Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127621 - 127640 Napsat příspěvek

blond

Čím lepší kvalita, tím lepší ukázka? To je ale pěkná blbost. Nehoníme se za kvalitou, ale snažíme se vybrat potenciálně zajímavé tituly, které osloví víc jak jednoho čtenáře. Ukázka má přes tři minuty, velice slušné rozlišení a přitom si drží bitrate kolem 960kbps a zabírá necelých 25MB. To je podle mě ideální vybalancování. Proč by bylo dobré sehnat ji ve formátu mov? Nejde ti přehrát avi? Co kdyby sis raději sehnal XViD kodek, než přemlouval adminy, aby ti udělali trailer podle tvého gusta? Jinak ukázky na Armageddon i Pearl Harbor jsi neobjevil, protože fungujeme jen bezmála dva roky, tyhle tituly jsou o něco starší a do Oldies se neprobojovaly (a v dohledné době se tak nestane).
437319
Čím lepší kvalita, tím lepší ukázka? To je ale pěkná blbost. Nehoníme se za kvalitou, ale snažíme se vybrat potenciálně zajímavé tituly, které osloví víc jak jednoho čtenáře. Ukázka má přes tři minuty, velice slušné rozlišení a přitom si drží bitrate kolem 960kbps a zabírá necelých 25MB. To je podle mě ideální vybalancování. Proč by bylo dobré sehnat ji ve formátu mov? Nejde ti přehrát avi? Co kdyby sis raději sehnal XViD kodek, než přemlouval adminy, aby ti udělali trailer podle tvého gusta? Jinak ukázky na Armageddon i Pearl Harbor jsi neobjevil, protože fungujeme jen bezmála dva roky, tyhle tituly jsou o něco starší a do Oldies se neprobojovaly (a v dohledné době se tak nestane).
blond
0 0
reagovat
blond: Klídek, chlape - dva příspěvky a už tomu tady málem že ne nadáváš, že tu nemaj trailery, který chceš zrovna ty...
437318
blond: Klídek, chlape - dva příspěvky a už tomu tady málem že ne nadáváš, že tu nemaj trailery, který chceš zrovna ty...
0 0
reagovat

Michael Bay

je to dost dobrej film jeden z mích nejoblíbenějších.Michaeel Bay spolu se Stevenem Spielbergem umí dělat filmy dost dobrý a promakaný nikdy se u jejich filmů nenudim je tam dost akčních scén a je vidět že oba uměj dělat PC efekty bez kterých se dnešní film prostě neobejde.A teď k věci:za 1.nová ukázka k filmu Rock mi tak nějak nejde jak by měla, bylo by dobrý sehnat to taky ve formátu MOV.
za 2.ta ukázka nemá moc dobrou kvalitu a nezapomínejte čim lepší kvalita tim lepší ukázka
za 3.nějak jsem to neobjevil ukázky k filmům Armagedon a Perl Harbor od (jak jinak) Michaela Baye a jelikož je nemůžu nikde najít tak bych byl velice rád kdyby se tu nějaký objevily. To jest vše!!!
437317
je to dost dobrej film jeden z mích nejoblíbenějších.Michaeel Bay spolu se Stevenem Spielbergem umí dělat filmy dost dobrý a promakaný nikdy se u jejich filmů nenudim je tam dost akčních scén a je vidět že oba uměj dělat PC efekty bez kterých se dnešní film prostě neobejde.A teď k věci:za 1.nová ukázka k filmu Rock mi tak nějak nejde jak by měla, bylo by dobrý sehnat to taky ve formátu MOV. za 2.ta ukázka nemá moc dobrou kvalitu a nezapomínejte čim lepší kvalita tim lepší ukázka za 3.nějak jsem to neobjevil ukázky k filmům Armagedon a Perl Harbor od (jak jinak) Michaela Baye a jelikož je nemůžu nikde najít tak bych byl velice rád kdyby se tu nějaký objevily. To jest vše!!!
Michael Bay
0 0
reagovat

Signs(Znamení)

už dloho hledám trailer na film Signs(Znamení) a nikde není k dostálí dokonce ani na týhle super stránce. Je to škoda protože jak já vim je to dost dobrej film!!!
437316
už dloho hledám trailer na film Signs(Znamení) a nikde není k dostálí dokonce ani na týhle super stránce. Je to škoda protože jak já vim je to dost dobrej film!!!
Signs(Znamení)
0 0
reagovat

