Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127321 - 127340 Napsat příspěvek

dementni dotaz :)

prosim vas, vysvetli mi nekdo, jak se ma spravne cist slovo "anime"? nevim jestli se to da cist cesky jak to vidim - "anime" nebo nejak anglicky "enajm" nebo treba "enim"...uz me stve, ze to nevim :D
437813
prosim vas, vysvetli mi nekdo, jak se ma spravne cist slovo "anime"? nevim jestli se to da cist cesky jak to vidim - "anime" nebo nejak anglicky "enajm" nebo treba "enim"...uz me stve, ze to nevim :D
dementni dotaz :)
0 0
reagovat

2jackieboy

Za dvanáct let mu bude jedenáct a půl......That is my favorite age.;.-)....
437812
Za dvanáct let mu bude jedenáct a půl......That is my favorite age.;.-)....
2jackieboy
0 0
reagovat

2kfk

ja to pochytil :-) Life aquatic byla paradicka...ale tu vetu si fakt úplne nepamatuju....kurna, jak to bylo? "za jedenact a pul roku bude memu diteti jedenact"...."to je muj oblibeny vek" ???
437811
ja to pochytil :-) Life aquatic byla paradicka...ale tu vetu si fakt úplne nepamatuju....kurna, jak to bylo? "za jedenact a pul roku bude memu diteti jedenact"...."to je muj oblibeny vek" ???
2kfk
0 0
reagovat

kOCOUR

Ale co to jedno procento,hmm?;-)Ono nešlo zase moc o tu hlášku(která doslovně není z filmu), ale spíš o to, že mně to v tu chvíli napadlo...prostě se to nabízelo-"jsem na některý věci pořád malej".V tu chvíli se mi okamžitě vybavil Life Aquatic...tak prostě proto...no a čekal jsem, že se po přečtení té věty alespoň někdo pousměje, protože to pochopí...jinak se tedy omlouvám....ach jo....jasan Roggi?;-)
437810
Ale co to jedno procento,hmm?;-)Ono nešlo zase moc o tu hlášku(která doslovně není z filmu), ale spíš o to, že mně to v tu chvíli napadlo...prostě se to nabízelo-"jsem na některý věci pořád malej".V tu chvíli se mi okamžitě vybavil Life Aquatic...tak prostě proto...no a čekal jsem, že se po přečtení té věty alespoň někdo pousměje, protože to pochopí...jinak se tedy omlouvám....ach jo....jasan Roggi?;-)
kOCOUR
0 0
reagovat

kfk

Jsem si na 99% jist, že Cival Life Aquatic viděl. Ale není to IMHO natolik výrazná hláška, abychom přemýšleli, jestli je či není z filmu ;).
437809
Jsem si na 99% jist, že Cival Life Aquatic viděl. Ale není to IMHO natolik výrazná hláška, abychom přemýšleli, jestli je či není z filmu ;).
kfk
0 0
reagovat

imf

No, snad jste to s tím jedenáctiletým pochopili...teď mne vlastně napadá, že Cival neviděl Life Aquatic.....tak nic no...no dobře už končím.;-)
437808
No, snad jste to s tím jedenáctiletým pochopili...teď mne vlastně napadá, že Cival neviděl Life Aquatic.....tak nic no...no dobře už končím.;-)
imf
0 0
reagovat

kfk

Myslim, ze uz si nam to vysvetlil dostatecne. ;)
437807
Myslim, ze uz si nam to vysvetlil dostatecne. ;)
kfk
0 0
reagovat

