Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128801 - 128820 Napsat příspěvek
Unaveny a zniceny clovek sem polomrtvy pred spanim pride, pozriet co je nove a najde tu dalsie skvosty od noveho maskota Trailerzone, ktory dokaze zarucene vzdy pobavit. Dakujeme Buffy. :)
438170
Unaveny a zniceny clovek sem polomrtvy pred spanim pride, pozriet co je nove a najde tu dalsie skvosty od noveho maskota Trailerzone, ktory dokaze zarucene vzdy pobavit. Dakujeme Buffy. :)
0 0
reagovat

Vincent

hele, ty joudo, jeste porad si mi nerek, kdo ze to racis byt :)
438169
hele, ty joudo, jeste porad si mi nerek, kdo ze to racis byt :)
Vincent
0 0
reagovat
Van Gelsing a Dum Fifurin hehehe! Tak tohle je moc už i na mě :) A kočka má pravdu, protože slovo líbyt je fakt kruťárna heheh! Čekám na další dávku, go go go hehe!
438168
Van Gelsing a Dum Fifurin hehehe! Tak tohle je moc už i na mě :) A kočka má pravdu, protože slovo líbyt je fakt kruťárna heheh! Čekám na další dávku, go go go hehe!
0 0
reagovat

Mlha

je, kampak se podel ten tvuj sexy-fashionable-nice hamburger? :)
438167
je, kampak se podel ten tvuj sexy-fashionable-nice hamburger? :)
Mlha
0 0
reagovat

SW III

Musim říct,že když jsem byl v kině já,netleskal nikdo.E3 dalece překonala první dvě epizody,ale stejně jsem od Lucase čekal mnohem víc.
Loki:Timhle poslednim si Buffy ty předchozí dva docela vynahradila ;)
438166
Musim říct,že když jsem byl v kině já,netleskal nikdo.E3 dalece překonala první dvě epizody,ale stejně jsem od Lucase čekal mnohem víc. Loki:Timhle poslednim si Buffy ty předchozí dva docela vynahradila ;)
SW III
0 0
reagovat
"Se mi taky líbyly." no to uz snad neni mozny...my nechapem jeji prispevky a ona nebere v potaz nase :D
438165
"Se mi taky líbyly." no to uz snad neni mozny...my nechapem jeji prispevky a ona nebere v potaz nase :D
0 0
reagovat
Mně přijde mnohem temnější slovo "líbylo" ;)
438164
Mně přijde mnohem temnější slovo "líbylo" ;)
0 0
reagovat
"Van Helsing je dobrý temný horor." eh? :))
438163
"Van Helsing je dobrý temný horor." eh? :))
0 0
reagovat

TY VOLE

Lidi tak jsem skoukla další trailery
DUM VOSKOVÝCH FIFURIN=To jako teda nic moc na to,že to má být upoutávka,k tomu hororu,možná co tam dělá na tom hororové je ta melodie a přiblblý řev lidí.


A jako druhý VAN HELSING
No to se dá o čem mluvit,mě se to teda líbylo.Van Helsing je dobrý temný horor.
A ty záběry např:
Koně ve vzduchu......
Docela mě tam na tom celém dostala scénka s létající upírkou.
VAN GELSING=Cool:)
438162
Lidi tak jsem skoukla další trailery DUM VOSKOVÝCH FIFURIN=To jako teda nic moc na to,že to má být upoutávka,k tomu hororu,možná co tam dělá na tom hororové je ta melodie a přiblblý řev lidí. A jako druhý VAN HELSING No to se dá o čem mluvit,mě se to teda líbylo.Van Helsing je dobrý temný horor. A ty záběry např: Koně ve vzduchu...... Docela mě tam na tom celém dostala scénka s létající upírkou. VAN GELSING=Cool:)
TY VOLE
0 0
reagovat

SW III

Hm to ja kdyz jsem byla dnes potreti, tak lidi poprve netleskali, asi to byla nejaka divna sestava, barbari ;)
438161
Hm to ja kdyz jsem byla dnes potreti, tak lidi poprve netleskali, asi to byla nejaka divna sestava, barbari ;)
SW III
0 0
reagovat
Pockej jako tahle treti masacka epizoda te nezaujala?
438160
Pockej jako tahle treti masacka epizoda te nezaujala?
0 0
reagovat

Loki

Já nevim.Stále mám rád jen ty staré epizody.Když jsem byl v kině, tak lidi začali na konci tleskat.Ty ovace byly jen pro oku lahodící digitální triky, které mě už lezly krkem.Já bych zatleskal jen symbolicky pánům, kteří spolupracovali s Lucasem na scénářích těch starých Ep.
438159
Já nevim.Stále mám rád jen ty staré epizody.Když jsem byl v kině, tak lidi začali na konci tleskat.Ty ovace byly jen pro oku lahodící digitální triky, které mě už lezly krkem.Já bych zatleskal jen symbolicky pánům, kteří spolupracovali s Lucasem na scénářích těch starých Ep.
Loki
0 0
reagovat
kfk:Proc tak smutne? Tobe se to nelibilo?
438158
kfk:Proc tak smutne? Tobe se to nelibilo?
0 0
reagovat
Tiger:Nahodou posledny dva prispevky byli v pohode, sak ona se polepsi, vid Buffy? Jinak Buffy hlavne nesmis psat kraviny a cist si po sobe spravy ktere napises. ;)
438157
Tiger:Nahodou posledny dva prispevky byli v pohode, sak ona se polepsi, vid Buffy? Jinak Buffy hlavne nesmis psat kraviny a cist si po sobe spravy ktere napises. ;)
0 0
reagovat

SW III

Takhle umírá kultovní trilogie. Za bouřlivého potlesku.:-(
438156
Takhle umírá kultovní trilogie. Za bouřlivého potlesku.:-(
SW III
0 0
reagovat

CASPER

Dík, už to jde:-)
438155
Dík, už to jde:-)
CASPER
0 0
reagovat
Buffysangel se vrátila, help :)
438154
Buffysangel se vrátila, help :)
0 0
reagovat

radecacek

Hm já občas tam vídám jenom 1 človíčka.Ale jinak je vážně chat opuštěný.....
438153
Hm já občas tam vídám jenom 1 človíčka.Ale jinak je vážně chat opuštěný.....
radecacek
0 0
reagovat

BATMAN AUTO(Batman Begins)

No to se mi tam teda taky nelíbylo a už vůbec se nepodobalo Batman autu z předchozích dílů.
Ale jinak je to hezká upoutávka.
438152
No to se mi tam teda taky nelíbylo a už vůbec se nepodobalo Batman autu z předchozích dílů. Ale jinak je to hezká upoutávka.
BATMAN AUTO(Batman Begins)
0 0
reagovat

Forrest

Opraveno, dik. BTW opravil jsem data ve vyhledu premier (hlavne v lete se par veci posouva) a mam dobrou zpravu: Deuce Bigalow 2 se nasi distribuci pravdepodobne vyhne :-)
438151
Opraveno, dik. BTW opravil jsem data ve vyhledu premier (hlavne v lete se par veci posouva) a mam dobrou zpravu: Deuce Bigalow 2 se nasi distribuci pravdepodobne vyhne :-)
Forrest
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se