Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127601 - 127620 Napsat příspěvek

Tiger

Tak to já nemůžu....já vždycky čekám,nedívám se na to v počítači....špatná atmosféra.
437337
Tak to já nemůžu....já vždycky čekám,nedívám se na to v počítači....špatná atmosféra.
Tiger
0 0
reagovat

Tiger

Cože, u nás má bejt premiéra Sin City až 18. 8. 2005????? Doufám, že to aspoň bude k sehnání na netu, protože tak dlouho čekat nehodlám...
437336
Cože, u nás má bejt premiéra Sin City až 18. 8. 2005????? Doufám, že to aspoň bude k sehnání na netu, protože tak dlouho čekat nehodlám...
Tiger
0 0
reagovat

let fénixe

mimochodem, nevite, jestli u nas bude vychazet na DVD Flight of the Phoenix?
437335
mimochodem, nevite, jestli u nas bude vychazet na DVD Flight of the Phoenix?
let fénixe
0 0
reagovat

ostruvek

wow, tak ten international teaser k The Island je bozi! Krasa, uz se tesim...Mimochodem ta scena, jak tam jedou s tim autem na ty dalnici je jak vystrizena z Bad Boys 2 :) Go, Miso, go!
437334
wow, tak ten international teaser k The Island je bozi! Krasa, uz se tesim...Mimochodem ta scena, jak tam jedou s tim autem na ty dalnici je jak vystrizena z Bad Boys 2 :) Go, Miso, go!
ostruvek
0 0
reagovat

blond

You're welcome;).
437333
You're welcome;).
blond
0 0
reagovat
Nevíte jak to vypadá s českou premiérou Coach Carter?
437332
Nevíte jak to vypadá s českou premiérou Coach Carter?
0 0
reagovat

Kvalita na druhou :)

2imf: U DivXu je max bitrate 8000kbps :), ale ohledně těch zdrojů to asi bude pravda.

2kOCOUR: Já vim, že nikde nic nenalháváte :) Jestli ta forma příspěvku měla bejt něco jako vykání tak pozor, je mi pouze 15!!!
437331
2imf: U DivXu je max bitrate 8000kbps :), ale ohledně těch zdrojů to asi bude pravda. 2kOCOUR: Já vim, že nikde nic nenalháváte :) Jestli ta forma příspěvku měla bejt něco jako vykání tak pozor, je mi pouze 15!!!
Kvalita na druhou :)
0 0
reagovat

loco

díky kámo baz tebe bych to nenašel
437330
díky kámo baz tebe bych to nenašel
loco
0 0
reagovat

RSS

2kocour: hihi :) (viz. dole) BTW jak to vypada s tim RSS kanalem? mas to zapsany v diari a cervene podtrzeny (dvakrat aspon!!)? :)) bylo by to fajn
437329
2kocour: hihi :) (viz. dole) BTW jak to vypada s tim RSS kanalem? mas to zapsany v diari a cervene podtrzeny (dvakrat aspon!!)? :)) bylo by to fajn
RSS
0 0
reagovat

Tiger

Já bych k tomu rád dodal, že nevím, proč bychom vám měli něco nalhávat ;). Všiml jste si snad někde, že bychom to udělali? :)
437328
Já bych k tomu rád dodal, že nevím, proč bychom vám měli něco nalhávat ;). Všiml jste si snad někde, že bychom to udělali? :)
Tiger
0 0
reagovat

Tiger

480 MOVy maji vzdycky lepsi kvalitu nez DivXy, protoze se u nich pracuje s vyssi kompresi (vetsinou tak 1200-1300kbps). Samozrejme treba u Skaly jsme to klidne mohli oznacit jako vysokou kvalitu, ale nektere trailery na starsi filmy maji snizenou kvalitu obrazu, popr. jsou brany z neprilis kvalitnich zdroju. Tak asi tak.
437327
480 MOVy maji vzdycky lepsi kvalitu nez DivXy, protoze se u nich pracuje s vyssi kompresi (vetsinou tak 1200-1300kbps). Samozrejme treba u Skaly jsme to klidne mohli oznacit jako vysokou kvalitu, ale nektere trailery na starsi filmy maji snizenou kvalitu obrazu, popr. jsou brany z neprilis kvalitnich zdroju. Tak asi tak.
Tiger
0 0
reagovat

