Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124181 - 124200 Napsat příspěvek

Dan747

To máš pravdu, tedy nevím jestli všichni, ale jeden je tu určitě proti Potterovský...
440720
To máš pravdu, tedy nevím jestli všichni, ale jeden je tu určitě proti Potterovský...
Dan747
0 0
reagovat
Asi to tak bude.Nekdy mam pocit, ze cim lepsi recenze, tim nizsi trzby a naopak
440719
Asi to tak bude.Nekdy mam pocit, ze cim lepsi recenze, tim nizsi trzby a naopak
0 0
reagovat
dneska uz to bohuzel neni o dobrym filmu, ale verejnym mineni a o lenosti.
440718
dneska uz to bohuzel neni o dobrym filmu, ale verejnym mineni a o lenosti.
0 0
reagovat
Ja proti Harrymu nic neama.Ba naopak.Sem jeho velky fanda.Co se tyka trzeb tak me naopak zklamalo, ze amici nepoznaji skvely film.
440717
Ja proti Harrymu nic neama.Ba naopak.Sem jeho velky fanda.Co se tyka trzeb tak me naopak zklamalo, ze amici nepoznaji skvely film.
0 0
reagovat
Ravenhorn: Navíc poměrně neskutečně nízký rozpočet, asi 13 milionů dolarů. Na takovou výpravu :+ Když to třeba porovnám se 7 miliony s Tmavomodrým světem... holt jiný kraj.
440716
Ravenhorn: Navíc poměrně neskutečně nízký rozpočet, asi 13 milionů dolarů. Na takovou výpravu *:+* Když to třeba porovnám se 7 miliony s Tmavomodrým světem... holt jiný kraj.
0 0
reagovat

Pouta války

Konečně jsem sehnal na dvd Pouta války. A musím říc, že se Korejci překonali. Hodně povedený válečný film. Dobré efekty,příběh, herci a byl i velmi smutný na konci. 9/10
440715
Konečně jsem sehnal na dvd Pouta války. A musím říc, že se Korejci překonali. Hodně povedený válečný film. Dobré efekty,příběh, herci a byl i velmi smutný na konci. 9/10
Pouta války
0 0
reagovat
Ad Dan: Nechcete kluci zavést Parental Lock nebo tak něco? ;)
Miki Sotak: Ja bych treba rekl, ze jedna z moznosti by bylo, ze ji pochvalil, rekl ze se urcite neztrati a at si uziva zivota plus dalsi lichotky.. Nebo ji mohl pozvat na kavu v LA a verim, ze by se oba moc radi setkali znovu :)
440714
Ad Dan: Nechcete kluci zavést Parental Lock nebo tak něco? ;) Miki Sotak: Ja bych treba rekl, ze jedna z moznosti by bylo, ze ji pochvalil, rekl ze se urcite neztrati a at si uziva zivota plus dalsi lichotky.. Nebo ji mohl pozvat na kavu v LA a verim, ze by se oba moc radi setkali znovu :)
0 0
reagovat
a jeje zase Harry:D
440713
a jeje zase Harry*:D*
0 0
reagovat

ti co to tu vedou....

zajimalo by me proc tak nemate radi harryho pottera,kdyz vydelal za prvni vikend prez 100mil.dolaru a vy ste rekly nic moc, tak to uz sem se divil ,a pak kdyz prisly propady trzeb(ty jsou u vseh filmu)tak najedno potter ochabuje.... ,vezmu ted treba letopisy narnie-za prvni vikend meli neco prez 60mil.dol. a vy hned jo to je hodne a ted kdyz se propadly o polovinu a vy porad no to je dobry,.....a u potra hned potter ochabuje.....tomuhle fakt nerozumim.....:(
440712
zajimalo by me proc tak nemate radi harryho pottera,kdyz vydelal za prvni vikend prez 100mil.dolaru a vy ste rekly nic moc, tak to uz sem se divil ,a pak kdyz prisly propady trzeb(ty jsou u vseh filmu)tak najedno potter ochabuje.... ,vezmu ted treba letopisy narnie-za prvni vikend meli neco prez 60mil.dol. a vy hned jo to je hodne a ted kdyz se propadly o polovinu a vy porad no to je dobry,.....a u potra hned potter ochabuje.....tomuhle fakt nerozumim.....*:(*
ti co to tu vedou....
0 0
reagovat

