Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127261 - 127280 Napsat příspěvek

Loki

Ne.Jenom Návrat krále.Seděl jsem v kině...čekal jsem na něco...něco úžasného, jak nám Jackson a spol. (nepřímo)tvrdili....a ono nic....tři hodiny uběhly jako voda díky čekání na TO něco, co se nedostavilo a byla to zřejmě příběhová chytlavost.
437677
Ne.Jenom Návrat krále.Seděl jsem v kině...čekal jsem na něco...něco úžasného, jak nám Jackson a spol. (nepřímo)tvrdili....a ono nic....tři hodiny uběhly jako voda díky čekání na TO něco, co se nedostavilo a byla to zřejmě příběhová chytlavost.
Loki
0 0
reagovat
jackieboy:Tak tak.
Loco:Myslis jako Pana Prstenu obecne?
437676
jackieboy:Tak tak. Loco:Myslis jako Pana Prstenu obecne?
0 0
reagovat

Loki

Já nemám rád Návrat krále jako celek.
437675
Já nemám rád Návrat krále jako celek.
Loki
0 0
reagovat

extended

cela trtilogie lotra je v extended verzich excelentni. jediny mistecko, kde to trpi je v jednicce v lothlorienu, tam je to teda sesmikany nejak prazvlastne.
437674
cela trtilogie lotra je v extended verzich excelentni. jediny mistecko, kde to trpi je v jednicce v lothlorienu, tam je to teda sesmikany nejak prazvlastne.
extended
0 0
reagovat
No posledne sem videl navrat krale a tam sou ty extended sceny uplne v pohode. Asi dobrej strihac.
437673
No posledne sem videl navrat krale a tam sou ty extended sceny uplne v pohode. Asi dobrej strihac.
0 0
reagovat

Loki

Už to je ale přece něco jiného, než jsi viděl v kině.Je pravda, že v případě Camerona to nevadí;-).U jiných filmů mám třeba pocit(extended), že to tam prostě nepasuje a bylo dobře, že to vystřihli.
437672
Už to je ale přece něco jiného, než jsi viděl v kině.Je pravda, že v případě Camerona to nevadí;-).U jiných filmů mám třeba pocit(extended), že to tam prostě nepasuje a bylo dobře, že to vystřihli.
Loki
0 0
reagovat
Loco:Nahodou mne se libili sentry tower. :) A vubec mam radsi vsechny filmy extended.
437671
Loco:Nahodou mne se libili sentry tower. :) A vubec mam radsi vsechny filmy extended.
0 0
reagovat

TZ

Chtěl jsem se zeptat.Na domovské stránce Života pod vodou(link - Zissou archive) je pár takových klipů a jsou přímo úžasné.Nedaly by se sehnat ztáhnutelné?
437670
Chtěl jsem se zeptat.Na domovské stránce Života pod vodou(http://lifeaquatic.movies.go.com/main.html - Zissou archive) je pár takových klipů a jsou přímo úžasné.Nedaly by se sehnat ztáhnutelné?
TZ
0 0
reagovat

Cival

Ani trochu geniální, ba vůbec geniální...hrůza a děs.
437669
Ani trochu geniální, ba vůbec geniální...hrůza a děs.
Cival
0 0
reagovat

Loki

Ano a bylo to dobrý.Objevil se tam kapitán Červeného trpaslíka jako jeden z kolonistů;-).Zhruba na začátku je pár minut o kolonistech a je možná dobře, že to Cameron vytřihl....ztratilo by to tu zajímavou atmosféru.
437668
Ano a bylo to dobrý.Objevil se tam kapitán Červeného trpaslíka jako jeden z kolonistů;-).Zhruba na začátku je pár minut o kolonistech a je možná dobře, že to Cameron vytřihl....ztratilo by to tu zajímavou atmosféru.
Loki
0 0
reagovat
Kdyz sme u tech Vetrelcu, videl nekdo extended version druheho dilu?
437667
Kdyz sme u tech Vetrelcu, videl nekdo extended version druheho dilu?
0 0
reagovat

