Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127281 - 127300 Napsat příspěvek
hehe
437657
hehe
0 0
reagovat

Rasputin

Koukám, že ses opět pustil do kvízu. Bohužel i se svými čtrnácti alternativními identitami, což se mi moc nelíbí. Máš ban a tvých čtrnáct kámošů šlo do pekel.
437656
Koukám, že ses opět pustil do kvízu. Bohužel i se svými čtrnácti alternativními identitami, což se mi moc nelíbí. Máš ban a tvých čtrnáct kámošů šlo do pekel.
Rasputin
0 0
reagovat

ad. Alamo

Ba ne, fair to bylo... byl zde ke stazeni a ja ho mam doma v archivu :-) Bylo to jen hard :-))
437655
Ba ne, fair to bylo... byl zde ke stazeni a ja ho mam doma v archivu :-) Bylo to jen hard :-))
ad. Alamo
0 0
reagovat

2vincent

kdepak, to nepomaha. u mne je jedina moznost si to natahnout do jukeboxu a hodit k tatovi, nebo to poustet prave pres ten dvd player.
437654
kdepak, to nepomaha. u mne je jedina moznost si to natahnout do jukeboxu a hodit k tatovi, nebo to poustet prave pres ten dvd player.
2vincent
0 0
reagovat

alamo

Je ze superbowl spotu (zadna novinka, i Tomik Cruisu byl jednou ze superbowl spotu War of the Worlds). Uznavame, ze to nebylo uplne fair...
437653
Je ze superbowl spotu (zadna novinka, i Tomik Cruisu byl jednou ze superbowl spotu War of the Worlds). Uznavame, ze to nebylo uplne fair...
alamo
0 0
reagovat
to je fakt, ja ten obrazek z kvizu v tom traileru taky nikde nevidel... mozna to bude tim ze tam neni :o)
437652
to je fakt, ja ten obrazek z kvizu v tom traileru taky nikde nevidel... mozna to bude tim ze tam neni :o)
0 0
reagovat
Ten kvíz byl fakt z traileru Alama ? Já ho tam prostě nemůžu najít.
437651
Ten kvíz byl fakt z traileru Alama ? Já ho tam prostě nemůžu najít.
0 0
reagovat
jackieboy: Jestli máš pomalej comp, tak pomáha ve quicktimeu úplně ztlumit zvuk, pak se neseká obraz.. Takže doporučuju prvně si to poslechnout rozsekaný a pak jen bez hudby =) Aspoň já jsem to tak dělal na starý šunce heh..
437650
jackieboy: Jestli máš pomalej comp, tak pomáha ve quicktimeu úplně ztlumit zvuk, pak se neseká obraz.. Takže doporučuju prvně si to poslechnout rozsekaný a pak jen bez hudby =) Aspoň já jsem to tak dělal na starý šunce heh..
0 0
reagovat

xpetr

nevite nekdo kde se daj sehnat nejaky tricka s filmovejma motivama ?
437649
nevite nekdo kde se daj sehnat nejaky tricka s filmovejma motivama ?
xpetr
0 0
reagovat
Děkuji vám moc za denní hlídku.
437648
Děkuji vám moc za denní hlídku.
0 0
reagovat

2 vincent a luis-sypher

quicktime samozrejme mam, mam ale desne pitomej komp, takze se mi vetsinou takovej soubor seka, proto si vetsinu videa poustim pres normalni dvd prehravac...
437647
quicktime samozrejme mam, mam ale desne pitomej komp, takze se mi vetsinou takovej soubor seka, proto si vetsinu videa poustim pres normalni dvd prehravac...
2 vincent a luis-sypher
0 0
reagovat
Tak to je škoda. Právě jsem získal vysokorychlostní internet, tak jsem se na to těšil. Přes dial-up to prostě nešlo... Tak nic. A teď koukám, že jsem prošvihl i Speed... :-(((
437646
Tak to je škoda. Právě jsem získal vysokorychlostní internet, tak jsem se na to těšil. Přes dial-up to prostě nešlo... Tak nic. A teď koukám, že jsem prošvihl i Speed... :-(((
0 0
reagovat

Sinner

Ne. V provozu udržujeme max. 6-7 posledních trailerů z této rubriky.
437645
Ne. V provozu udržujeme max. 6-7 posledních trailerů z této rubriky.
Sinner
0 0
reagovat

Titanic

U traileru na film Titanic už odkazy fungovat nebudou??
437644
U traileru na film Titanic už odkazy fungovat nebudou??
Titanic
0 0
reagovat

Sqdw

Oops. Opraveno. Diky za upozorneni.
437643
Oops. Opraveno. Diky za upozorneni.
Sqdw
0 0
reagovat

The Myth

Nejak nevidim na titulni strance pod odkazem na trailer na The Myth ten odkaz ;)
437642
Nejak nevidim na titulni strance pod odkazem na trailer na The Myth ten odkaz ;)
The Myth
0 0
reagovat
Amater....
437641
Amater....
0 0
reagovat
A proč si nestáhneš Quicktime?
437640
A proč si nestáhneš Quicktime?
0 0
reagovat

bezva

este otazecka. nevi nekdo, kdokoliv, kde by se daly sehnat alespon nejaky trailery s mpeg., avi, nebo nejakou takovou koncovkou? Uz sem se mozna jednou ptal. Ja co muzu, tak prehravam pres dvd player, jenze to jak je znamo .mov neumi...
437639
este otazecka. nevi nekdo, kdokoliv, kde by se daly sehnat alespon nejaky trailery s mpeg., avi, nebo nejakou takovou koncovkou? Uz sem se mozna jednou ptal. Ja co muzu, tak prehravam pres dvd player, jenze to jak je znamo .mov neumi...
bezva
0 0
reagovat
batmani budou... v pravy cas.
437638
batmani budou... v pravy cas.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se