Rambo, Blade Runner, vsechny Vetrelce, Vrana, Dracula(F.F.C)a souhlasim s Mohykanem i Forrestem.
Oldies
0 0
reagovat

TO:imf

Celkem brutalni video k ty prvni epizode,jak delkou tak i obsahem.Myslim,ze by stalo za to udelat pro nej vlastni profil nemyslite?
436137
Celkem brutalni video k ty prvni epizode,jak delkou tak i obsahem.Myslim,ze by stalo za to udelat pro nej vlastni profil nemyslite?
TO:imf
0 0
reagovat

Vincent

Leda by konecne dodelali na Source tu novou verzi. Kombinovat oldie trailery s hernimi zatim nehodlame. ;)
436136
Leda by konecne dodelali na Source tu novou verzi. Kombinovat oldie trailery s hernimi zatim nehodlame. ;)
Vincent
0 0
reagovat
(CZ)k0c0UR :]
no dobře, už toho nechávám ;]
nikdy jsem nehrál TFC tak dobře jako ty, ale aby tohle nebylo OT, tak se zeptám, jestli sem nedáte trailer na TFC :P ?
436135
(CZ)k0c0UR :] no dobře, už toho nechávám ;] nikdy jsem nehrál TFC tak dobře jako ty, ale aby tohle nebylo OT, tak se zeptám, jestli sem nedáte trailer na TFC :P ?
0 0
reagovat

Loco

Zrovna mym salkem kavy Duna neni (a bude se hur shanet), ale uvidime. My se v redakci na oldies stridame, aby se vystridal vkus vsech. Na priste uvazujeme o Gumpovi, kdyz jste si o nej tady tak hezky poprosili.
436134
Zrovna mym salkem kavy Duna neni (a bude se hur shanet), ale uvidime. My se v redakci na oldies stridame, aby se vystridal vkus vsech. Na priste uvazujeme o Gumpovi, kdyz jste si o nej tady tak hezky poprosili.
Loco
0 0
reagovat

Duna

Co třeba jako oldie týdne Dunu od Davida Lynche.Co myslíte?
436133
Co třeba jako oldie týdne Dunu od Davida Lynche.Co myslíte?
Duna
0 0
reagovat

imf

díky
436132
díky
imf
0 0
reagovat

Loco

TADY">link (*.MOV, 17MB). Stredni kvalita... lepsi jsem nesehnal.
436131
TADY (*.MOV, 17MB). Stredni kvalita... lepsi jsem nesehnal.
Loco
0 0
reagovat

Vincent

Hrával... už je to sice DÁVNO, ale vzpomínám na ty doby moc rád :). Konec OT, zbytek prosím případně do pošty (možná to bude k věci, neznám tě :)
436130
Hrával... už je to sice DÁVNO, ale vzpomínám na ty doby moc rád :). Konec OT, zbytek prosím případně do pošty (možná to bude k věci, neznám tě :)
Vincent
0 0
reagovat
k0c0URe, mám jednu privátní otázku, odpovíš mi :) ? Nehrávals náhodou delší dobu TFC? Jestli seš to ty, tak to pochopíš :]
436129
k0c0URe, mám jednu privátní otázku, odpovíš mi :) ? Nehrávals náhodou delší dobu TFC? Jestli seš to ty, tak to pochopíš :]
0 0
reagovat

Ep.I

Nemohli byste sehnat music video k Ep.I?
436128
Nemohli byste sehnat music video k Ep.I?
Ep.I
0 0
reagovat

scroochy

Vím o tom. Hlavní frame se z neznámého důvodu natahuje podle výšky pravého sloupce. Je to oficiálně hlášená chyba v Opeře a nyní v novém Firefoxu 1.0 (verze 0.9 to nedělá). IE, obyčejná Mozilla a Netscape s tím problém nemají. Potupně přiznávám, že momentálně nevím, jak to řešit :-(
436127
Vím o tom. Hlavní frame se z neznámého důvodu natahuje podle výšky pravého sloupce. Je to oficiálně hlášená chyba v Opeře a nyní v novém Firefoxu 1.0 (verze 0.9 to nedělá). IE, obyčejná Mozilla a Netscape s tím problém nemají. Potupně přiznávám, že momentálně nevím, jak to řešit :-(
scroochy
0 0
reagovat

