Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127381 - 127400 Napsat příspěvek

Ztáhnutí

To mě zase ne,mě to dělá jinou věc ono se to normálně naistaluje,podezřele rychle,a pak mi to písne,že byl pokažený soubor,ale bud je to tím,že nemám něco ztežený nějaký lepší program,a nebo to je počítečem,což je blbost:o)
Ale zkusím Ice Venturu..někdy.
Ten Download accelerator,to mylsím,že je nějaký vylepšený program přes to,co se týče ztahování,filmů nebo trailerů:o)
(možná)
437949
To mě zase ne,mě to dělá jinou věc ono se to normálně naistaluje,podezřele rychle,a pak mi to písne,že byl pokažený soubor,ale bud je to tím,že nemám něco ztežený nějaký lepší program,a nebo to je počítečem,což je blbost:o) Ale zkusím Ice Venturu..někdy. Ten Download accelerator,to mylsím,že je nějaký vylepšený program přes to,co se týče ztahování,filmů nebo trailerů:o) (možná)
Ztáhnutí
0 0
reagovat

DÍKY:))

Kocoure díky moc.....:)))
437948
Kocoure díky moc.....:)))
DÍKY:))
0 0
reagovat

accelerator-war of the worlds

inu, me se to povedlo stahnout a bez dwnld acceleratoru :-) ale rozhodne si ho sezenu, to, ze se mi prerusi stahovani zazivam nak moc casto. a to sw video mam ve stopadesatkovym mpg a ted navic na dvd k OST, takze...
437947
inu, me se to povedlo stahnout a bez dwnld acceleratoru :-) ale rozhodne si ho sezenu, to, ze se mi prerusi stahovani zazivam nak moc casto. a to sw video mam ve stopadesatkovym mpg a ted navic na dvd k OST, takze...
accelerator-war of the worlds
0 0
reagovat

ten odkaz nefunguje

Válka světu asi nebude
437946
Válka světu asi nebude
ten odkaz nefunguje
0 0
reagovat

War of the Worlds

Už nic, našel sem ho jinde, ale ten link stejně nefunguje. Jo ta loď tam je - trochu jinačí než jsem původně předpokládal, ale je fajn.
437945
Už nic, našel sem ho jinde, ale ten link stejně nefunguje. Jo ta loď tam je - trochu jinačí než jsem původně předpokládal, ale je fajn.
War of the Worlds
0 0
reagovat

War TV Spot

Ten nový TV Spot na Válku Světů nejde stáhnout ani spustit. Zrušili ho, je špatný odkaz nebo je chyba u mě?
437944
Ten nový TV Spot na Válku Světů nejde stáhnout ani spustit. Zrušili ho, je špatný odkaz nebo je chyba u mě?
War TV Spot
0 0
reagovat
jackieboy:
Download Accelerator je program pro rychlejší stahování souborů z internetu a podporuje taky funkci přerušení a opětovnýho navázání. Navíc se mi snad ještě nestalo, že by vypadlo stahování jako v integrovaných "stahovačích" v prohlížečích. Uf, to byl vyčerpávající popis.

Mlha:
Řek bych, že ty SW úchyláci (já:)) o tom už dávno vědí:)
437943
jackieboy: Download Accelerator je program pro rychlejší stahování souborů z internetu a podporuje taky funkci přerušení a opětovnýho navázání. Navíc se mi snad ještě nestalo, že by vypadlo stahování jako v integrovaných "stahovačích" v prohlížečích. Uf, to byl vyčerpávající popis. Mlha: Řek bych, že ty SW úchyláci (já:)) o tom už dávno vědí:)
0 0
reagovat