Cival

Hold ve mně dřímá ten jedenáctiletý klučina, tak se nesmíš divit:-).No dobrá, dobrá...je to taková blbinka, jenže na mně naprosto nijak nepůsobící blbinka.
437806
Hold ve mně dřímá ten jedenáctiletý klučina, tak se nesmíš divit:-).No dobrá, dobrá...je to taková blbinka, jenže na mně naprosto nijak nepůsobící blbinka.
Cival
0 0
reagovat

kfk

Je videt, ze si na nektery veci porad moc malej... :-) A k tomu hudebnimu videu - to je chyba tak maximalne v ramci hodnoceni na TZ, protoze jinak je to jen takova doplnkova blbinka, stezejni je ten trailer (kterej na hudbu strihanej je a paradne).
437805
Je videt, ze si na nektery veci porad moc malej... :-) A k tomu hudebnimu videu - to je chyba tak maximalne v ramci hodnoceni na TZ, protoze jinak je to jen takova doplnkova blbinka, stezejni je ten trailer (kterej na hudbu strihanej je a paradne).
kfk
0 0
reagovat

Harry Potter 4

Mala">link navnada ;)
437804
Harry Potter 4
0 0
reagovat

jackieboy

:-)...můj názor na SW world není černý....je černobílý.
437803
:-)...můj názor na SW world není černý....je černobílý.
jackieboy
0 0
reagovat

kfk

skarlis kobru bosou nohou!...ba ne, skarlis celou grupu kober!...nezlob, nebo zacnu kousat
437802
skarlis kobru bosou nohou!...ba ne, skarlis celou grupu kober!...nezlob, nebo zacnu kousat
kfk
0 0
reagovat

Cival

A to je právě ta chyba!!!Jak mně má pak Lucas přesvědčit, že je SWIII strašně "cool":-)).V tom je ta chyba, řemeslně jsou odvedeny moc špatně.Psychicky se trápící a zlomený Christensen s vnitřním bojem uvnitř bude asi fajn, ale....je tam prostě to ALE!!!....Taky se vám zdá, že George umí psát děsně "chytrý" dialogy?;-)
437801
A to je právě ta chyba!!!Jak mně má pak Lucas přesvědčit, že je SWIII strašně "cool":-)).V tom je ta chyba, řemeslně jsou odvedeny moc špatně.Psychicky se trápící a zlomený Christensen s vnitřním bojem uvnitř bude asi fajn, ale....je tam prostě to ALE!!!....Taky se vám zdá, že George umí psát děsně "chytrý" dialogy?;-)
Cival
0 0
reagovat

scroochy

Hele chlape....mně už taky ne-díky Lucasově sobectví.A z těch starších dílů jenom "Kerschnerova" epizoda.
437800
Hele chlape....mně už taky ne-díky Lucasově sobectví.A z těch starších dílů jenom "Kerschnerova" epizoda.
scroochy
0 0
reagovat
Je to dobrý to SW video, takové shrnutí před bouří :)
437799
Je to dobrý to SW video, takové shrnutí před bouří :)
0 0
reagovat

kfk

Mne se libi, akorat holt neni strihany na hudbu, takze to nema tu "power".
437798
Mne se libi, akorat holt neni strihany na hudbu, takze to nema tu "power".
kfk
0 0
reagovat

kfk

mne se vubec nelibej star wars...a do me lidi :)
437797
mne se vubec nelibej star wars...a do me lidi :)
kfk
0 0
reagovat
Komu se taky moc nelíbí to nové music video na SWIII?
437796
Komu se taky moc nelíbí to nové music video na SWIII?
0 0
reagovat

imf

skvely, diky mocenkrat. ja sice tu hudbu mam-asi pred pul rokem sem si koupil ultimate edition soundtrack k e1, kde je tenhle mix s dialogama, ale video sem nevidel (a uprimne sem o nem ani nevedel).
437795
skvely, diky mocenkrat. ja sice tu hudbu mam-asi pred pul rokem sem si koupil ultimate edition soundtrack k e1, kde je tenhle mix s dialogama, ale video sem nevidel (a uprimne sem o nem ani nevedel).
imf
0 0
reagovat

jackieboy

To uz se tu kdysi resilo: ke stazeni tady.">link Lepsi kvalita k dispozici neni (mineno online).
437794
To uz se tu kdysi resilo: ke stazeni tady. Lepsi kvalita k dispozici neni (mineno online).
jackieboy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se