Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127561 - 127580 Napsat příspěvek

blond

Kde jsem to četl.....jo....na CSFD...Michael Madsen,když s ním někde dělali rozhovor,tak říkal,že mu před hodinou volal Quentin a že už viděl Sin City......prý bomba;).
437377
Kde jsem to četl.....jo....na CSFD...Michael Madsen,když s ním někde dělali rozhovor,tak říkal,že mu před hodinou volal Quentin a že už viděl Sin City......prý bomba;).
blond
0 0
reagovat

Loco

jojo ten je taky dobrej a vůbec tam je dobrý všechno
437376
jojo ten je taky dobrej a vůbec tam je dobrý všechno
Loco
0 0
reagovat

blond

Jo Brittany je fajn....a co "bar"?;)
437375
Jo Brittany je fajn....a co "bar"?;)
blond
0 0
reagovat

Loco

kurňa nějak mi blbne PC. znovu danke je to dobrý no víc než dobrý (hustý) nejlepší je Clive Owen sláče toho barálu dolu a ta kozatá ženská řve jak mumije
437374
kurňa nějak mi blbne PC. znovu danke je to dobrý no víc než dobrý (hustý) nejlepší je Clive Owen sláče toho barálu dolu a ta kozatá ženská řve jak mumije
Loco
0 0
reagovat

blond

No?
437373
No?
blond
0 0
reagovat

Loco

dík du to vomrknout
437372
dík du to vomrknout
Loco
0 0
reagovat

Loco

dík du to vomrknout
437371
dík du to vomrknout
Loco
0 0
reagovat

Loco

dík du to vomrknout
437370
dík du to vomrknout
Loco
0 0
reagovat

blond

link jako film clip.
437369
http://www.ifilm.com/ifilmdetail/2660643........dole jako film clip.
blond
0 0
reagovat

Jeržik

Koukáš alespoň na jeden z deseti trailerů, které hodnotíš? Že dáváš všemu 5* je mi šumák, ale že ohodnotíš ukázku půl minuty po zadání na web... to trochu zavání. A víš dobře, že nemám rád podvodníky ;)
437368
Koukáš alespoň na jeden z deseti trailerů, které hodnotíš? Že dáváš všemu 5* je mi šumák, ale že ohodnotíš ukázku půl minuty po zadání na web... to trochu zavání. A víš dobře, že nemám rád podvodníky ;)
Jeržik
0 0
reagovat

Loco

ne to teda ne!!! pověz adresu!
437367
ne to teda ne!!! pověz adresu!
Loco
0 0
reagovat

blond

Viděl jsi na IFilmu krátký ukázky přímo ze Sin City?Pár vteřin z baru,pak honička autem.....
437366
Viděl jsi na IFilmu krátký ukázky přímo ze Sin City?Pár vteřin z baru,pak honička autem.....
blond
0 0
reagovat
Máme kecat vo trailerech tak vo nich budem kecat. jak se vám líbí ukázka na Sin city:-)(kterou nejspíš nikdo neviděl):-D
437365
Máme kecat vo trailerech tak vo nich budem kecat. jak se vám líbí ukázka na Sin city:-)(kterou nejspíš nikdo neviděl):-D
0 0
reagovat
Máme kecat vo trailerech tak vo nich budem kecat. jak se vám líbí ukázka na Sin city:-)(kterou nejspíš nikdo neviděl):-D
437364
Máme kecat vo trailerech tak vo nich budem kecat. jak se vám líbí ukázka na Sin city:-)(kterou nejspíš nikdo neviděl):-D
0 0
reagovat
Duna není....diskuze není...ach jo:-(.
437363
Duna není....diskuze není...ach jo:-(.
0 0
reagovat
Duna není....diskuze není...ach jo:-(.
437362
Duna není....diskuze není...ach jo:-(.
0 0
reagovat
Hele o tomhle si tlachejte fakt na ICQ, tady je diskuze o trailerech, jestli jste na to jeste nezapomneli.
437361
Hele o tomhle si tlachejte fakt na ICQ, tady je diskuze o trailerech, jestli jste na to jeste nezapomneli.
0 0
reagovat

blond

:-D
437360
:-D
blond
0 0
reagovat

Loco

Jo to teda stálo!!! kvalita byla super! zvuk ten taky! viděl jsem to dřív než ostatní takže sem byl pořád středem pozornosti (všichni chtěli vědět jaký to ve dvojce bude co se tam děje apod. no a jště k tomu všichni si to ode mě chtěli pučit škemrali o ten film a nabízeli mi na oplátku všechno možný prachy jinný filmy (ty byly dost dobrý) atd. no řeknu ti že to byly docela sranovní časy
437359
Jo to teda stálo!!! kvalita byla super! zvuk ten taky! viděl jsem to dřív než ostatní takže sem byl pořád středem pozornosti (všichni chtěli vědět jaký to ve dvojce bude co se tam děje apod. no a jště k tomu všichni si to ode mě chtěli pučit škemrali o ten film a nabízeli mi na oplátku všechno možný prachy jinný filmy (ty byly dost dobrý) atd. no řeknu ti že to byly docela sranovní časy
Loco
0 0
reagovat

Tiger

Vydrž!!!!
437358
Vydrž!!!!
Tiger
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se