Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127541 - 127560 Napsat příspěvek

kOCOUR

tak to ti teda děkuju
437397
tak to ti teda děkuju
kOCOUR
0 0
reagovat

blond

Joudové jako my ti asi nebudou schopni poradit. Ostatně, pokud použiji tvé výrazivo, taky "proč jako".
437396
Joudové jako my ti asi nebudou schopni poradit. Ostatně, pokud použiji tvé výrazivo, taky "proč jako".
blond
0 0
reagovat

Ikonka

můžete mi poradit chci si sem dát svojí ikonku GIF 4 kB 40*50px a nějak to nefachá píše mi to že změny byly úspěšně provedeny ale přitom se nic nestalo???
437395
můžete mi poradit chci si sem dát svojí ikonku GIF 4 kB 40*50px a nějak to nefachá píše mi to že změny byly úspěšně provedeny ale přitom se nic nestalo???
Ikonka
0 0
reagovat
Ten obrázek je prťavej, ale chápu proč, protože oči obvykle v traileru moc prostoru nedostanou :) Ale jinak je fakt těžkej, možná nejtěžší co byl..
437394
Ten obrázek je prťavej, ale chápu proč, protože oči obvykle v traileru moc prostoru nedostanou :) Ale jinak je fakt těžkej, možná nejtěžší co byl..
0 0
reagovat

Kryspin

Protoze to neni teaser, ale preview? ;)
437393
Protoze to neni teaser, ale preview? ;)
Kryspin
0 0
reagovat

dotaz k Sin city

Proč nedáte preview do profilu Sin city jako teaser?
437392
Proč nedáte preview do profilu Sin city jako teaser?
dotaz k Sin city
0 0
reagovat

quízz

sakra ten novej kvíz je docela těžkej.každpádně se mi ale zdá že obrázek s očima je hrozně prťavej
437391
sakra ten novej kvíz je docela těžkej.každpádně se mi ale zdá že obrázek s očima je hrozně prťavej
quízz
0 0
reagovat

Thanx!!!

OK, som prvy ktory sa vam chce hroozne moc podakovat, ze som sa musel prehrabavat vasou diskusiou. Ked som videl 33 novych prispevkov, myslel som, ze mi blbne TZ.
437390
OK, som prvy ktory sa vam chce hroozne moc podakovat, ze som sa musel prehrabavat vasou diskusiou. Ked som videl 33 novych prispevkov, myslel som, ze mi blbne TZ.
Thanx!!!
0 0
reagovat

imf

beru na vědomí (joudo):-)
437389
beru na vědomí (joudo):-)
imf
0 0
reagovat

blond

Nehodlame tady nikoho perzekuovat, ale jestli si myslis, ze ti tenhle drsnackej ton slusi nebo, ze ti snad bude k uzitku, tak se hluboce mylis.
437388
Nehodlame tady nikoho perzekuovat, ale jestli si myslis, ze ti tenhle drsnackej ton slusi nebo, ze ti snad bude k uzitku, tak se hluboce mylis.
blond
0 0
reagovat
Pánové nechme toho....jsme přeci civilizovaní lidé.....tak nač ten hrubý tón.....já už stejně nemám,co bych řekl,tak jestli tato diskuze někomu uškodila,tak se omlouvám...have a nice night.
437387
Pánové nechme toho....jsme přeci civilizovaní lidé.....tak nač ten hrubý tón.....já už stejně nemám,co bych řekl,tak jestli tato diskuze někomu uškodila,tak se omlouvám...have a nice night.
0 0
reagovat

imf

to máš blbý.....nechtěl bych....z toho bych nespal!!!!
437386
to máš blbý.....nechtěl bych....z toho bych nespal!!!!
imf
0 0
reagovat
Urcite to tu ozivite sto prispevkama o nicem, zitra rano vam vsichni hrozne moc podekuji, az se tim budou muset brodit.
437385
Urcite to tu ozivite sto prispevkama o nicem, zitra rano vam vsichni hrozne moc podekuji, az se tim budou muset brodit.
0 0
reagovat

Loco

Proč jako
437384
Proč jako
Loco
0 0
reagovat
Radši ho nedráždi....;)
437383
Radši ho nedráždi....;)
0 0
reagovat

imf

hele kecáme vo trailerech tak vo co ti de? alespoň to tu trochu oživíme
437382
hele kecáme vo trailerech tak vo co ti de? alespoň to tu trochu oživíme
imf
0 0
reagovat

imf

hele kecáme vo trailerech tak vo co ti de? alespoň to tu trochu oživíme
437381
hele kecáme vo trailerech tak vo co ti de? alespoň to tu trochu oživíme
imf
0 0
reagovat
No jo no.....ale je to k věci.No tak tedy....off-line....
437380
No jo no.....ale je to k věci.No tak tedy....off-line....
0 0
reagovat
Loco a Blond: Tak jeste jednou pro ty, kterym to pomalejc zapaluje. Kdyz pozorujete, ze se tu hodinu bavite sami dva, mohlo by vas napadnout, ze vam to bude vic sluset na ICQ. ;) Dik.
437379
Loco a Blond: Tak jeste jednou pro ty, kterym to pomalejc zapaluje. Kdyz pozorujete, ze se tu hodinu bavite sami dva, mohlo by vas napadnout, ze vam to bude vic sluset na ICQ. ;) Dik.
0 0
reagovat

Loco

bomba??? tak to se nemůžu dočkat až to uvidim to bude žůžo
437378
bomba??? tak to se nemůžu dočkat až to uvidim to bude žůžo
Loco
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se