Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127581 - 127600 Napsat příspěvek

blond

To teda čumim;).A stálo ti to za to?
437357
To teda čumim;).A stálo ti to za to?
blond
0 0
reagovat
Já teda rozhodně čekat nehodlám, rychlej net sice nemám, ale tak si to hold budu muset od někoho sehnat...
437356
Já teda rozhodně čekat nehodlám, rychlej net sice nemám, ale tak si to hold budu muset od někoho sehnat...
0 0
reagovat

Loco

No vidíš a já k nim zrovna patřim!! viděl jsem měsíc před premiérou Spider-mana 2. To čumíš co???:-)
437355
No vidíš a já k nim zrovna patřim!! viděl jsem měsíc před premiérou Spider-mana 2. To čumíš co???:-)
Loco
0 0
reagovat
Musíme vydržet!.....vyděržat;)....ovšem nenávidim takový ty tupce,co se chlubí tim, jak jsou skvělí,že viděli film "XY" dřív než byl v kinech.....snad k nim tady nikdo nepatří;).
437354
Musíme vydržet!.....vyděržat;)....ovšem nenávidim takový ty tupce,co se chlubí tim, jak jsou skvělí,že viděli film "XY" dřív než byl v kinech.....snad k nim tady nikdo nepatří;).
0 0
reagovat
Loco: nevim jestli takhle dlouho vydrzim cekat:) jako jestli bude nejaky kvalitni dvd-rip tak sosam ale kino ripy nestahuju, to bych si zkazil chut
437353
Loco: nevim jestli takhle dlouho vydrzim cekat:) jako jestli bude nejaky kvalitni dvd-rip tak sosam ale kino ripy nestahuju, to bych si zkazil chut
0 0
reagovat
blond: vetsinou dc++ nebo pres nejakej torrent
437352
blond: vetsinou dc++ nebo pres nejakej torrent
0 0
reagovat
Kdo vi, at napovi. Ale nekde jinde laskave. :)
437351
Kdo vi, at napovi. Ale nekde jinde laskave. :)
0 0
reagovat

sin city

když tady mluvíte vo tom stahování kde se to dá na netu sehnat? já totiž taky nehodlam jak votrok čekat skoro půl roku na tak skvostnej film jménem sin city. Kdo ví ať napoví:-)
437350
když tady mluvíte vo tom stahování kde se to dá na netu sehnat? já totiž taky nehodlam jak votrok čekat skoro půl roku na tak skvostnej film jménem sin city. Kdo ví ať napoví:-)
sin city
0 0
reagovat

Scrytcher

To je přeci relativní...je pravda, že pět měsíců, nebo kolik to je....je opravdu hodně, ale je to zkouška naší víry;).
437349
To je přeci relativní...je pravda, že pět měsíců, nebo kolik to je....je opravdu hodně, ale je to zkouška naší víry;).
Scrytcher
0 0
reagovat
Loco: ja nevim ja kdyz neco stahnu, tak je kvalita hodne dobra..
437348
Loco: ja nevim ja kdyz neco stahnu, tak je kvalita hodne dobra..
0 0
reagovat

oldie

Nebo The Cider House Rules.
437347
Nebo The Cider House Rules.
oldie
0 0
reagovat

oldie

Když ne Dunu, tak co třeba....The Good,the Bad and the Ugly.
437346
Když ne Dunu, tak co třeba....The Good,the Bad and the Ugly.
oldie
0 0
reagovat

imf

Jistý uživatel zde poznamenal Jack Daniel's Tennesee whiskey;).Asi špatně,co?
437345
Jistý uživatel zde poznamenal Jack Daniel's Tennesee whiskey;).Asi špatně,co?
imf
0 0
reagovat
No tak se to neujalo. Jeste teda napoveda. Ta veta je samozrejme prelozena UPLNE spatne, takze otrockym prekladem zpatky do anglictiny nic nespravite. Jde o dost pouzivanou hlasku a to jmeno ve vete by vam melo leccos napovedet. Tak co, zkusi to nekdo? ;)
437344
No tak se to neujalo. Jeste teda napoveda. Ta veta je samozrejme prelozena UPLNE spatne, takze otrockym prekladem zpatky do anglictiny nic nespravite. Jde o dost pouzivanou hlasku a to jmeno ve vete by vam melo leccos napovedet. Tak co, zkusi to nekdo? ;)
0 0
reagovat

imf

Sakra;)....já myslel,že to nikdo nečet;)....no snad překlad byl dobrej,ale nějako tu narážku,či co je to nechápu;)...Jack Wyatt is on mountains?
437343
Sakra;)....já myslel,že to nikdo nečet;)....no snad překlad byl dobrej,ale nějako tu narážku,či co je to nechápu;)...Jack Wyatt is on mountains?
imf
0 0
reagovat
Tak zapremyslej, Loco. Podruhy se treba trefis a nebudes to muset zbabele mazat. ;)
437342
Tak zapremyslej, Loco. Podruhy se treba trefis a nebudes to muset zbabele mazat. ;)
0 0
reagovat

Loco

Njn divxovy titulky, vypravejte mi o nich. Kdo z vas rozkoduje vetu: Jack Daniel je na horach? ;) (chci po vas "preklad" zpatky do originalu ;)
437341
Njn divxovy titulky, vypravejte mi o nich. Kdo z vas rozkoduje vetu: Jack Daniel je na horach? ;) (chci po vas "preklad" zpatky do originalu ;)
Loco
0 0
reagovat

Scrytcher

Například Život pod vodou na ten jsem šel nedávno a byl bych jistě zklamán,kdybych ho viděl na počítači v divný kvalitě a s divnejma titulkama.....
437340
Například Život pod vodou na ten jsem šel nedávno a byl bych jistě zklamán,kdybych ho viděl na počítači v divný kvalitě a s divnejma titulkama.....
Scrytcher
0 0
reagovat

Scrytcher

I don't think so.Opravdu ne....už se mi hodně dlouho nestalo,že by vedle mne seděl nějakej tlusťoch a žral popcorn a lil do sebe hektolitry koly.....kino je kino...navíc pirátský posezení;).
437339
I don't think so.Opravdu ne....už se mi hodně dlouho nestalo,že by vedle mne seděl nějakej tlusťoch a žral popcorn a lil do sebe hektolitry koly.....kino je kino...navíc pirátský posezení;).
Scrytcher
0 0
reagovat

LOCO

Loco: netvrdil bych, doma se muzes divat v klidu sam a nesedi vedle tebe tlustoch, ktery se cpe popcornem a lije do sebe hektolitry koly..a zezadu ti nikdo nekope do sedacky..samozrejme mas v kine 100x lepsi kvalitu a na vetsim formatu, ale domaci posezeni neni taky k zahozeni
437338
Loco: netvrdil bych, doma se muzes divat v klidu sam a nesedi vedle tebe tlustoch, ktery se cpe popcornem a lije do sebe hektolitry koly..a zezadu ti nikdo nekope do sedacky..samozrejme mas v kine 100x lepsi kvalitu a na vetsim formatu, ale domaci posezeni neni taky k zahozeni
LOCO
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se