Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127641 - 127660 Napsat příspěvek

oldie

Když ne Dunu, tak co třeba....The Good,the Bad and the Ugly.
437346
Když ne Dunu, tak co třeba....The Good,the Bad and the Ugly.
oldie
0 0
reagovat

imf

Jistý uživatel zde poznamenal Jack Daniel's Tennesee whiskey;).Asi špatně,co?
437345
Jistý uživatel zde poznamenal Jack Daniel's Tennesee whiskey;).Asi špatně,co?
imf
0 0
reagovat
No tak se to neujalo. Jeste teda napoveda. Ta veta je samozrejme prelozena UPLNE spatne, takze otrockym prekladem zpatky do anglictiny nic nespravite. Jde o dost pouzivanou hlasku a to jmeno ve vete by vam melo leccos napovedet. Tak co, zkusi to nekdo? ;)
437344
No tak se to neujalo. Jeste teda napoveda. Ta veta je samozrejme prelozena UPLNE spatne, takze otrockym prekladem zpatky do anglictiny nic nespravite. Jde o dost pouzivanou hlasku a to jmeno ve vete by vam melo leccos napovedet. Tak co, zkusi to nekdo? ;)
0 0
reagovat

imf

Sakra;)....já myslel,že to nikdo nečet;)....no snad překlad byl dobrej,ale nějako tu narážku,či co je to nechápu;)...Jack Wyatt is on mountains?
437343
Sakra;)....já myslel,že to nikdo nečet;)....no snad překlad byl dobrej,ale nějako tu narážku,či co je to nechápu;)...Jack Wyatt is on mountains?
imf
0 0
reagovat
Tak zapremyslej, Loco. Podruhy se treba trefis a nebudes to muset zbabele mazat. ;)
437342
Tak zapremyslej, Loco. Podruhy se treba trefis a nebudes to muset zbabele mazat. ;)
0 0
reagovat

Loco

Njn divxovy titulky, vypravejte mi o nich. Kdo z vas rozkoduje vetu: Jack Daniel je na horach? ;) (chci po vas "preklad" zpatky do originalu ;)
437341
Njn divxovy titulky, vypravejte mi o nich. Kdo z vas rozkoduje vetu: Jack Daniel je na horach? ;) (chci po vas "preklad" zpatky do originalu ;)
Loco
0 0
reagovat

Scrytcher

Například Život pod vodou na ten jsem šel nedávno a byl bych jistě zklamán,kdybych ho viděl na počítači v divný kvalitě a s divnejma titulkama.....
437340
Například Život pod vodou na ten jsem šel nedávno a byl bych jistě zklamán,kdybych ho viděl na počítači v divný kvalitě a s divnejma titulkama.....
Scrytcher
0 0
reagovat

Scrytcher

I don't think so.Opravdu ne....už se mi hodně dlouho nestalo,že by vedle mne seděl nějakej tlusťoch a žral popcorn a lil do sebe hektolitry koly.....kino je kino...navíc pirátský posezení;).
437339
I don't think so.Opravdu ne....už se mi hodně dlouho nestalo,že by vedle mne seděl nějakej tlusťoch a žral popcorn a lil do sebe hektolitry koly.....kino je kino...navíc pirátský posezení;).
Scrytcher
0 0
reagovat

LOCO

Loco: netvrdil bych, doma se muzes divat v klidu sam a nesedi vedle tebe tlustoch, ktery se cpe popcornem a lije do sebe hektolitry koly..a zezadu ti nikdo nekope do sedacky..samozrejme mas v kine 100x lepsi kvalitu a na vetsim formatu, ale domaci posezeni neni taky k zahozeni
437338
Loco: netvrdil bych, doma se muzes divat v klidu sam a nesedi vedle tebe tlustoch, ktery se cpe popcornem a lije do sebe hektolitry koly..a zezadu ti nikdo nekope do sedacky..samozrejme mas v kine 100x lepsi kvalitu a na vetsim formatu, ale domaci posezeni neni taky k zahozeni
LOCO
0 0
reagovat

