Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124161 - 124180 Napsat příspěvek

mhsh

Co to má společného s tím, pro jakého diváka je to určeno?
440882
Co to má společného s tím, pro jakého diváka je to určeno?
mhsh
0 0
reagovat
24 byla výjimka, diese Sendung ist nicht für Zuschauer unter 16 Jahren geeignet.
440881
24 byla výjimka, diese Sendung ist nicht für Zuschauer unter 16 Jahren geeignet.
0 0
reagovat

Sharper

To jsem poznal, když jsem se koukal na ČT2 na jeden americký přírodopisný dokument. Co 10 minut dávaly logo pořadu. Bylo to divný!
440880
To jsem poznal, když jsem se koukal na ČT2 na jeden americký přírodopisný dokument. Co 10 minut dávaly logo pořadu. Bylo to divný!
Sharper
0 0
reagovat
Ta hodina byla s reklamama. Bez reklam to vydalo na tech minut i na nove. V usa davaji reklamy asi po 10-15 minutach.
440879
Ta hodina byla s reklamama. Bez reklam to vydalo na tech minut i na nove. V usa davaji reklamy asi po 10-15 minutach.
0 0
reagovat

Vincent

24 se mi náhodou líbila, ale vypadá to dost přehnaně, že za jeden den dokáže jeden člověk osvobodit svou dceru z rukou únosců.
440878
24 se mi náhodou líbila, ale vypadá to dost přehnaně, že za jeden den dokáže jeden člověk osvobodit svou dceru z rukou únosců.
Vincent
0 0
reagovat
aldebaran: Nevidim v tom žádnej podraz, akorát neberu autory za slovo jako to mnoho lidí dělá, když nemůže najít negativa na Jacka ;)
440877
aldebaran: Nevidim v tom žádnej podraz, akorát neberu autory za slovo jako to mnoho lidí dělá, když nemůže najít negativa na Jacka ;)
0 0
reagovat

Sharper

A ta avízovaná hodina z života Jacka Bauera se smrskla do 45 minut! menší podraz.
440876
A ta avízovaná hodina z života Jacka Bauera se smrskla do 45 minut! menší podraz.
Sharper
0 0
reagovat
To rozhodne... kazdopadne Alias velmi doporucuji... nevim jakej bude dabing, ale prvni dve sezony jsou z toho nejlepsiho, co televizni tvorba za posledni petiletku prinesla (a i dalsi dve sezony se daji ukoukat, v tomhle ohledu se serial dost podoba 24ce ;).
440875
To rozhodne... kazdopadne Alias velmi doporucuji... nevim jakej bude dabing, ale prvni dve sezony jsou z toho nejlepsiho, co televizni tvorba za posledni petiletku prinesla (a i dalsi dve sezony se daji ukoukat, v tomhle ohledu se serial dost podoba 24ce ;).
0 0
reagovat
Jsem rikal, ze jsou to na Nove ignoranti peoplemetrovi. Kvalita prohrava s penezi. S timi nic nenadelame. A 24 mela dosti divnou reklamu. S "nejlepsim serialem vsech dob" si taky trochu hodily klacky pod nohy.
440874
Jsem rikal, ze jsou to na Nove ignoranti peoplemetrovi. Kvalita prohrava s penezi. S timi nic nenadelame. A 24 mela dosti divnou reklamu. S "nejlepsim serialem vsech dob" si taky trochu hodily klacky pod nohy.
0 0
reagovat

cival

Ja po nem zase nijak moc neprahnu, ale kdyz bude, nebudu se vubec zlobit:)
440873
Ja po nem zase nijak moc neprahnu, ale kdyz bude, nebudu se vubec zlobit:)
cival
0 0
reagovat
O tom už ani nemá, imfe, cenu diskutovat.
440872
O tom už ani nemá, imfe, cenu diskutovat.
0 0
reagovat
Evidentne jste nikdy nevideli kolace sledovanosti. ;) Rad bych pripomnel, ze 24ka zacinala v prime time...
440871
Evidentne jste nikdy nevideli kolace sledovanosti. ;) Rad bych pripomnel, ze 24ka zacinala v prime time...
0 0
reagovat

seriály...

No to také moc nechápu, že necpou seriály na půlnoc a dávají ty neskuteěné kraviny... To chce v té televizi pěkně pročistit! ;)
440870
No to také moc nechápu, že necpou seriály na půlnoc a dávají ty neskuteěné kraviny... To chce v té televizi pěkně pročistit! *;)*
seriály...
0 0
reagovat

sidda

Chat bude, neboj :-)
440869
Chat bude, neboj :-)
sidda
0 0
reagovat
Vyjimky potvrzujici pravidlo: v patek davali Bertolucciho Snilky na CT1 a dneska pokracujou Allenovky Prokletim skorpiona a 29.12 davaji konecne turne ctyr mustku :) (stejne se budou koukat na polaky, Malyzsovi to ted nejde a tak fandi Jakubovi, spanialy skocek :))) )
440868
Vyjimky potvrzujici pravidlo: v patek davali Bertolucciho Snilky na CT1 a dneska pokracujou Allenovky Prokletim skorpiona a 29.12 davaji konecne turne ctyr mustku :) (stejne se budou koukat na polaky, Malyzsovi to ted nejde a tak fandi Jakubovi, spanialy skocek :))) )
0 0
reagovat

menu :)

Takze noc traileru nahradila nerozjety chat:D
440867
Takze noc traileru nahradila nerozjety chat*:D*
menu :)
0 0
reagovat
Pravda, tieto vianoce programovo sux...:-
440866
Pravda, tieto vianoce programovo sux...*:-*
0 0
reagovat

mhsh

To je podobné jako kdysi z Akta X. Ty taky na Nově dávali po 20 hodině a jakou měli sledovanost, a stejně tak Krajní meze.
440865
To je podobné jako kdysi z Akta X. Ty taky na Nově dávali po 20 hodině a jakou měli sledovanost, a stejně tak Krajní meze.
mhsh
0 0
reagovat
Já to nechápu, na německých TV tyhle seriály (Lost, CSI, DH, Numb3rs) vždycky dávají/ly od 20:15 nebo 21:15 a nikoho nenapadne to cpát na půlnoc, má to skvělou sledovanost...
440864
Já to nechápu, na německých TV tyhle seriály (Lost, CSI, DH, Numb3rs) vždycky dávají/ly od 20:15 nebo 21:15 a nikoho nenapadne to cpát na půlnoc, má to skvělou sledovanost...
0 0
reagovat
Dost mě štve, že už dlouho v TV nedávali Pannu a netvora, Deváté srdce, Malou mořskou vílu, takové krásné pohádky. A z jiného soudku: FUTURAMA!!! Kdy už ji konečně budou dávat v češtině? Myslím, že nikdy! Na Nově moc neuspěl South park a tak se s FUTURAMOU můžu rozloučit.
440863
Dost mě štve, že už dlouho v TV nedávali Pannu a netvora, Deváté srdce, Malou mořskou vílu, takové krásné pohádky. A z jiného soudku: FUTURAMA!!! Kdy už ji konečně budou dávat v češtině? Myslím, že nikdy! Na Nově moc neuspěl South park a tak se s FUTURAMOU můžu rozloučit.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se