Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127361 - 127380 Napsat příspěvek

KRUH2

Tak si ztahuji KRUH2 prosím držte mi palce ať se to ztáhne v pořádku
/(I když vím že se to zase nepovede/)
437969
Tak si ztahuji KRUH2 prosím držte mi palce ať se to ztáhne v pořádku /(I když vím že se to zase nepovede/)
KRUH2
0 0
reagovat

HOKEJ

Jůůůůů takže je to goooooooood
Já to sice už slyšela z jiné www ale prima Češi jsou prostě dobré
Jackieboy
.:)To máš jedno ale docela bych si chtěla ztáhnout Kruh 2 už podle tooh ,co mi kdo vypráví jak je to hnusně strašidené..horší je zda mi to půjde?:_o)
437968
Jůůůůů takže je to goooooooood Já to sice už slyšela z jiné www ale prima Češi jsou prostě dobré Jackieboy .:)To máš jedno ale docela bych si chtěla ztáhnout Kruh 2 už podle tooh ,co mi kdo vypráví jak je to hnusně strašidené..horší je zda mi to půjde?:_o)
HOKEJ
0 0
reagovat

joooooooooooo

sme mistri!!!!!!!!!!!!!!!!
kurva, to je dobry!!!!!!!!!!!!
jooooooo!!!!!!!!!!!
buffysangel:no, ja sem spis apeloval na to Z ve slove stahovani...:-) ehm
437967
sme mistri!!!!!!!!!!!!!!!! kurva, to je dobry!!!!!!!!!!!! jooooooo!!!!!!!!!!! buffysangel:no, ja sem spis apeloval na to Z ve slove stahovani...:-) ehm
joooooooooooo
0 0
reagovat

HOKEJ

Prej to je 2:0
:))))))
437966
Prej to je 2:0 :))))))
HOKEJ
0 0
reagovat

JACKIEBOY

jackieboy
.............
No já vím tak jsem to ani nedoztáhla neměla jsem hold místo
:(
437965
jackieboy ............. No já vím tak jsem to ani nedoztáhla neměla jsem hold místo :(
JACKIEBOY
0 0
reagovat

oberon

hehe, sem se celkem podivil, kdyz sem videl, ze scenar k SW IV psal Isaac Asimov :)))
437964
hehe, sem se celkem podivil, kdyz sem videl, ze scenar k SW IV psal Isaac Asimov :)))
oberon
0 0
reagovat

CZ:CAN 1:0

Jasně šéfe:)
437963
Jasně šéfe:)
CZ:CAN 1:0
0 0
reagovat

Všichni přítomní...

...okamžitě na hokej! ;)
437962
...okamžitě na hokej! ;)
Všichni přítomní...
0 0
reagovat

e4

hehe....jak rikam, derava ponorka. Pokud se nepletu, tak tam skutecne nehral :-))))). Ale omlouva me, ze informacni tabulku nedelam ja. Ja jen pisu, o ten zbytek se stara Jiper...a ten pacholek se pod to navic i podepsal. Inu, ja si ho podam :-)
437961
hehe....jak rikam, derava ponorka. Pokud se nepletu, tak tam skutecne nehral :-))))). Ale omlouva me, ze informacni tabulku nedelam ja. Ja jen pisu, o ten zbytek se stara Jiper...a ten pacholek se pod to navic i podepsal. Inu, ja si ho podam :-)
e4
0 0
reagovat

jackieboy

Když jsme u toho, k tomuhle">link článku máš poměrně zajímavou informační tabulku. Nevěděl jsem, že v Epizodě 4 hrál Smith ;))).
437960
Když jsme u toho, k tomuhle článku máš poměrně zajímavou informační tabulku. Nevěděl jsem, že v Epizodě 4 hrál Smith ;))).
jackieboy
0 0
reagovat

juuuvaaa

taxem zacal pouzivat ten accelerator a parada-takhle rychle sem este nikdy nestahoval. konecne to jede, jak mi to povoluje pripojeni...
437959
taxem zacal pouzivat ten accelerator a parada-takhle rychle sem este nikdy nestahoval. konecne to jede, jak mi to povoluje pripojeni...
juuuvaaa
0 0
reagovat