Invisigoth

Vetrelce pretrasame tak nejak porad, ale jeste se nenasla vhodna prilezitost a navic je otazkou jestli uvadet i trailery k tem mene genialnim dilum (3 a 4). Kazdopadne jejich cas urcite prijde, byt asi ne tak brzo jako Back to the Future nebo Star Wars.
437666
Vetrelce pretrasame tak nejak porad, ale jeste se nenasla vhodna prilezitost a navic je otazkou jestli uvadet i trailery k tem mene genialnim dilum (3 a 4). Kazdopadne jejich cas urcite prijde, byt asi ne tak brzo jako Back to the Future nebo Star Wars.
Invisigoth
0 0
reagovat

jackieboy

Vyjde.
437665
Vyjde.
jackieboy
0 0
reagovat

trailery

na movie-listu je skvelej trailer na batmana z 66yho. Fakticky desna prca. Nedavno se mi do rúkou dostal trailer na tmavomodry svet, jak tam ma sverak proslov.fakticky peknej trailer, sveraci dovedou dojmout a odvypravet pribeh i ve trech minutach.
jezis ted koukam na bonusovej disk k pulp fiction, desna prca - dokument z Independent spirit awards - Michael Moore zpovida Tarantina a behem toho v pozadi dostavaj dalsi herci z PF ceny za vykony a postupne tam pribihaj. (Moore:"You know, Pulp Fiction was my favourite Disney movie of the year"). Doufam, ze PF u nas na dvd vyjde stejne vybaveny, jako v zahranici. Abych pravdu rek, tak by mi snad ani nevadilo, kdyby tam dali ten starej dabing /coz se ale asi nestane/, ten je fakticky skvelej, snad jedinej dabing, kerej mam rad
437664
na movie-listu je skvelej trailer na batmana z 66yho. Fakticky desna prca. Nedavno se mi do rúkou dostal trailer na tmavomodry svet, jak tam ma sverak proslov.fakticky peknej trailer, sveraci dovedou dojmout a odvypravet pribeh i ve trech minutach. jezis ted koukam na bonusovej disk k pulp fiction, desna prca - dokument z Independent spirit awards - Michael Moore zpovida Tarantina a behem toho v pozadi dostavaj dalsi herci z PF ceny za vykony a postupne tam pribihaj. (Moore:"You know, Pulp Fiction was my favourite Disney movie of the year"). Doufam, ze PF u nas na dvd vyjde stejne vybaveny, jako v zahranici. Abych pravdu rek, tak by mi snad ani nevadilo, kdyby tam dali ten starej dabing /coz se ale asi nestane/, ten je fakticky skvelej, snad jedinej dabing, kerej mam rad
trailery
0 0
reagovat

Tváří tvář

Perfektní.. THX much za oldie Face/off Johna Woo.
437663
Perfektní.. THX much za oldie Face/off Johna Woo.
Tváří tvář
0 0
reagovat

Oldie

Zdarec Trailerzone, váš web se i líbí, měl bych jednu prosbičku. Nemůžete do Oldies zařadit trailery z Vetřelčí série, pokud už nebyly. Díky
437662
Zdarec Trailerzone, váš web se i líbí, měl bych jednu prosbičku. Nemůžete do Oldies zařadit trailery z Vetřelčí série, pokud už nebyly. Díky
Oldie
0 0
reagovat

scroochy

no asi tak... 8)
437661
no asi tak... 8)
scroochy
0 0
reagovat
Rasputine dvakrat po sobe to muze udelat jenom vul.
437660
Rasputine dvakrat po sobe to muze udelat jenom vul.
0 0
reagovat
...az kocourovi prdne v kouli ;D
437659
...az kocourovi prdne v kouli ;D
0 0
reagovat

Rasputin

tak dlouho se chodi s hrncem pro vodu... 8-)
437658
tak dlouho se chodi s hrncem pro vodu... 8-)
Rasputin
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se