Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127341 - 127360 Napsat příspěvek

kfk

skarlis kobru bosou nohou!...ba ne, skarlis celou grupu kober!...nezlob, nebo zacnu kousat
437802
skarlis kobru bosou nohou!...ba ne, skarlis celou grupu kober!...nezlob, nebo zacnu kousat
kfk
0 0
reagovat

Cival

A to je právě ta chyba!!!Jak mně má pak Lucas přesvědčit, že je SWIII strašně "cool":-)).V tom je ta chyba, řemeslně jsou odvedeny moc špatně.Psychicky se trápící a zlomený Christensen s vnitřním bojem uvnitř bude asi fajn, ale....je tam prostě to ALE!!!....Taky se vám zdá, že George umí psát děsně "chytrý" dialogy?;-)
437801
A to je právě ta chyba!!!Jak mně má pak Lucas přesvědčit, že je SWIII strašně "cool":-)).V tom je ta chyba, řemeslně jsou odvedeny moc špatně.Psychicky se trápící a zlomený Christensen s vnitřním bojem uvnitř bude asi fajn, ale....je tam prostě to ALE!!!....Taky se vám zdá, že George umí psát děsně "chytrý" dialogy?;-)
Cival
0 0
reagovat

scroochy

Hele chlape....mně už taky ne-díky Lucasově sobectví.A z těch starších dílů jenom "Kerschnerova" epizoda.
437800
Hele chlape....mně už taky ne-díky Lucasově sobectví.A z těch starších dílů jenom "Kerschnerova" epizoda.
scroochy
0 0
reagovat
Je to dobrý to SW video, takové shrnutí před bouří :)
437799
Je to dobrý to SW video, takové shrnutí před bouří :)
0 0
reagovat

kfk

Mne se libi, akorat holt neni strihany na hudbu, takze to nema tu "power".
437798
Mne se libi, akorat holt neni strihany na hudbu, takze to nema tu "power".
kfk
0 0
reagovat

kfk

mne se vubec nelibej star wars...a do me lidi :)
437797
mne se vubec nelibej star wars...a do me lidi :)
kfk
0 0
reagovat
Komu se taky moc nelíbí to nové music video na SWIII?
437796
Komu se taky moc nelíbí to nové music video na SWIII?
0 0
reagovat

imf

skvely, diky mocenkrat. ja sice tu hudbu mam-asi pred pul rokem sem si koupil ultimate edition soundtrack k e1, kde je tenhle mix s dialogama, ale video sem nevidel (a uprimne sem o nem ani nevedel).
437795
skvely, diky mocenkrat. ja sice tu hudbu mam-asi pred pul rokem sem si koupil ultimate edition soundtrack k e1, kde je tenhle mix s dialogama, ale video sem nevidel (a uprimne sem o nem ani nevedel).
imf
0 0
reagovat

jackieboy

To uz se tu kdysi resilo: ke stazeni tady.">link Lepsi kvalita k dispozici neni (mineno online).
437794
To uz se tu kdysi resilo: ke stazeni tady. Lepsi kvalita k dispozici neni (mineno online).
jackieboy
0 0
reagovat

sw

to video je fakt skvely.akorat-nevi nekdo, kde by se dalo sehnat to duel of the fates?pls!v ty dobe sem este nemel pristup k netu, takze sem o tom ani nevedel.pokud o to nekdo zavadite, tak mi prosim reknete
437793
to video je fakt skvely.akorat-nevi nekdo, kde by se dalo sehnat to duel of the fates?pls!v ty dobe sem este nemel pristup k netu, takze sem o tom ani nevedel.pokud o to nekdo zavadite, tak mi prosim reknete
sw
0 0
reagovat

HP4

Tady link si můžete stáhnout klip, kde je prvních pár scén ze čtvrtého Harryho Pottera. Taková malá průprava na příští sobotu...
437792
Tady ftp://public.mugglenet.com/gof/abc-commercial-apr302005-high.zip si můžete stáhnout klip, kde je prvních pár scén ze čtvrtého Harryho Pottera. Taková malá průprava na příští sobotu...
HP4
0 0
reagovat
Nahozeno ze záloh... takže všechno je ok :)
437791
Nahozeno ze záloh... takže všechno je ok :)
0 0
reagovat
Mno... tak hudebni video tam je, nicmene imfovi se povedlo omylem smazat cely profil, takze ho musel zalozit znovu... (ztratila se akorat nejaka stovka komentaru a spousta hodnoceni... mrzi me to, velka omluva pozustalym).
437790
Mno... tak hudebni video tam je, nicmene imfovi se povedlo omylem smazat cely profil, takze ho musel zalozit znovu... (ztratila se akorat nejaka stovka komentaru a spousta hodnoceni... mrzi me to, velka omluva pozustalym).
0 0
reagovat
Klidek. To music video bude behem odpoledne.
437789
Klidek. To music video bude behem odpoledne.
0 0
reagovat

SW trailer

Nemuže někdo dat na sdílení bud ftp nebo net ten trailer na Star wars 3 ten z toho soundtrack DVD?
Prosím. Torrent mi nefunguje a jinak nevím jak bych to stahnul.
Kdyby to udělal někdo soukromě a dal to na ftp dík za napsání mi na email radekno@centrum.cz
437788
Nemuže někdo dat na sdílení bud ftp nebo net ten trailer na Star wars 3 ten z toho soundtrack DVD? Prosím. Torrent mi nefunguje a jinak nevím jak bych to stahnul. Kdyby to udělal někdo soukromě a dal to na ftp dík za napsání mi na email radekno@centrum.cz
SW trailer
0 0
reagovat

2red

nechteli byste sem dat to video Hero falls? sem si jistej, ze to uz nekdo z vas ma a ze ta 36MB verze by se tu dala hostovat...je to desne pekny, zejo filipe.s?...a taky byste tu mohli prodavat bonbony :-))))))))
437787
nechteli byste sem dat to video Hero falls? sem si jistej, ze to uz nekdo z vas ma a ze ta 36MB verze by se tu dala hostovat...je to desne pekny, zejo filipe.s?...a taky byste tu mohli prodavat bonbony :-))))))))
2red
0 0
reagovat

marakoss

Jak z novinek? :-)
437786
Jak z novinek? :-)
marakoss
0 0
reagovat

kviz

ten kviz muze byt jen z nowinek ?
437785
ten kviz muze byt jen z nowinek ?
kviz
0 0
reagovat
Jinak omluva všem za ten poslední desetihodinový výpadek. Náš provider se v současné době potácí mezi ničením starého a konfigurováním nového serveru.
437784
Jinak omluva všem za ten poslední desetihodinový výpadek. Náš provider se v současné době potácí mezi ničením starého a konfigurováním nového serveru.
0 0
reagovat

M@rty | 29.04.2005 21:33:58

Možná by stačilo číst si pozorněji zadání kvízu, obešlo by se to bez takových dotazů.
437783
Možná by stačilo číst si pozorněji zadání kvízu, obešlo by se to bez takových dotazů.
M@rty | 29.04.2005 21:33:58
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se