jackieboy

Aha, sorry, ja si nevsiml toho "to tu"... :-)
437958
Aha, sorry, ja si nevsiml toho "to tu"... :-)
jackieboy
0 0
reagovat

cival

jeeee, to ja ale vim! :-) me slo o to, ze byste tady taky mohli udelat nejaky odkazy na starsi ukazky z sw. Prave takovy, ktery se treba tam nedaji sehnat...:-) ...ehm, co bych za ten skomirajici clun dal, proti derave ponorce jmenem Oberon je to pohadka...achjo
437957
jeeee, to ja ale vim! :-) me slo o to, ze byste tady taky mohli udelat nejaky odkazy na starsi ukazky z sw. Prave takovy, ktery se treba tam nedaji sehnat...:-) ...ehm, co bych za ten skomirajici clun dal, proti derave ponorce jmenem Oberon je to pohadka...achjo
cival
0 0
reagovat

jackieboy

Ehm, vzhledem k tomu, ze IMF na Filmweb uz nejakyho dva a pul roku nepise a i ja s Kocourem jsme tenhle skomirajici clun opustili, prosis na nespravnem miste :-) MY jsme jen TrailerZone potazmo FilmPUB a tam ten clanek je jen kus historie, kterej si spravuje stavajici redakce...
437956
Ehm, vzhledem k tomu, ze IMF na Filmweb uz nejakyho dva a pul roku nepise a i ja s Kocourem jsme tenhle skomirajici clun opustili, prosis na nespravnem miste :-) MY jsme jen TrailerZone potazmo FilmPUB a tam ten clanek je jen kus historie, kterej si spravuje stavajici redakce...
jackieboy
0 0
reagovat

2imf

no, to sem chtel. ten starej clanek na filmwebu, co ted vysel v tom jejich sw specialu, tak tam mas odkazy na nektery sw ukazky na starsi dily a nektery nefungujou, tak me napada, jesli to tu nechcete napravit :-) a este radicku-u jednoho z nich, menuje se forbidden love se mi jenom otevre okno, ale trailer se nepusti, naopak okno se hned zavre, otevre se int.explorer a to na naky stranky od apple...s tim si nevim rady, prosiiim...
437955
no, to sem chtel. ten starej clanek na filmwebu, co ted vysel v tom jejich sw specialu, tak tam mas odkazy na nektery sw ukazky na starsi dily a nektery nefungujou, tak me napada, jesli to tu nechcete napravit :-) a este radicku-u jednoho z nich, menuje se forbidden love se mi jenom otevre okno, ale trailer se nepusti, naopak okno se hned zavre, otevre se int.explorer a to na naky stranky od apple...s tim si nevim rady, prosiiim...
2imf
0 0
reagovat

buffysangel

no, tady se odjakziva Stahuje...
437954
no, tady se odjakziva Stahuje...
buffysangel
0 0
reagovat

hp4=ztahování:)

Ahojínek
Tak si ztahuju Hp4,tak jsem zvědavá,ale asi si budu muset vymazat některé mini filmy
437953
Ahojínek Tak si ztahuju Hp4,tak jsem zvědavá,ale asi si budu muset vymazat některé mini filmy
hp4=ztahování:)
0 0
reagovat

WOTW

Neříkám, že nefunguje teď, ale že 14.05.2005 v 21:05:55 nefungoval. Teď už je ten odkaz v pořádku.
437952
Neříkám, že nefunguje teď, ale že 14.05.2005 v 21:05:55 nefungoval. Teď už je ten odkaz v pořádku.
WOTW
0 0
reagovat
Me fungoval WOTW v pohodě, mě stejně funguje všechno tady z TZ až na výjimky v pohodě, nevim proč furt každej říká, že něco nejde :)
437951
Me fungoval WOTW v pohodě, mě stejně funguje všechno tady z TZ až na výjimky v pohodě, nevim proč furt každej říká, že něco nejde :)
0 0
reagovat

WOTW

Odkaz uz funguje (nebyl jsem tu, kdyz s nim asi neco vyvadeli), jen je ted o 2MB mensi :-)
437950
Odkaz uz funguje (nebyl jsem tu, kdyz s nim asi neco vyvadeli), jen je ted o 2MB mensi :-)
WOTW
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se