Vincent

A čo ty si myslíš, že jej tam Bill šepkal do ucha? Čo by si si prial aby to bolo? Ináč, mňa tiež teší, že to neviem.... aspoň si to môže každý interpretovať sám.
440711
A čo ty si myslíš, že jej tam Bill šepkal do ucha? Čo by si si prial aby to bolo? Ináč, mňa tiež teší, že to neviem.... aspoň si to môže každý interpretovať sám.
Vincent
0 0
reagovat

Noc plná trailerů

Chtěl bych se vás pánové z redakce zeptat na takovou drobnost. Když píšete do názvu článku ,,Noc plná trailerů,, je tím opravdu myšleno celá noc? V kolik teda vůbec má akce končit? Jen tak pro orientaci ;)
440710
Chtěl bych se vás pánové z redakce zeptat na takovou drobnost. Když píšete do názvu článku ,,Noc plná trailerů,, je tím opravdu myšleno celá noc? V kolik teda vůbec má akce končit? Jen tak pro orientaci *;)*
Noc plná trailerů
0 0
reagovat

imf

Jasan počítej se mnou také. Super že je to v pátek. Jen si předtím skočím na Narnii, podělím se s Vámi o zážitek a hurá na trailery... :+
440709
Jasan počítej se mnou také. Super že je to v pátek. Jen si předtím skočím na Narnii, podělím se s Vámi o zážitek a hurá na trailery... *:+*
imf
0 0
reagovat

imf

Kámo, počítej se mnou 6.1.2006 jsem tam! A myslím, že MB taky! A není to bráno nijak ironicky, jelikož budu rád, že Vás uvidím na vlastní oči a pokecáme (pokud mě budeš mít ještě rád :D). Moc se těším, trailery jsou má droga! ;)
440708
Kámo, počítej se mnou 6.1.2006 jsem tam! A myslím, že MB taky! A není to bráno nijak ironicky, jelikož budu rád, že Vás uvidím na vlastní oči a pokecáme (pokud mě budeš mít ještě rád *:D*). Moc se těším, trailery jsou má droga! *;)*
imf
0 0
reagovat
Ja bych spis cekal, ze patek bude vyhovovat vice lidem. Nikdo se nemuze vymlouvat na to, ze ma nasledujici den zkousku, nebo musi byt rano v praci/ve skole/v kralikarne. ;)
440707
Ja bych spis cekal, ze patek bude vyhovovat vice lidem. Nikdo se nemuze vymlouvat na to, ze ma nasledujici den zkousku, nebo musi byt rano v praci/ve skole/v kralikarne. ;)
0 0
reagovat
to mi povidej, zkouseni bude mit asi kazdej, ale to by bylo, abych si neudelal cas vecer ;). na konga sem taky moh na pulnocni a nijak mi to nenaborilo ucebni plan (asi protoze je nulovej)
440706
to mi povidej, zkouseni bude mit asi kazdej, ale to by bylo, abych si neudelal cas vecer ;). na konga sem taky moh na pulnocni a nijak mi to nenaborilo ucebni plan (asi protoze je nulovej)
0 0
reagovat
Mě štve jen, že mám zrovna zkouškový období ve škole a tak na tu trailernight nebudu moc.
440705
Mě štve jen, že mám zrovna zkouškový období ve škole a tak na tu trailernight nebudu moc.
0 0
reagovat
8)
440704
*8)*
0 0
reagovat
hm, tak ted by se uz hodilo jen "Vesele vanoce"...hehe.
440703
hm, tak ted by se uz hodilo jen "Vesele vanoce"...hehe.
0 0
reagovat
Přesně tak, ovládla mě romantická nálada a vstupuju do nového týdne plného lásky a krásných zážitků ;)
440702
Přesně tak, ovládla mě romantická nálada a vstupuju do nového týdne plného lásky a krásných zážitků ;)
0 0
reagovat
Tak Tak,sice popravde si myslim ze jej povedal nejaku blbost ale sak sme romanticke duse tak snivajme dalej... :D:+
440701
Tak Tak,sice popravde si myslim ze jej povedal nejaku blbost ale sak sme romanticke duse tak snivajme dalej... *:D**:+*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se