Kvalita

Měl bych takovej malej dotaz: Proč dáváte u všech trailerů, který jsou v *.avi, že jde pouze o střední kvalitu. Vždyť mají úplně super rozlišení a navíc kodeky Xvid a DivX mají mnohem lepší kompresi.
P.S. Mě se nesnažte nic nalhávat, já s kompresí videa už nějakej čas pracuju.
437326
Měl bych takovej malej dotaz: Proč dáváte u všech trailerů, který jsou v *.avi, že jde pouze o střední kvalitu. Vždyť mají úplně super rozlišení a navíc kodeky Xvid a DivX mají mnohem lepší kompresi. P.S. Mě se nesnažte nic nalhávat, já s kompresí videa už nějakej čas pracuju.
Kvalita
0 0
reagovat

blond

Tak jsem už viděl trailer na Signs a je skvělej.link
437325
Tak jsem už viděl trailer na Signs a je skvělej.http://www.ifilm.com/ifilmdetail/2416380
blond
0 0
reagovat

imf

beru na vědomí asi si vyměnim ty oči nebo radši počítač (mam totiž hroznou šitku)
437324
beru na vědomí asi si vyměnim ty oči nebo radši počítač (mam totiž hroznou šitku)
imf
0 0
reagovat

blond

Popravde nevim co ti na ty kvalite pripada spatnyho, je to ostrej XviD v sakra dobrym rozliseni, jediny co ho muze trumfnout je original ve VOBu nebo 640 QT a v takovym rozliseni se tehdy trailery nedelaly. Bud vymen kodeky, monitor nebo oci. ;)
437323
Popravde nevim co ti na ty kvalite pripada spatnyho, je to ostrej XviD v sakra dobrym rozliseni, jediny co ho muze trumfnout je original ve VOBu nebo 640 QT a v takovym rozliseni se tehdy trailery nedelaly. Bud vymen kodeky, monitor nebo oci. ;)
blond
0 0
reagovat
Ale je dobrej materiál ze kterýho by se dal dobrej trailer udělat. Ale samozřejmě ta tvoje teorie je naprosto správná.
437322
Ale je dobrej materiál ze kterýho by se dal dobrej trailer udělat. Ale samozřejmě ta tvoje teorie je naprosto správná.
0 0
reagovat

kOCOUR

Možná je to blbost ale uznej že na trailer s dost blbou kvalitou se prostě nedá koukat. A ohledně toho přehrávání avi.máš pravdu nejde mi to tak jak by mělo ty nový kodeky budou asi to správný řešení.nechci aby to znělo že vám rozkazuju co máte dělat jenom vám řikám co by jste (podle mě) mohly vylepšit.
437321
Možná je to blbost ale uznej že na trailer s dost blbou kvalitou se prostě nedá koukat. A ohledně toho přehrávání avi.máš pravdu nejde mi to tak jak by mělo ty nový kodeky budou asi to správný řešení.nechci aby to znělo že vám rozkazuju co máte dělat jenom vám řikám co by jste (podle mě) mohly vylepšit.
kOCOUR
0 0
reagovat

blond...Re:Signs

Že je film dobrý neznamená hned, že musí mít i dobrý trailer a naopak, ne?
437320
Že je film dobrý neznamená hned, že musí mít i dobrý trailer a naopak, ne?
blond...Re:Signs
0 0
reagovat

blond

Čím lepší kvalita, tím lepší ukázka? To je ale pěkná blbost. Nehoníme se za kvalitou, ale snažíme se vybrat potenciálně zajímavé tituly, které osloví víc jak jednoho čtenáře. Ukázka má přes tři minuty, velice slušné rozlišení a přitom si drží bitrate kolem 960kbps a zabírá necelých 25MB. To je podle mě ideální vybalancování. Proč by bylo dobré sehnat ji ve formátu mov? Nejde ti přehrát avi? Co kdyby sis raději sehnal XViD kodek, než přemlouval adminy, aby ti udělali trailer podle tvého gusta? Jinak ukázky na Armageddon i Pearl Harbor jsi neobjevil, protože fungujeme jen bezmála dva roky, tyhle tituly jsou o něco starší a do Oldies se neprobojovaly (a v dohledné době se tak nestane).
437319
Čím lepší kvalita, tím lepší ukázka? To je ale pěkná blbost. Nehoníme se za kvalitou, ale snažíme se vybrat potenciálně zajímavé tituly, které osloví víc jak jednoho čtenáře. Ukázka má přes tři minuty, velice slušné rozlišení a přitom si drží bitrate kolem 960kbps a zabírá necelých 25MB. To je podle mě ideální vybalancování. Proč by bylo dobré sehnat ji ve formátu mov? Nejde ti přehrát avi? Co kdyby sis raději sehnal XViD kodek, než přemlouval adminy, aby ti udělali trailer podle tvého gusta? Jinak ukázky na Armageddon i Pearl Harbor jsi neobjevil, protože fungujeme jen bezmála dva roky, tyhle tituly jsou o něco starší a do Oldies se neprobojovaly (a v dohledné době se tak nestane).
blond
0 0
reagovat
blond: Klídek, chlape - dva příspěvky a už tomu tady málem že ne nadáváš, že tu nemaj trailery, který chceš zrovna ty...
437318
blond: Klídek, chlape - dva příspěvky a už tomu tady málem že ne nadáváš, že tu nemaj trailery, který chceš zrovna ty...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se