Avízo

Mezi statistikami přibyl souhrn uživatelsky nejoblíběnějších trailerů, tak jak ho tvoříte všichni dohromady svými žebříčky "TOP 5 nejoblíbenějších". Od nynějška tak máte větší motivaci si své žebříčky pěstovat a viditelně tak zahýbat s pořadím.
437315
Mezi statistikami přibyl souhrn uživatelsky nejoblíběnějších trailerů, tak jak ho tvoříte všichni dohromady svými žebříčky "TOP 5 nejoblíbenějších". Od nynějška tak máte větší motivaci si své žebříčky pěstovat a viditelně tak zahýbat s pořadím.
Avízo
0 0
reagovat
Díky moc
437314
Díky moc
0 0
reagovat

odkaz na teaser trailer k Ice Age 2

Pokud vam nekomu stejne jako nefunguje odkaz na uvodni strance nasel jsem tento teaser trailer jinde!!!!! link
437313
Pokud vam nekomu stejne jako nefunguje odkaz na uvodni strance nasel jsem tento teaser trailer jinde!!!!! http://www.filmtotaal.nl/module.php?section=iceage2
odkaz na teaser trailer k Ice Age 2
0 0
reagovat

oldie

já bych rád viděl "Crash" od Cronenberga...
437312
já bych rád viděl "Crash" od Cronenberga...
oldie
0 0
reagovat

Making Sin city

Tak se mi to podařilo sehnat. Už to mám a házím to na server.
437311
Tak se mi to podařilo sehnat. Už to mám a házím to na server.
Making Sin city
0 0
reagovat
jinak to vypadá že ve Válce světu opravdu jen Cruise přijde domů,napadnou ho mimozemšťani a oni budou pořád jen utíkat davem a v každém městě objevovat novou paniku:-))) Jinak tahle ukázka dostatečně navnadí a já bych už nechtěl žádné nové záběry v tom "plnohodnotném traileru" tj.v tom,který ukáže i mimozemšťany(jejichž zjevení samozřejmě patří k překvapení filmu) a vykecá zápletku se vším všudy-případně i dějový zvrat,který se odehraje až v polovině filmu. Jak jsem už říkal-trailery někdy zachází daleko-viz Harry Potter 3
437310
jinak to vypadá že ve Válce světu opravdu jen Cruise přijde domů,napadnou ho mimozemšťani a oni budou pořád jen utíkat davem a v každém městě objevovat novou paniku:-))) Jinak tahle ukázka dostatečně navnadí a já bych už nechtěl žádné nové záběry v tom "plnohodnotném traileru" tj.v tom,který ukáže i mimozemšťany(jejichž zjevení samozřejmě patří k překvapení filmu) a vykecá zápletku se vším všudy-případně i dějový zvrat,který se odehraje až v polovině filmu. Jak jsem už říkal-trailery někdy zachází daleko-viz Harry Potter 3
0 0
reagovat
stream je fuj,já to chci taky:-)
437309
stream je fuj,já to chci taky:-)
0 0
reagovat

Making of Sin City

Tak to se musí někde sehnat stáhnutelný.......bomba!
437308
Tak to se musí někde sehnat stáhnutelný.......bomba!
Making of Sin City
0 0
reagovat

Sin CIty!!!

11">link minutove Making of Sin City, OBROVSKE mnozstvo novych zaberov, klikajte dokym to tam je. (win media stream)
437307
11 minutove Making of Sin City, OBROVSKE mnozstvo novych zaberov, klikajte dokym to tam je. (win media stream)
Sin CIty!!!
0 0
reagovat

Kill Bill

Myslíte, že bude trailer na Kill Bill:The Whole Bloody Affair?
437306
Myslíte, že bude trailer na Kill Bill:The Whole Bloody Affair?
Kill Bill
0 0
reagovat
Trailer">link na The Island (opravdu nemuzeme zarucit, ze tam bude dlouho, tak nevahejte)
437305
Trailer na The Island (opravdu nemuzeme zarucit, ze tam bude dlouho, tak nevahejte)
0 0
reagovat

imf

Třebas nebudu jediný, kdo by ho tu chtěl;)....no nic no, tak tedy už o tom pomlčím.....ach jo.....když vám to tak vadí.
437304
Třebas nebudu jediný, kdo by ho tu chtěl;)....no nic no, tak tedy už o tom pomlčím.....ach jo.....když vám to tak vadí.
imf
0 0
reagovat
Loco: Jo ja mam rad lidi s iluzema. Tak si je opatruj a uz se prosim o tom traileru nezminuj.
437303
Loco: Jo ja mam rad lidi s iluzema. Tak si je opatruj a uz se prosim o tom traileru nezminuj.
0 0
reagovat

imf

Objeví určitě někdy ano.......
437302
Objeví určitě někdy ano.......
imf
0 0
reagovat

Loco

Muze, protoze ten trailer videl se mnou. ;) A je uplne jedno jak se k nemu kdo vyjadri. Nikdo ti nebrani na nej koukat do roztrhani. Ale smir se s tim, ze na TZ se neobjevi.
437301
Muze, protoze ten trailer videl se mnou. ;) A je uplne jedno jak se k nemu kdo vyjadri. Nikdo ti nebrani na nej koukat do roztrhani. Ale smir se s tim, ze na TZ se neobjevi.
Loco
0 0
reagovat

DUNA-TRAILER

Kdo viděl trailer na Dunu od Lynche nechť se přihlásí a vyjádří se k němu,děkuji.Mimochodem......www.movie-list.com/classics......Duna.
437300
Kdo viděl trailer na Dunu od Lynche nechť se přihlásí a vyjádří se k němu,děkuji.Mimochodem......www.movie-list.com/classics......Duna.
DUNA-TRAILER
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se