Tiger

Tak to já nemůžu....já vždycky čekám,nedívám se na to v počítači....špatná atmosféra.
437337
Tak to já nemůžu....já vždycky čekám,nedívám se na to v počítači....špatná atmosféra.
Tiger
0 0
reagovat

Tiger

Cože, u nás má bejt premiéra Sin City až 18. 8. 2005????? Doufám, že to aspoň bude k sehnání na netu, protože tak dlouho čekat nehodlám...
437336
Cože, u nás má bejt premiéra Sin City až 18. 8. 2005????? Doufám, že to aspoň bude k sehnání na netu, protože tak dlouho čekat nehodlám...
Tiger
0 0
reagovat

let fénixe

mimochodem, nevite, jestli u nas bude vychazet na DVD Flight of the Phoenix?
437335
mimochodem, nevite, jestli u nas bude vychazet na DVD Flight of the Phoenix?
let fénixe
0 0
reagovat

ostruvek

wow, tak ten international teaser k The Island je bozi! Krasa, uz se tesim...Mimochodem ta scena, jak tam jedou s tim autem na ty dalnici je jak vystrizena z Bad Boys 2 :) Go, Miso, go!
437334
wow, tak ten international teaser k The Island je bozi! Krasa, uz se tesim...Mimochodem ta scena, jak tam jedou s tim autem na ty dalnici je jak vystrizena z Bad Boys 2 :) Go, Miso, go!
ostruvek
0 0
reagovat

blond

You're welcome;).
437333
You're welcome;).
blond
0 0
reagovat
Nevíte jak to vypadá s českou premiérou Coach Carter?
437332
Nevíte jak to vypadá s českou premiérou Coach Carter?
0 0
reagovat

Kvalita na druhou :)

2imf: U DivXu je max bitrate 8000kbps :), ale ohledně těch zdrojů to asi bude pravda.

2kOCOUR: Já vim, že nikde nic nenalháváte :) Jestli ta forma příspěvku měla bejt něco jako vykání tak pozor, je mi pouze 15!!!
437331
2imf: U DivXu je max bitrate 8000kbps :), ale ohledně těch zdrojů to asi bude pravda. 2kOCOUR: Já vim, že nikde nic nenalháváte :) Jestli ta forma příspěvku měla bejt něco jako vykání tak pozor, je mi pouze 15!!!
Kvalita na druhou :)
0 0
reagovat

loco

díky kámo baz tebe bych to nenašel
437330
díky kámo baz tebe bych to nenašel
loco
0 0
reagovat

RSS

2kocour: hihi :) (viz. dole) BTW jak to vypada s tim RSS kanalem? mas to zapsany v diari a cervene podtrzeny (dvakrat aspon!!)? :)) bylo by to fajn
437329
2kocour: hihi :) (viz. dole) BTW jak to vypada s tim RSS kanalem? mas to zapsany v diari a cervene podtrzeny (dvakrat aspon!!)? :)) bylo by to fajn
RSS
0 0
reagovat

Tiger

Já bych k tomu rád dodal, že nevím, proč bychom vám měli něco nalhávat ;). Všiml jste si snad někde, že bychom to udělali? :)
437328
Já bych k tomu rád dodal, že nevím, proč bychom vám měli něco nalhávat ;). Všiml jste si snad někde, že bychom to udělali? :)
Tiger
0 0
reagovat

Tiger

480 MOVy maji vzdycky lepsi kvalitu nez DivXy, protoze se u nich pracuje s vyssi kompresi (vetsinou tak 1200-1300kbps). Samozrejme treba u Skaly jsme to klidne mohli oznacit jako vysokou kvalitu, ale nektere trailery na starsi filmy maji snizenou kvalitu obrazu, popr. jsou brany z neprilis kvalitnich zdroju. Tak asi tak.
437327
480 MOVy maji vzdycky lepsi kvalitu nez DivXy, protoze se u nich pracuje s vyssi kompresi (vetsinou tak 1200-1300kbps). Samozrejme treba u Skaly jsme to klidne mohli oznacit jako vysokou kvalitu, ale nektere trailery na starsi filmy maji snizenou kvalitu obrazu, popr. jsou brany z neprilis kvalitnich zdroju. Tak asi tak.
Tiger
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se