Mozilla

Poslyste, nekdo tady psal, ze jim TZ funguje na Mozille, ale ja mam Firefox a dela mi to chybu vzdy u prvniho zaznamu na strance (diskuse, detail filmu apod.). Vzdycky je tam prave nejaka informace (treba obecny popis filmuú a pak obrovska vertikalni mezera a dal uz je to zase v poradku. Nevite cim to je? kouknete tady: link
436126
Poslyste, nekdo tady psal, ze jim TZ funguje na Mozille, ale ja mam Firefox a dela mi to chybu vzdy u prvniho zaznamu na strance (diskuse, detail filmu apod.). Vzdycky je tam prave nejaka informace (treba obecny popis filmuú a pak obrovska vertikalni mezera a dal uz je to zase v poradku. Nevite cim to je? kouknete tady: http://www.extreme-band.wz.cz/chyba.jpg
Mozilla
0 0
reagovat

Žebřík

...opraven ;)
436125
...opraven ;)
Žebřík
0 0
reagovat
Geniální je podle mě celková postava Helsinga, už když jsem viděl Drákulu (Hopkins,atd.) jsem si říkal že by bylo zajímavé ho vidět jako mladého v plné síle.A podařilo se, sice je pravda že podstava byla tak "trochu" obšlehnuta z X-Menů (ztráta paměti,atd. a zas na druhou stranu už si to Jackman jednou zkusil :)), ale i tak idea Helsinga jako Archanděla Gabriela, dual kolty, finální souboj s Drákulou, hudba od Silvestriho .. výkon Morávkové radši nebudu komentovat, ale celkově Helsing stojí opravdu za to.
436124
Geniální je podle mě celková postava Helsinga, už když jsem viděl Drákulu (Hopkins,atd.) jsem si říkal že by bylo zajímavé ho vidět jako mladého v plné síle.A podařilo se, sice je pravda že podstava byla tak "trochu" obšlehnuta z X-Menů (ztráta paměti,atd. a zas na druhou stranu už si to Jackman jednou zkusil :)), ale i tak idea Helsinga jako Archanděla Gabriela, dual kolty, finální souboj s Drákulou, hudba od Silvestriho .. výkon Morávkové radši nebudu komentovat, ale celkově Helsing stojí opravdu za to.
0 0
reagovat
Musim pochvalit vsechny panacky co se staraji o TZ...odvedli opravdu skvely kus prace a za to jim patri nase diky. Mimochodem, pokud budete chtit s necim pomoci, tak se muzete obratit na me ;)
436123
Musim pochvalit vsechny panacky co se staraji o TZ...odvedli opravdu skvely kus prace a za to jim patri nase diky. Mimochodem, pokud budete chtit s necim pomoci, tak se muzete obratit na me ;)
0 0
reagovat
Bohuzel to muze spravit jenom Kocour a ten prijde az nekdy k veceru.
436122
Bohuzel to muze spravit jenom Kocour a ten prijde az nekdy k veceru.
0 0
reagovat
A ještě musim pochválit Váš TZ mirror, protože není moc takových, abych stahoval rychlostí nad 4 MB/s ;]
436121
A ještě musim pochválit Váš TZ mirror, protože není moc takových, abych stahoval rychlostí nad 4 MB/s ;]
0 0
reagovat
TOP 10 je fajn, akorát to Star Wars se nějak rozhodilo :]
436120
TOP 10 je fajn, akorát to Star Wars se nějak rozhodilo :]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se