Sw music video

(pro sw uchylaky)Na www.cswu.cz je music video v .avi a přijde mi to jako(malinko)lepší kvalita.
437942
(pro sw uchylaky)Na www.cswu.cz je music video v .avi a přijde mi to jako(malinko)lepší kvalita.
Sw music video
0 0
reagovat

asi sem za

pc nevzdelanyho, ale co je download accelerator?
437941
pc nevzdelanyho, ale co je download accelerator?
asi sem za
0 0
reagovat
Ja se chci optat jestli vam jde stahnout to sw music video? Ja uz ho jednou mel a znova mi nejde stahnout,pouzivam normalne download accelerator a proste to nejde :( nevite cim to muze byt?
437940
Ja se chci optat jestli vam jde stahnout to sw music video? Ja uz ho jednou mel a znova mi nejde stahnout,pouzivam normalne download accelerator a proste to nejde :( nevite cim to muze byt?
0 0
reagovat
Já stahuju všechno normálně ve FF a s žádným problémem jsem se zatím nesetkal :)
437939
Já stahuju všechno normálně ve FF a s žádným problémem jsem se zatím nesetkal :)
0 0
reagovat
Kocour:Ja taky pouzivam DAP a myslim ze to bude tim ze kdyz to vypnu(DAP) a nedostahuju vsechno co tam mam tak se mi to po****. Teda aspon ty trailery.:P
437938
Kocour:Ja taky pouzivam DAP a myslim ze to bude tim ze kdyz to vypnu(DAP) a nedostahuju vsechno co tam mam tak se mi to po****. Teda aspon ty trailery.:P
0 0
reagovat

Poslaný

Kocoure:)
tak jsem ti to teda poslala na mail nevím zda ti to teda dojde jo funguje ti mail?:o)
Jo a díky moc:))
437937
Kocoure:) tak jsem ti to teda poslala na mail nevím zda ti to teda dojde jo funguje ti mail?:o) Jo a díky moc:))
Poslaný
0 0
reagovat

Buffyangel

Huh. Tak jesli ho máš, pošli mi ho na mail (v zápatí). Tohle by bylo asi na dlouho ;)).
437936
Huh. Tak jesli ho máš, pošli mi ho na mail (v zápatí). Tohle by bylo asi na dlouho ;)).
Buffyangel
0 0
reagovat

nevadí

Každopádně to nevadí já zkudím udělat pak ztáhnout radči ještě jednou něco jako přepsat:o)
:)
437935
Každopádně to nevadí já zkudím udělat pak ztáhnout radči ještě jednou něco jako přepsat:o) :)
nevadí
0 0
reagovat
(a opravdu jich nebylo malo ;)
437934
(a opravdu jich nebylo malo ;)
0 0
reagovat
Mno musim rict, ze s timhle jsem se jeste nesetkal. A bohuzel placete na spatnem hrobe, protoze v drtive vetsine pripadu ty trailery nehostujeme my. Ja pouzivam Download Accelerator a vsechny trailery zatim dorazily v jednom kuse a plne funckni...
437933
Mno musim rict, ze s timhle jsem se jeste nesetkal. A bohuzel placete na spatnem hrobe, protoze v drtive vetsine pripadu ty trailery nehostujeme my. Ja pouzivam Download Accelerator a vsechny trailery zatim dorazily v jednom kuse a plne funckni...
0 0
reagovat

hp4

imf ani mě to nejde mě to písne pokaždé,že byl pokažený soubor,normálně se to ztahuje,a pak když si to chci pustit mi to píše:soubor byl poničený
437932
imf ani mě to nejde mě to písne pokaždé,že byl pokažený soubor,normálně se to ztahuje,a pak když si to chci pustit mi to píše:soubor byl poničený
hp4
0 0
reagovat

Nefunkční trailery

Tohle se mi stalo taky a ne jedenkrát. Jediné co jsem vykoumal je stáhnout si trailer znovu, pak obvykle funguje.
437931
Tohle se mi stalo taky a ne jedenkrát. Jediné co jsem vykoumal je stáhnout si trailer znovu, pak obvykle funguje.
Nefunkční trailery
0 0
reagovat
imf:Muzes mi tykat.:D
No problem je ten ze sem stahnul napriklad trailer na Potra 4 a jakmile si to dam spustit pres Quick Time tak mi ukaze chybove okno a v nem napsane ze "Ten a ten soubor nejde otevrtit protoze to neni soubor kteremu program Quick Time rozumi". Tot vse.
437930
imf:Muzes mi tykat.:D No problem je ten ze sem stahnul napriklad trailer na Potra 4 a jakmile si to dam spustit pres Quick Time tak mi ukaze chybove okno a v nem napsane ze "Ten a ten soubor nejde otevrtit protoze to neni soubor kteremu program Quick Time rozumi". Tot vse.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se